Şimdi Ara

babam bilgisayarı yasakladı moralim çok bozuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
2
Favori
8.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar babam bilgisayarı yasakladı çok üzülüyorum moralim bozuk bayağıda azarladı beni 1 hafta az ders çalışdım diye çok kötüyüm valla şimdi internet cafeden giriyorum taa 17 hazirana kadar yasak belki bundan sonra 1 ay görüşemeyeceğiz kendinize iyi bakın hoşca kalın 1 saat burdayım ne acı

• quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

arkadaşlar babam bilgisayarı yasakladı çok üzülüyorum moralim bozuk bayağıda azarladı beni 1 hafta az ders çalışdım diye çok kötüyüm valla şimdi internet cafeden giriyorum taa 17 hazirana kadar yasak belki bundan sonra 1 ay görüşemeyeceğiz kendinize iyi bakın hoşca kalın 1 saat burdayım ne acı

Seni anlıyorum bende sadece babam evde yokken girebiliorum zaten. Bizimkiler güç kablolarını alıolar ama ben de yazıcının kini takıorum oluyo bitio!

• ama benimkinin ne zaman gelip gelmeyeceğini bilmiyorum her an çıkıp gelebilir o yüzden ben o cesareti gösteremiyorum sen yakalansan bişey demezler mi
  • Senin için iyi olan bu.Takma kafana.İnan bana 2 ayda yapacakların hayatının inanamayacağın kadar çok değişmesine yol açabilir.
  • quote:

ama benimkinin ne zaman gelip gelmeyeceğini bilmiyorum her an çıkıp gelebilir o yüzden ben o cesareti gösteremiyorum sen yakalansan bişey demezler mi

derler ama babam esnaf yani gündüz evde olmaz bende babam gelene kadar son dk ya kadar oynuyorum o gelince hemen kapatıp salona geçerim!

• quote:

Orjinalden alıntı: MissYou

quote:

ama benimkinin ne zaman gelip gelmeyeceğini bilmiyorum her an çıkıp gelebilir o yüzden ben o cesareti gösteremiyorum sen yakalansan bişey demezler mi

derler ama babam esnaf yani gündüz evde olmaz bende babam gelene kadar son dk ya kadar oynuyorum o gelince hemen kapatıp salona geçerim!

seni gidi çakal seni babam emekli benim öyle bir şansım yok

• quote:

quote:

quote:

Walla hocam aslında war ya şu bilgisayar olmasa da ders çalışsam diyorum biliomusun ama meret başucunda durunca da çalışılmıoki!

• quote:

Orjinalden alıntı: StranGe_PassenGer

Senin için iyi olan bu.Takma kafana.İnan bana 2 ayda yapacakların hayatının inanamayacağın kadar çok değişmesine yol açabilir.

biliyorum ama ne biliyim bari hafta sonu açsaydım iyi olurdu ama o da haklı çünkü bana 1 hafta önceden hergün hatırlattı oğlum azalt bilgisayarı dedi o okuldan geldikten sonra 30 dk izin verdi ben bunu 45 dk sonra 1 saat sonra 2,5 saat yaptım yani dinlemedim onu yasaklamada haklı ama dediği aynen şu
    ''ister çalış ister çalışma 1 ay yanımda otur ama sadece onu (bilgisayarı) açma istersen çalışma ama onu açma dedi burda ne demek istedi anlamadım

• Bak belki de baban seni yanında istiyordur.bunu gözardı etme.Ailem bana hep kızardı bilgisayarla çok vakit feçiriyorsun diye.Ama demek istedikleri "Bizimle çok az vakit geçiriyorsundu."Biliyorsun bizim toplumda bunlar açık açık söylenmez.Aileni ihmal ediyor olablir misin?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Walla hocam aslında war ya şu bilgisayar olmasa da ders çalışsam diyorum biliomusun ama meret başucunda durunca da çalışılmıoki!

benim bilgisayar bizim odadaydı hiç çalışmadım sürekli oynadım sonra baktım ki içeriye bilgisayar masası almış ertesi gün geldim ki bilgisayar oturma odasında şaşırdım kaldım almış götürmüş bilgisayarı taşımadan en yüksek dersim 60'tı şimdi taşıdı en düşük 74 bi anlamda mutluyum bir anlamda mutsuzum

• quote:

quote:

Senin için iyi olan bu.Takma kafana.İnan bana 2 ayda yapacakların hayatının inanamayacağın kadar çok değişmesine yol açabilir.

biliyorum ama ne biliyim bari hafta sonu açsaydım iyi olurdu ama o da haklı çünkü bana 1 hafta önceden hergün hatırlattı oğlum azalt bilgisayarı dedi o okuldan geldikten sonra 30 dk izin verdi ben bunu 45 dk sonra 1 saat sonra 2,5 saat yaptım yani dinlemedim onu yasaklamada haklı ama dediği aynen şu
    ''ister çalış ister çalışma 1 ay yanımda otur ama sadece onu (bilgisayarı) açma istersen çalışma ama onu açma dedi burda ne demek istedi anlamadım

Bana da öyle diyolar 24 saat tv izlesem bi şi demezler ama bilgisayar açamama izin vermezler! Bende anlamadım gitti!

• quote:

Bak belki de baban seni yanında istiyordur.bunu gözardı etme.Ailem bana hep kızardı bilgisayarla çok vakit feçiriyorsun diye.Ama demek istedikleri "Bizimle çok az vakit geçiriyorsundu."Biliyorsun bizim toplumda bunlar açık açık söylenmez.Aileni ihmal ediyor olablir misin?

sanmam çünkü okuldan 4'te geliyorum 2 saat bilgisaytar saat 6 ondan sonra yemek falan biraz oturma saat 7 ondan sonra da ders çalışmaya gidiyorum 10'a kadar sonra geliyorum 11'e kadar oturup yatıyorum yani elimde olan bişey yok zaman kısıtlı ne yapabilirim
  • quote:

....boşa geçirecegin zamanlar sana her zaman çalışmak olarak geri dönebilir...o yüzden 40 gün çalış gitsin cok zor olay değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: Imaginary

quote:

....boşa geçirecegin zamanlar sana her zaman çalışmak olarak geri dönebilir...o yüzden 40 gün çalış gitsin cok zor olay değil

zaten ben 2. dönem sırf ders çalışdım şimdi noldu biliyon mu 19 mayıs çalışmaları var ve bu yüzden haftada 3 gün okul yok 2 gün var haliyle soğudum biraz asdım dersi bu yüzden

• babam olsaydıda pc 'im olmasaydı allah rahmet eylesin
    babanızın değerini bilin sizin iyiliğiniz düşünüyorlardır mutlaka
    önemli olan bunun bilincine varabilmek zaten o seviyeye geldiğinizde
    yavaş yavaş kısıtlamalarınızında kalkacağına inanıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: t.t

babam olsaydıda pc 'im olmasaydı allah rahmet eylesin

acını hatırlattıysam çoookk özür dilerim dostum vardır bir hayırı onunda
  • quote:

Orjinalden alıntı: t.t

babam olsaydıda pc 'im olmasaydı allah rahmet eylesin

Allah rahmet eylesin...AMİN...

cok haklısın hiç bir baba ya da anne evlatları için kötülük düşünemez bence ..ama bütün cocuklarada kısıtlama koyuyorlar gibi geliyo

• evet dostlar vaktim doldu ben gidiyorum hepinize teşekkürler kendinize iyi bakın inşallah 1 ay sonra buradayım hakkınızı helal edim

• quote:

evet dostlar vaktim doldu ben gidiyorum hepinize teşekkürler kendinize iyi bakın inşallah 1 ay sonra buradayım hakkınızı helal edim

Helal olsun!
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.