Şimdi Ara

Babam Arabayı Düşük Devir / Yüksek Vitesde kullanıyor. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Titremesinden dolayı motor kulakçıklarını da elinize alırsınız yakında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baban basmasada pompa o gazı ıkına ıkına basıyordur, fazla sürmez pompayı kucağına alır
  • Benzinli olsa sorunsuz giderde dizelde sıkıntı çıkar. Çinli taksiciler gibi babanız. Çinde de taksiciler araçları ikinci viteste kaldırıp doğrudan beşinci vitese atıyorlar ve duruncaya kadar beşinci viteste kullanıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: xiamen

Benzinli olsa sorunsuz giderde dizelde sıkıntı çıkar. Çinli taksiciler gibi babanız. Çinde de taksiciler araçları ikinci viteste kaldırıp doğrudan beşinci vitese atıyorlar ve duruncaya kadar beşinci viteste kullanıyorlar.

niye öyle yapıyorlarmış?
  • metinsemer kullanıcısına yanıt
    Nakliye hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: onurcngzhn34

o arabayi onun elinden al öyle kullanılmaz.en az 1500 devirde gidilmesi lazım. 3. viteste araç kaldırmak nedir ya ? bence babanı bir sürücü kursuna gönder tekrardan bir eğitim alsın

Hocam babam harika bir sofordur ama bu hatayi cok yapiyor sabahtan aksama kadar trafikde artik vites arttirip dusurmeye uşeniyor sanirim :) Uyaracagim

• quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

quote:

Orijinalden alıntı: xiamen

Benzinli olsa sorunsuz giderde dizelde sıkıntı çıkar. Çinli taksiciler gibi babanız. Çinde de taksiciler araçları ikinci viteste kaldırıp doğrudan beşinci vitese atıyorlar ve duruncaya kadar beşinci viteste kullanıyorlar.

niye öyle yapıyorlarmış?

Yakıt tasarrufu için demişlerdi.

• boyle adamlara kım ehlıyet verıyor anlamıyorum al barı otomatıkte arkandan konusmasınlar
  • Benim babam da 3le kaldırıp 5e atıyor sonra 1,2,4 hayal

• yahu kardeş sen geçende konu açmıştın,orada ben sana yüksek devirde kullanırsanız motoru yıpratırsınız gibi bir yorumda yapmıştım sende babam yüksek devirlerde kullanmayı sever demiştin ? baba mı değiştirdin ne yaptın
  • Motor Zaman'la sağırlaşır,yakıta da etki eder. Dizel arabaya devrini vereceksin. Umarım babanıza anlatabilirsiniz.

• 2. vitesde zor kaldiriyorum ben... 3. vitesde ticari kalkmaz..1 dir o 3olsa duramazdin..

• Ona bunun çok onur kırıcı olduğunu söyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero-man

2. vitesde zor kaldiriyorum ben... 3. vitesde ticari kalkmaz..1 dir o 3olsa duramazdin..

Ben atmosferik benzinli arabayı azıcık zorlayarak 3'de kaldırıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.