Şimdi Ara

Babam annemi evden kovuyor edit (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
5.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben hiç evlenmedim ama evlenecek arkadaşlara tavsiyemdir. Evleneceğiniz kişinin ne kadar az akrabası varsa o kadar mutlu evliliğiniz olur. Bu olmuyorsa akrabalarını iyi tanıyacaksınız sonra evleneceksiniz. Yoksa evlilik kötü olur bizim milletin evliliklerine bakın yüzde %80 i ana, baba, kardeş, akraba vs yüzünden bitiyor. Eşiniz iyi olabilir ama önce 1. derece akrabalarına bakın sonra dayısı, amcası, teyzesi, halası vs. İlla ki akrabalardan etkileniyorlar. Bizim millet birbirinin işine karışmaya meraklıdır. Dikkatli olun. Boşanırım kurtulurumla olmuyor. Maddi, manevi kayıp en önemlisi zamanınızı kaybediyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi One Shot One Kill -- 1 Haziran 2021; 13:20:0 >
  • por favor kullanıcısına yanıt
    Ya kardes anadolu hangi koyune gıtsen kufur her daim var var olacakta babası evladına sover evlatda babasına gordum hanı bunları

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cicibebe bağımlısı

Sıyırdım zaten. Sadece dışarıya belli etmiyorum.

Sıyırdım derken Hocam ?

Halüsinasyon filan görüyor musunuz Hiç ?

soruyorum çünkü bende Psikolojik + Kişisel sorunlar var + Ağır bir yalnızlık içerisindeyim, ister inanın ister inanmayın, ara sıra sabahları uyandığımda yatağımda Devasa örümcek, eşek arısı, çekirge, Yılan vs. görüyorum.

Hadi şuan yaz ayındayız, bu normal ama ben bunu Kışın, 10.katta ve uyurken odamın balkon kapısını kapatmama rağmen görüyordum.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D67828229 -- 1 Haziran 2021; 22:23:22 >

• por favor kullanıcısına yanıt
    Yazık kafana

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Geçmiş olsun :(

• L e g a c y kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.