Şimdi Ara

BABAM ANNEMİ ALDATIYOR (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
1.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • babanın aldattığı kadına gidip onunda babanı aldatmasını sağla ve onunla dost hayatı yaşa. babandan gençsindir heralde. senin performansın babana göre o kadına daha cazip gelir. Babanda annene dönmüş olur. Sende o kadınla dost hayatı yaşarken evde olmayacağın için annen ve babanın arasıda kısa sürede düzelir, sen yokken konuşur anlaşırlar.

Sonra sende o kadınla evlenirsin. Herkes mutlu olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ortada 11 yıllık bir ilişki var, sosyal medyada fotolar altında yorumlar, burada insanlara ciddi ol diyorsun!

Ciddi olacak birisi varsa sensin.
  • csb.

baban telefona adını soyadını yazmış sende o isimle aramışsın.baban telefona tc kimlik noyu da yazsaydı bulman daha kolay olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eski kırığıdır.

annene destek ol başka yapacak bir şeyin yok. ALLAH nefsimize uyup azdırmasın bizleri korusun.
  • anneni de alıp evden gitmeniz en doğrusu. boşanma süreçleri bittiği zaman da nafakayı çatır çatır alırsınız.
  • Bu durumda kararı verecek olan sen değil, annendir. Senin tek yapman gereken annene destek olmak.
  • bi kaç arkadaş toplanıp babana dersini verin

• Konu ciddi ise;

Sana ne güzel kardeşim. Bu baban ile annen arasındaki bir durumdur. Sen de eğer 18 olmuşsun. Reşitsin artık. Bırak ikisi çözsün aralarındaki ilişkinin durumunu.
  • bunu ispatlarsan babandan nafaka alir annen eger babanin geliri cok iyi degilse diger kadinda bu duruma fazla dayanmaz babana saglam bi kazik girer yada diger kadinin babani aldatmasini sagla bunu senin yapabilcegini sanmiyorum bi tane dızo bul gecmis olsun uzuldum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana kalırsa aldatan kadını sağlam bir döv. baban gelipte sana tepki koyamaz, tepki vermesi demek işlerin doğru olduğunu gösterir zaten. O süreden sonra karar vermesi gerek baban olacaktır
  • emrebey19 kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl kanitlayabilirim telefona casus program yüklerim ama babamın tel şifresini biomiyorum

Bu. Arada 7yaşindayken demişim yanlıslik oldu 7.sinifa giderken taniştirdi.

Annemin birşey bildiğinj sanmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jquair

Katılıyorum yada ayrıca sosyal medyada başka insanlar çok yakışıyorsunuz gibi laflar Yazdığına göre hiç gizli saklı bir yönüde yok bu işin bence bilmedigin bisiler var senin

Alıntıları Göster
    Degil mi bir de mesajla opecek misin gibi seyler konusulabiliyor. Ya cok buyuk trolleniyoruz ya da cok farkli bir seyler var.

• Annene söyleme.

Babanla konuş,niye böyle yapıyorsun falan diye...

Eğer yapmaya devam ederse annene söyle boşansınlar,nafaka alması ve mal paylaşımı için en başta kimseye söylemeden delil topla elinde bir kozun olsun.
  • Annene çaktırmadan babanla konuş. Eğer bitirirsen hiç yapmamışsın gibi davranırım de. Bitirmezse de zaten o kafasında sizi bitirmiştir. Annene söyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jquair

Katılıyorum yada ayrıca sosyal medyada başka insanlar çok yakışıyorsunuz gibi laflar Yazdığına göre hiç gizli saklı bir yönüde yok bu işin bence bilmedigin bisiler var senin

Alıntıları Göster
    Hocam 12 yaşımda beni tanistirdi 7.siniftaydım orada aslinda başka bir abi vardı ercan adında onun yanına gidicem dedi benide götürdü tam o sıra da oraya o kadın geldi

Face baya kariştirdim baya gezdikleri birgüne rastladım ,babam bana ogün cok önemli bir işi oldugunu soylemişti. anneanemlere gidicektik akşam. annem ve ben önce gitmistik babam hala akşam gelmemişti annem de onu bekleyin dedi yemeğe baslamayin dedi 1saat onu bekledik o başka kadinla akşama kadar gezmiş .

• quote:

Orijinalden alıntı: ferit.izmir

Hocam 12 yaşımda beni tanistirdi 7.siniftaydım orada aslinda başka bir abi vardı ercan adında onun yanına gidicem dedi benide götürdü tam o sıra da oraya o kadın geldi

Face baya kariştirdim baya gezdikleri birgüne rastladım ,babam bana ogün cok önemli bir işi oldugunu soylemişti. anneanemlere gidicektik akşam. annem ve ben önce gitmistik babam hala akşam gelmemişti annem de onu bekleyin dedi yemeğe baslamayin dedi 1saat onu bekledik o başka kadinla akşama kadar gezmiş .

Alıntıları Göster
    Şuanki annen mutlu edemiyor sanırım babanı ki böyle bişey yapmış

• Genccizer G kullanıcısına yanıt
    Hocam o kadının çevresi ile bizim ailemizin çevresi en ufak benzerlikler yok babam kadına nasil tanitti kendini biomiyorum artık.

• Hocam annemin bir geliri yok babam da 4bin alıyo kendi adimiza sadece bir araba var ev köydeki mal mülk hepsi büyükbabamın üzerine boşansa napıcaz biz ben de üni gidecem burada olamayacam

Ya da sussam büyüyünce mi herseyi ortaya koysam babam beni kaybetmekten korkar .

• Karışma

• em2018 E kullanıcısına yanıt
    Hocam mesaj gelince baktım soyadı yoktu adı vardı sadece ben de babamın facesine girip aradim o kadinın adini taradım tüm profilleri

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.