Şimdi Ara

Babam 230 bin TL ye son model focus almış! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
1
Favori
14.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardesim sigorta arabaya gore degil kisiye gore cikiyor
    Kasko degerine gelince cok bisey farketmez sonucta orantiladigin zaman fiyat ayni asagi yukari bakimini mengerlerde serviste yaptirirsan zaten kimse alamaz 😂
    Gidiceksin sanayide iyi bi ustana tertemiz yagini alicaksin filtreni alicaksin yagcidan tamamdir 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Babanın yerinde olsam o arabaya bindirmezdim seni
    Bu mesajın alnı olaydı da öpeydim.
  • Megane PP uyumu. Şaka bir yana o orta sınıf araba bile 230k ediyor

• "Otomobil bilgim üst seviyededir yakın çevrem otomobil alacakları zaman her zaman bana danışırlar" Bir insan alacağı cevabı bilerek neden sana danışırlar ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu zamanda 230bin e araba alabilen baba kaldı mı ya,,, fazla çocuğu yoksa söyleseniz beni de evlatlık alır belki olmazmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çekmeköy paradise citydemi oturuyosun ?

• 230 bine focus megane mı olur yahu! Elin gavuru 95 bine sıfır km a8L quattroyu bulup almıyo. Heriflere 100 asgari ücrete focus megane alıyoz desek bizim yerimize intihar ederler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEYAZ PASSATLI PRENS

Çekmeköy paradise citydemi oturuyosun ?
    Bilmiyorum hocam olabilir . Ben Avrupa yakasında oturuyorum . Babamlar yeni taşındı sayılır daha onları ziyaret etmek kısmet olmadi .Sizde mı orda oturuyorsunuz

• Bu arada herkese teşekkür ederim. Ne iyi forumdaşlarsinız siz ya. Herkes babamın tarafını tutmuş. Tesekkurler

• farklı bir serzeniş bekliyordum ama
  • Babanız megane 1-2-3-4 modellerinden birer tane alıp her gün birini sürmeliydi.
  • Yeni fokusu bilmiyorumda 2014 fokus var ÇÖP

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Bilmiyorum hocam olabilir . Ben Avrupa yakasında oturuyorum . Babamlar yeni taşındı sayılır daha onları ziyaret etmek kısmet olmadi .Sizde mı orda oturuyorsunuz

Alıntıları Göster
    Evet orda evim var arada geliyorum otoparktan kestim bi ara gelirsen şile otobanda kapışalım;)hatta senin renoyu incelemek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 6 Mayıs 2020; 16:13:56 >
  • Başlığı Görünce Bu Zamanda Bu İmkanlarla Bu Kadar Para Bu Arabaya Verilir mi Yazıldı Sanmıştım. Meğer Sorun Modelmiş:))) Baban Bu Kriz Zamanında 230 Bini Bu Araca Gömmüş Bunu Sorgulamıyorsun Modeli Sorguluyorsun.
  • Biri şu arkadaşa bi megane alsın. Ne ağladın ya :)))

Ford candır. Alırsın Ford olursun Lord demişler. Bravo amcaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopali08

Başlığı Görünce Bu Zamanda Bu İmkanlarla Bu Kadar Para Bu Arabaya Verilir mi Yazıldı Sanmıştım. Meğer Sorun Modelmiş:))) Baban Bu Kriz Zamanında 230 Bini Bu Araca Gömmüş Bunu Sorgulamıyorsun Modeli Sorguluyorsun.
    Aynen hocam ben de öyle sanmıştım. 230 bin'im olsa ev alıcam. Adam araba alıyor. Para var huzur var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Bu arada herkese teşekkür ederim. Ne iyi forumdaşlarsinız siz ya. Herkes babamın tarafını tutmuş. Tesekkurler
    valla kendi açımdan konuşayım biz SENCİYİZ SENCİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

valla kendi açımdan konuşayım biz SENCİYİZ SENCİ

Alıntıları Göster
    Eyvallah sizlerin hatrına bu forumdayım zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: BEYAZ PASSATLI PRENS

Evet orda evim var arada geliyorum otoparktan kestim bi ara gelirsen şile otobanda kapışalım;)hatta senin renoyu incelemek istiyorum

Alıntıları Göster
    Tamamdır
    Sizde de Honda civic var sanırım .

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.