Şimdi Ara

BABALAR GÜNÜ TV KOLTUĞU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
13.778
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VIP COMFORT SALON KOLTUĞU VE AYAK UZATMA EKİ H.DER
    http://www.adoremarket.com/urundetay/504/adr-640-ds-1.html 1899.89 TL yerine 689.90 TL(KDV Dahil)

• Geçici olarak temin edilememektedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: scrotumcan

Geçici olarak temin edilememektedir

ben neden sepete ekleyip ödeme sayfasına kadar gelebiliyorum...stokta görünüyor..bu fiyata alınır gibi duruyor..
  • dalga mı geçiyorsunuz yahu ne özelliği varmışta 2 milyardan 700 milyona düşmüş ve "ne çabuk sömürdünüz" muhabbeti!!! altı üztü koltuk yahu abartmayın...
  • ne gerek var bu kadar para vermeye
    ikea da var 129 tl lik tv koltuğu
    ondan alırım 5 tane bunu alacağıma
  • Mesaj aralıklarına bakar mısınız? Üçer dakika :))
  • Bu fiyata babalara gelinir.
  • eğer eliniz tornavida, anahtar tutmaya yatkın değilse demonte mobilya alırken 5 kere filan düşünün 3 gün önce adore bilgisayar masasını 2 kişi 2 saatte ancak kurduk
  • Adore ürünün arkasında duran sağlam bir markadır, geçen sene bir koltuk almıştım, mekanizmasından ses geliyordu. Bir telefonla ertesi gün yeni bir mekanizmayı gönderdiler. Ofis koltukları konusunda tavsiye edilecek bir markadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayarogretmeni

Adore ürünün arkasında duran sağlam bir markadır, geçen sene bir koltuk almıştım, mekanizmasından ses geliyordu. Bir telefonla ertesi gün yeni bir mekanizmayı gönderdiler. Ofis koltukları konusunda tavsiye edilecek bir markadır.

her ürünü bir değildir, öyle rezalet ürünleri vardır ki direk çöptür!
  • demonte ürün alırken sarjlı tornavida yı almayı unutmayın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SSA

Mesaj aralıklarına bakar mısınız? Üçer dakika :))

eee?? topluma vermek istediğiniz mesaj nedir?? adoreciyiz mi, yoksa rakip firmacı mıyız? yoksa 3 dakika arayı kaçırmadan ben doldurayım mı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: antireis

quote:

Geçici olarak temin edilememektedir

ben neden sepete ekleyip ödeme sayfasına kadar gelebiliyorum...stokta görünüyor..bu fiyata alınır gibi duruyor..

http://www.adoremarket.com/urundetay/729/adr-640-ds-1.html

ana sayfadan babalar günü kampanyalarına girince stokta yok görünüyor.. hala...

• bu fiyata bu koltuk mu? utanmasalar lazboy diye yutturacaklar, altı üstü adore...
  • quote:

Orijinalden alıntı: freezer80

ne gerek var bu kadar para vermeye
    ikea da var 129 tl lik tv koltuğu
    ondan alırım 5 tane bunu alacağıma

Senin o 129 tllik New york tarzı poang mıdır nedir o koltuğu katlar böler çarpar bu tv koltuğu. Bilip bilmeden burda yorumda bulunmak bakıyorumda herkesin 1. hedefi olmuş.

Fiyat cayır cayır yanıyor arkadaşlar almak isteyenler bence 1 milisaniye bile düşünmesin , yatakda uyumak yerine bu tv koltuğunda uyumaya başlarsınız o derece rahat ve ergonomiktir. bunu alın 18 saat üstünde oturup tv film dizi izleyin.

Bu fiyata bu bedava.

Yok lazboymuş yok IKEA mış , geçin bunları verdiğiniz paralar markaya verilen paralardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 15 Haziran 2012; 2:22:50 >
  • Yakın zamanda Tv koltuklarını araştırdım, çoğu markanın koltuğunu denedim.

Öncelikle linkteki koltuk için indirimli fiyatı bile pahalı. İndirimsiz fiyat ise akıllara zarar !

Alınacak Tv koltuğu, İstikbal'in Oslo modelidir. 600 TL taksitli fiyatı var.
    Denediklerim içinde en rahat olan buydu, en rahatsız olan ise Yataş'ın koltuğu.

Gidin bir İstikbal'de deneyin, muhtemelen beğenip alırsınız.

http://istikbal.com.tr/oturma-gruplari/tv-koltuklari/oslo-tv-koltugu
  • deri almayın derim..yazın mümkün değil kullanılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simyaci

quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayarogretmeni

Adore ürünün arkasında duran sağlam bir markadır, geçen sene bir koltuk almıştım, mekanizmasından ses geliyordu. Bir telefonla ertesi gün yeni bir mekanizmayı gönderdiler. Ofis koltukları konusunda tavsiye edilecek bir markadır.

her ürünü bir değildir, öyle rezalet ürünleri vardır ki direk çöptür!

Doğrudur, her ürünü konusunda bir fikrim yok ama, ürünün arkasında durması ve hemen ilgilenmeleri benim çok hoşuma gitti. Birçok büyük adledilen firma bunu yapmıyor. İlginmiyor, süründürüyor.

• quote:

quote:

eee?? topluma vermek istediğiniz mesaj nedir?? adoreciyiz mi, yoksa rakip firmacı mıyız? yoksa 3 dakika arayı kaçırmadan ben doldurayım mı??

Topluma vermek istediğim mesaj şudur:
    Şayet bir sıcak fırsatı paylaşmak istiyorsak samimi olalım, gereksiz ayak oyunları yapmayalım buradaki gibi. Üçer dakika arayla atılan mesajları dikkatlice okursanız ne demek istediğimi saha iyi anlayacaksınız.
    Bana gelince (bilen bilir) bu odayı düzenli olarak takip eden potansiyel bir müşteriyim. Yazdıklarınızdan anlaşılan o ki, galiba siz firma elemanısınız.

Neyse, amacım tartışma çıkartmak, ürünü kötülemek değil, bir durum tespiti yapmaktı.

Saygılar
    SSA

• quote:

quote:

quote:

Topluma vermek istediğim mesaj şudur:
    Şayet bir sıcak fırsatı paylaşmak istiyorsak samimi olalım, gereksiz ayak oyunları yapmayalım buradaki gibi. Üçer dakika arayla atılan mesajları dikkatlice okursanız ne demek istediğimi saha iyi anlayacaksınız.
    Bana gelince (bilen bilir) bu odayı düzenli olarak takip eden potansiyel bir müşteriyim. Yazdıklarınızdan anlaşılan o ki, galiba siz firma elemanısınız.

Neyse, amacım tartışma çıkartmak, ürünü kötülemek değil, bir durum tespiti yapmaktı.

Saygılar
    SSA

hep amerikanın oyunu bunlar, adamların üyelik tarihine bak bir istersen fazla komplocu olmuşsu :=)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.