Şimdi Ara

BABA yorgun (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
0
Favori
11.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan ibram, essek sıpası, devlet dükkanları kapattırdı Allah'tan, sana da bol bol kaytaracak zaman kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr. solucan -- 19 Mart 2020; 2:59:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dönerci, pizzacıların hepsi aynı arkadaş. Sürekli vergi kaçırıyorlar, "mit alles" diye tarzanca almanca konuşuyorlar, ondan sonra bu almanlar şöyle böyle diye almanların arkasından konuşuyorlar. Konu sahibi gibi Essen, Duisburg taraflarında elini sallasan bunlara çarpıyor. Ama haklarını da vermek lazım, kurnaz tipler bu işleri yapıyor, nerede yasalarda açık var hepsini kullanıyorlar. O açıdan tebrik etmek lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim Akca

Dükkanları kapattirdilar zorla, baba mutsuz ve öfkeli. Şu anlık evdeyiz, patron bunun hesabını ağır soracak. Merkel efendi, zararım ne olacak benim? Patron bunu düşünüyor.

Disarda is mi yok, git calis. evde koskos oturmak zorunda degilsin.

• Merkel dayı, nerede bizim paralar, ne olacak bizim zararımız.

Baba dinç ama sinirli, dükkan boş, gözler yaşlı. Neyse, Moral bozma zamanı değil. Patron güzel kızlar ile tanışıyor, krizi fırsata çeviriyor. Ticari zeka kolay gelmiyor, genlerinde yoksa, beyninde olmalı. Ses yapmayın, baba manitalar ile konuşuyor.
    BABA yorgun

• Pizza'dan başka bir şey yemiyon mu hocam?

Benim de canım pizza çekti ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-10B574946

Pizza'dan başka bir şey yemiyon mu hocam?

Benim de canım pizza çekti ya.
    Yemeksepetinden sipariş edeyim sana bir tane ayıpsın. Ne yapalım be, hızlı ve güzel işte. Maksat atistiracak bir şeyler olsun.

• quote:

Yemeksepetinden sipariş edeyim sana bir tane ayıpsın. Ne yapalım be, hızlı ve güzel işte. Maksat atistiracak bir şeyler olsun.

Alıntıları Göster
    Makarna ye makarna, daha güvenli. Hem buradaki troldaşlarını daha iyi anlamış olursun.

• quote:

Alıntıları Göster
    Korona dolayısıyla dışardan yemeye ara verdim, eyw.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-10B574946

Korona dolayısıyla dışardan yemeye ara verdim, eyw.

Alıntıları Göster
    Yemekten bulaşıyor mu ki?

• Kardeş Müslümanım diyorsun da kul hakkından haberin yok galiba burada yediğini içtiğini paylaşmışsın. Birinin canı çekse ve parası olmadığı için alamasa iyi olmazdı değil mi? Biraz bilinçli müslüman olmanı tavsiye ederim.

• quote:

Yemekten bulaşıyor mu ki?

Alıntıları Göster
    Tedbir benden takdir Allah'tan.
  • Baba naber ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Baba Naber

Baba naber ?
    Oo kanka, patronu selamlamak için özel nick almışsın. Şekil hareket.

• Baba daha sağlıklı beslenme kararı aldı. Virüs krizinden sonra dükkan tam kapasite çalışmalı. Patron dinç ve sağlıklı olmalı. Evde spor yapın, zinde kalın. Çok ses yapmayın baba yemek yerken haberleri izleyecek.

BABA yorgun
  • quote:

Baba daha sağlıklı beslenme kararı aldı. Virüs krizinden sonra dükkan tam kapasite çalışmalı. Patron dinç ve sağlıklı olmalı. Evde spor yapın, zinde kalın. Çok ses yapmayın baba yemek yerken haberleri izleyecek.

Adam karides yiyiyor..Trol arkadaşların bunu görmesin ibooo. Seni varya öyle bi afaroz ederlerki

• quote:

Orijinalden alıntı: meturan.

Kardeş Müslümanım diyorsun da kul hakkından haberin yok galiba burada yediğini içtiğini paylaşmışsın. Birinin canı çekse ve parası olmadığı için alamasa iyi olmazdı değil mi? Biraz bilinçli müslüman olmanı tavsiye ederim.
    Kardeş o süslüman sınıfından
  • Bu nick name hep vardı :)
    Buraların gerçek Babası benim canım evladım.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.