Şimdi Ara

B8 2016 1.6 TDİ BMT PASSAT HAVA GİRME SORUNU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
1
Favori
7.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mr.big

quote:

Orijinalden alıntı: zallon

quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

Geçmiş olsun hocam, direksiyon milinin oradan mı geliyor diye düşündüm aslında, oralarda tapalar oluyor, bir ya da bir kaçı unutulmuş olabilir mi acaba?

Ayrıca : kalorifer.

kalorifer olsa ne olur hacım . 175 binlik arac alıyon milini tıpasına mı bakacan !

Bakma o zaman hacım. Direkt Yak arabayı. Soru sormuşsun, yardımcı olanda kabahat. Cevaplara bak.

Not : konu csb, üye troll çıkabilir. Demedi demeyin. Kalorifer yazmayı bilmeyen adam değişik forumlarda üyelik açıyor, konu açıyor... İlginç değil mi?

Birader sıkıntın ne ? Ben bi akıl alırım bi çare bulurmuyum diye soruyorum her yerde ! Amacımızdır kötülemek değil zaten kim malını kötüler ? Ama dürüst insan ne ise onu söyler ve ardında başkasıda yaşamasın ister. Al arabanın resimleri inanmazsan !

Kalorifer yazamadık diye adamlığımızdan bişey kaybetmedik. Sırf bizim diyede kötü bişeyleri iyi göstermeyiz. Burda kimse sıfır araç aldığı zaman ince ince incelemez ! Ama artık bu sahtekarlar yüzünden sıfır alınca bile insanın expere götüresi geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: metesserdar

Google araba dönüşlerde soğuk hava girmesi yazın, bmw simden puntosuna,opeline, Peugeotuna kadar bir çok forumda bunun başlık halinde tartışıldığını görürsünüz, bu araçlardan kaynaklanan bir kusur değil %90, yukarıda bir arkadaş açıklamış homojen dağılımla ilgili paragrafta...

Sadece şöför muavini tarafında oturanın sol bacağına gelince kıllandım yoksa dedikleriniz mantıklı

•  B8 2016 1.6 TDİ BMT PASSAT HAVA GİRME SORUNU

• montreal28 kullanıcısına yanıt
    1.5 3 silindir motora güç artırımı yapılmıyor. O dediğiniz övülen motor 1.6 136 hp eski motor. Motor aynı olduğu için yükleniyordu.

Bir diğer husus passat yalıtım Ve konfor olarak c sınıfından fazlası ile önde. Diğer aracımız da 2016 1.6 Tdi dsg Octavia. Fark çok net.

Bugün kötü yol tutan araba kaldığını düşünmüyorum. Özellikle d sınıfında hepsi gayet kararlı. Şimdi yüksek km yapan şehir içi sürekli araca inip binen adam için 3 serisi mantıksız üstüne pahalı. Ayrıca passatta da şaft tüneli yüzünden 4 kişiden fazla binemezsin. Bugün çoğu araç böyledir. Arka koltuğun ortası koltuk gibi değildir. Ayrıca bugün okuduğum çalıştığım şehir Elazığ'da Bmw nin yüzüne bakan Yok sebebi ise en yakın servis 500 km. Sorun sadece vw de olmuyor. Bmw kronik problemlerine bakabilirsiniz.

Ben Bmw ye kötü demiyorum passattan iyidir ama gelgelelim passat alanlara da laf söyleme hakkı doğmaz kimseye. Herkesin kendince haklı sebepleri var.

• quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

Bu bir sorun değil hatta geçenlerde eksi sözlükte konusu vardı dönüşlerde arabanın içinde soğuk hava esmesi diye herkes farklı aracıyla aynı seyi yasadığını yazdı. Bizde 3 farklı araba var hepsinde de bu durum var dönüşlerde içerdeki havanın yer değiştirmesinden sanırım teknik açıklamasını bilemiyorum.

Birçok araçta var ama bunu inşallah bulacam hocam. Benim 5. Sıfır aracım ve bugüne kadar aldığım en pahalı araç. Daha önce 2011 i30 2012 leon 2012 latitude 2007 doblo ve son olarak bu 2016 Passat hepside dizeldi Passat harici bu olay hiç başıma gelmedi. Acaba vardıda farketmedim desem en az leon ve i30 a bindim oda 5 ay sürdü görmedim passatta ilk gün farkettim. Hava dönmüyor hocam sadece sağ ön koltukta oturan kişinin sol bacağına diz üstü üfürüyor. Hava dönse sırtıma enseme yada başka yerlerdede hissedilir

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Vw passat 1.6 TDİ DSG Highline + sunrof 173.500 TL

Bmw 3.20ied 40. Yıl 223.000 TL

Bmw bedavaymış hocam.

Highline olunca ne oluyor? Passat'tan farkli mi oluyor? Ayrica 40.yilin fiyatini yazma,Sportline veya Luxuryline yaz.Sorunlu sanziman,amele dizel,ruhsuz bi araca 175 bin lira vermekte sizin gibi at gozluklulere mahsus bi hareket.

Ne igrenc sekilde baglisiniz su markaya be kardesim,milletin kicina sallamadigi arabayi ilahlastiriyosunuz.

Sacma sapan modellersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mucahidkarakus

Adam bir soru sormuş yardım istemiş, yine abuk subuk cevaplar gelmeye başlamış. Nedir bu passat düşmanlığı anlam veremiyorum. Passat bir şey yapmış herhalde bunlara.

Hocam konuya gelirsek, araçtan soğunacak bir durum yok. En nihayetinde seri üretim araçlar bunlar ve hatasız değiller. Kafanız rahat olsun diye servise gidin bir an önce. Tahminim içeriden değil kapı alt fitillerinden ufak bir kaçak olabilir.

He birader he Passat bisey yapti bize.Amele dizelli arabalarinizla sagda ekonomi kasarken biz o viraj senin bu viraj benim geziyoruz.5 kurus az yakicaksiniz,bin lira fazlasina saticaksiniz diye elin orta halli markasini ilahlastiriyosunuz.Ondan sonra Avrupa bizi kiskaniyor,hee Avrupa da bu tipleri kiskanicakti.

• kartalus kullanıcısına yanıt
    Ya arkadaşım sen çok mükemmel bir model misin? Kim ilahlaştırıyor ? Geçen gün problemli 3 serisi konusu çıktı olur böyle şeyler garanti halleder yazıyorsun ki 3 serisi sevdiğim bir araçtır aile olarak rahat edemedikleri için çıkardım listeden rahat olmadıktan sonra isterse altın kaplama olsun. Vw konusu olunca çer çöp vs.

Premium marka alınca kimseden üstün olmuyorsun, sana cevap hakkı doğmuyor, kültürlü olmuyorsun. Vw alan köydeki tarlayı satıp gidip vw almıyor.

Benim indirimim var uygun alırım, gayrimenkul denk gelir satarım, tekrar yine alırım. Konforlu mu konforlu, sorun yaşamamışım, satarken 2 günlük işi var, az
    yakıyor servisi var vs. Vs.

Ya ben niye düşman olayım markaya ? Sana göre ruhsuz da ben spor sürüş sevmiyorum gidip sert araba niye alayım ?

Ki highline geldikten sonra ne zaman 140 bini geçti benim için bitmiştir. Doğuş babamın oğlu değilde sonuçta. Sıfır araç alan için vw her zaman güzel seçenekler sunuyor, sorana tavsiye ediyoruz.

Kendim için söylüyorum 175 bin hatta 140 bin dedikten sonra 3 serisi de değil 5.20i başlar benim için. Bütçem yetmedi alamadım. Nasip olursa ona geçeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Ya arkadaşım sen çok mükemmel bir model misin? Kim ilahlaştırıyor ? Geçen gün problemli 3 serisi konusu çıktı olur böyle şeyler garanti halleder yazıyorsun ki 3 serisi sevdiğim bir araçtır aile olarak rahat edemedikleri için çıkardım listeden rahat olmadıktan sonra isterse altın kaplama olsun. Vw konusu olunca çer çöp vs.

Premium marka alınca kimseden üstün olmuyorsun, sana cevap hakkı doğmuyor, kültürlü olmuyorsun. Vw alan köydeki tarlayı satıp gidip vw almıyor.

Benim indirimim var uygun alırım, gayrimenkul denk gelir satarım, tekrar yine alırım. Konforlu mu konforlu, sorun yaşamamışım, satarken 2 günlük işi var, az
    yakıyor servisi var vs. Vs.

Ya ben niye düşman olayım markaya ? Sana göre ruhsuz da ben spor sürüş sevmiyorum gidip sert araba niye alayım ?

Ki highline geldikten sonra ne zaman 140 bini geçti benim için bitmiştir. Doğuş babamın oğlu değilde sonuçta. Sıfır araç alan için vw her zaman güzel seçenekler sunuyor, sorana tavsiye ediyoruz.

Kendim için söylüyorum 175 bin hatta 140 bin dedikten sonra 3 serisi de değil 5.20i başlar benim için. Bütçem yetmedi alamadım. Nasip olursa ona geçeceğim.

Tamam.

• kartalus kullanıcısına yanıt
    Seni, zübbe ve çok bilmiş tavırlarını görmek istemiyorum. Ben senin gibi baba parasıyla premium alıp millet aşağılamıyorum.

Blok 👍🏻

• quote:

Seni, zübbe ve çok bilmiş tavırlarını görmek istemiyorum. Ben senin gibi baba parasıyla premium alıp millet aşağılamıyorum.

Blok 👍🏻

Vah vah vah cok uzuldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalus

quote:

Vw passat 1.6 TDİ DSG Highline + sunrof 173.500 TL

Bmw 3.20ied 40. Yıl 223.000 TL

Bmw bedavaymış hocam.

Highline olunca ne oluyor? Passat'tan farkli mi oluyor? Ayrica 40.yilin fiyatini yazma,Sportline veya Luxuryline yaz.Sorunlu sanziman,amele dizel,ruhsuz bi araca 175 bin lira vermekte sizin gibi at gozluklulere mahsus bi hareket.

Ne igrenc sekilde baglisiniz su markaya be kardesim,milletin kicina sallamadigi arabayi ilahlastiriyosunuz.

Sacma sapan modellersiniz.

Amma ağır laf etmişin gardaş. Kimse kimsenin aklıyla yürümez bu hayatta cebine keyfine bakar. Mesela ben. Bu aracı ötv muaf aldım. 169 bin di normal fiyatı bana 104 bin dedi benimde 105 bin param vardı. Aklımda merco bmw vardı ama o paraya benzinlileri denk geliyordu dizel en boşları bile 108 civarıydı ötv muaftan sonra. Bizde Audi merco bmw den vazgeçtik. İki gün boyunca gezmediğim bayi kalmadı 2017 modelleri bekleyim dedim hatta Yen'i insigna yı ama hanım hamile baba hasta zaten onun raporu ile alıyorum yürüyemiyor arabasız olmuyor ve 2017 ler 2016 lardan en az 10 bin fazla dedik gezip alalım. 2012 de latitude almıştım satarken para etmedi bu sefer para edecek araba alalım 5 yıl sonra satınca yine bi şöför araç alalım üstüne para koymadan diye ikinci eli para eden değer kaybetmeyen araçlara yöneldik. A3 sedan dizel sline paketi bize 89 bin dediler fiyatı iyi full dedik dizel alalım dedik ama benim boy 190 hanım180 kardeş baba anne hep uzunuz arabaya sığmadık vazgeçtik. Bütün markalardan sonra Türkiye'de para eden değer kaybetmeyen araç olan passatıı seçtik zorunlu bir seçimdi. Onuda alıp ilk gün bu sıkıntıyla karşılaşmak ve 5 yıl gibi uzun bi süre satamıyacak olmak zor kimsenin başına gelmesin. Yani diyeceğim şunu alın vunu alın dialogundan önce insanların seçiminde muhakkak bir zoraki şeyler vardır bunları bilip buna göre yorum yazmak insanın ileri ve çağdaş görüşlü oluşunu sergiler.

• zallon Z kullanıcısına yanıt
    Karşındaki adam baba parasıyla 3 serisi alıp kendi emeği ile araç alanlara bol muhalefet bir arkadaş. Senin paran var mı ne sebeple aldın derdi Yok. Benzin 5.46 olmuş sana diyorki git 10 bin daha ver benzinli al.

Hocam burayı bırak passat Türkiye forumunda denileni yap, aracının keyfini çıkar ondan sonra.

• quote:

Karşındaki adam baba parasıyla 3 serisi alıp kendi emeği ile araç alanlara bol muhalefet bir arkadaş. Senin paran var mı ne sebeple aldın derdi Yok. Benzin 5.46 olmuş sana diyorki git 10 bin daha ver benzinli al.

Hocam burayı bırak passat Türkiye forumunda denileni yap, aracının keyfini çıkar ondan sonra.

Gardaş sıkıntı yapma. Her türlü insan her yerde karşına çıkar sen edendi ol. Zaten kimisi çekemez kimisi alamaz kimisi laf olsun diye yazar. Belki arada gerçekten konuyla ilgilenen olurda bişey öğrenirmiiyiz dedik. Konu ne adam ne diyor onu kayeye alan Yok hocam rahat ol

• quote:

1.5 3 silindir motora güç artırımı yapılmıyor. O dediğiniz övülen motor 1.6 136 hp eski motor. Motor aynı olduğu için yükleniyordu.

Bir diğer husus passat yalıtım Ve konfor olarak c sınıfından fazlası ile önde. Diğer aracımız da 2016 1.6 Tdi dsg Octavia. Fark çok net.

Bugün kötü yol tutan araba kaldığını düşünmüyorum. Özellikle d sınıfında hepsi gayet kararlı. Şimdi yüksek km yapan şehir içi sürekli araca inip binen adam için 3 serisi mantıksız üstüne pahalı. Ayrıca passatta da şaft tüneli yüzünden 4 kişiden fazla binemezsin. Bugün çoğu araç böyledir. Arka koltuğun ortası koltuk gibi değildir. Ayrıca bugün okuduğum çalıştığım şehir Elazığ'da Bmw nin yüzüne bakan Yok sebebi ise en yakın servis 500 km. Sorun sadece vw de olmuyor. Bmw kronik problemlerine bakabilirsiniz.

Ben Bmw ye kötü demiyorum passattan iyidir ama gelgelelim passat alanlara da laf söyleme hakkı doğmaz kimseye. Herkesin kendince haklı sebepleri var.

aradaki 13 bine değer dedim laf söylemiyorum alan herkese de hayırlı olsun. ikinci olarak 3 silindirli motor bmwnin kendi argesinin ürettiği bir motor, peugeot ortaklıgı yok ve dedigim gibi cesitli yazılımsal degisiklikler ve turbo - exhaust manifold değişiklikleri ile i8de dahi kullanılan bir motor. ayrıca sanzıman da aynı 8 ileri zf. bu arada yanlış bilgilendirme olmasın, stage 1 yazılımla 183 beygir 295 tork alan var bu motordan, stage 2 ile ne olur bilmiyorum. Tekrardan konu sahibine aracı hayırlı olsun diyorum, Allah herkesin gönlüne göre versin

• Bazı insanları gercekten anlamiyorum.Passat gayet güzel araba isteyen 500 bin tl de verir 1 milyon tl de verir bu bazılarını niye geriyor ki.Hele Passat'a vereceğin parayla premium araca binersin lafı ayrı bir saçmalık, 3.20 premium araç mı Allah aşkına güldürmeyin adamı.3.20 ne kadar premium araçsa Passat'ta en az o kadar premiumdur ki ikisi de premium araçlar değil zaten.3.20 yerine gayet Passat alınabilir.Görende bazı arkadaşları M paket 7.50Li Excellence'a biniyor sanacak.Canı isteyen Passat'a binsin canı isteyen 3.20'ye binsin insanları eleştirmek hadi tamam eleştirdin gelip laf sokmak çok yanlış bence.Birde neymiş dizel Passat'a binen sağdan yavaş yavaş gidiyormuş az yaksın diye 3.20'ye binen virajdan viraja giriyormuş.Bu arkadaş 3.20 ile M5 'i falan karıştırdı heralde.Sonuç olarak 3.20 de Passat da çok güzel arabalar ama 3.20 ile Passat'ı ezmeye çalışınca komik oluyor ya.Önce M paket 7.50Li Excellence'a binin sonra premiumdan bahsedin.

• 1.6 motor, ekonomi odakli bmw'ye binip de surus keyfi diye bidi bidi yapilmis.

bendeki volvoyu biraktim, nasil olsa kendi aracim olmadigi icin rahatlikla soyleyebilirim, bir haftadir 2016 model E250 cabrio kullaniyorum.

gecen evden ciktim arabaya gidiyorum, arkama bir arac yanasti icinden bir kiz bir delikanli indiler. kiz benim binecegim arabayi gosterip ya bak iste bu araba cok guzel dedi cocuga..

utancimdan arabaya binemedim, ilerden bir tur atip dondum.

arabayi beraber konfigure ettik, neredeyse bir 320i parasi kadar opsiyon doldurduk, sizin o ekonomi odakli motoru olan 320i ile attiginiz hava kadar havamiz olamadi arkadas! hala her biniste hayiflaniyoruz ulan bunun motoru e350 cgi olsaydi ne efsane bir arac olurdu diye. ben kendi volvo t6'mi ozledim. bizim 20 yasindaki emektar infiniti bile atmosferik v6 motoruyla bastigin gibi burnunu kaldiriyor, bu mercedes sagiroglu sagir.

sen kicikirik arabanla hava atacagina dusunsene bir 340i veya atmosferik 330i kullanabilsen alacagin o zevki. senin arabandan azicik hali vakti kotu olan (ki artilari da var) passati göme göme bir hal oldunuz. allah görgü versin.

• Peki, Vosvos sorunlu anladım ama Sizin Türkçe neden bu kadar sorunlu ?

İnsan yazdığını bir okur yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 27 Ocak 2017; 8:6:11 >
  • Bizdede 2012 leon var dediğin şey ara ara oluyor ben genelde yolcu koltuğunda önde oturuyorum abim kullanıyor, söyleme ihtiyacı duymadım herzaman olmuyor diye ama siz söyleyince böyle bir durum demekki kronik bir sorun gibi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLLyC

Peki, Vosvos sorunlu anladım ama Sizin Türkçe neden bu kadar sorunlu ?

İnsan yazdığını bir okur yahu.

Okurken yaşlandım yarıda bıraktım.
    Kalaför nedir Allah aşkına

"Amacımızdır kötülemek değil" nasıl bir cümledir hocam. Ne demek istediğinizi çok merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fofer -- 27 Ocak 2017; 9:22:23 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.