Şimdi Ara

B7 passattan sonra (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: adambak

Öncelikle güzel yorumlarınız için teşekkür ederim, c200d al diyen arkadaşımız valla bende almayı çok isterdim ama 0 alıcam c200d nin sıfırı yaklaşık 300 bin benim bütçem 160-180 civarı, ford mondeo güzel olabilir ama her ne kadar güzel olsada sonuçta ford o yüzden hiç düşünmedim bile.Passat alsam o kadar para vereceğim ve şuanki aracımdan donanımsal olarak daha boş olucak,bu yüzden orta paket superb alıp cam tavan ekletmeyi düşünüyorum bakalım zaten passat impression kalmamış,haftaya gidip skoda ve wolsvagen ile görüşeceğim.

Sedan alacağımız için tucson tercihlerimizin arasında yok ancak insigniayı herkes övüyor,internetten bir araştırayım,testlerini izliyim en iyisi.

Not:Neden sıfır alıyorsun o paralara 2. El güzel araçlar var diyebilirsiniz,aracı engelli üzerine ötv indirimli alıcam.
    insignia'da bir passat değil. ayrıca passat alırsan 5 sene sonra sattığında üstüne kuruş koymadan passat alabilirsin yine engelli indirimiyle. bunu başka hiçbir araçta yapamazsın d sınıfında.

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Senin kullandığın Fb7 Civic ile şu anda satılan Fc5 kasa arasında dağlar kadar fark var. Başka yerlerde de hep aynısını yazıyorsun uyarayım dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipmression trendline bozması değil mi? comfortline bile gayet leş ve kalaks bir iç makana sahipken bence comfort altı alınmaz. iç mekanda trend ile comfort kalite farkına göre de değişir tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

ipmression trendline bozması değil mi? comfortline bile gayet leş ve kalaks bir iç makana sahipken bence comfort altı alınmaz. iç mekanda trend ile comfort kalite farkına göre de değişir tabi.
    Biz fakirlerin bütçesi anca bu kadar bize corolla hatta dacia dahil belki biraz konforsuz ama hiçbiri leş değil. Alan arkadaşlara biraz saygı ve biraz gerçekçilik

• Valla passat impressionu almasına alıcam da arabayı bulamıyorum istanbulda çoğu bayiyi aradım yok dediler trendline ve comfortline mevcutmuş bakalım impression paket bulamazsam son care superb olucak

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

Biz fakirlerin bütçesi anca bu kadar bize corolla hatta dacia dahil belki biraz konforsuz ama hiçbiri leş değil. Alan arkadaşlara biraz saygı ve biraz gerçekçilik

Alıntıları Göster
    kalite farkını bilmiyorum ona göre impression da alınır. kalite olarak passat gereksiz övülüyor bu ülkede, benim de sövesim geldi. hangi motorlusunu alacak bilmiyorum tsi herhalde ama tidiay besleyen yemini düşünmezmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimhendrix -- 15 Ocak 2019; 22:0:31 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.