Şimdi Ara

B*Y YİNE BİLDİĞİMİZ GİBİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
1.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 14
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 40 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • huseyinadukeeee (4 mesaj) Einar Solberg (3 mesaj) TROHNET (2 mesaj) Guest-02152A7C6 (2 mesaj) air raid siren (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (15 mesaj) Mobil (3 mesaj) Mini (3 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Giriş

Şunun yazdıklarına bak. Sınav sisteminin s'sinden haberi yok. Konuların kalkmasını istiyor bir de. Allah bilir hedefi bile yoktur bunun. Yorumlarda da desteklemişler.

|
    |
  • sanki kendisi sorumlu da diğer arkadaşlar muaf o konulardan. keşke daha fazla konu olsa da hak eden hakkını daha isabetli şekilde alsa, bu şekilde 4 dikkat hatası yapıyorsun direkt geçmiş olsun. denemelerinden daha iyi yapıyorsun obp geri atıyor geçmiş olsun. geçen sene konular kalkınca iyice kitlendi sistem, bu sene de kalksaydı sınavdan sonra daha çok ağlardı arkadaş. tabii hedefi de yoktur kesin vb demek doğru değil yine de :/
    Yine sığ sığ yorumlar yapılıyor. Hala youtubedan öğrensin deniyor kaç kere anlatmamıza rağmen neden böyle bir şey denemeyeceğini.
    Yks 2020'de yığılma olmasının tek sebebi konuların azaltılması falan değildi. Hatta ikinci sebepti. Asıl sebep aşırı kolay olmasıydı. Ayt geoda sınava girmeden 4 5 net bekleyen ben fulledim geoyu. Fizik desen ben haftalarca elektrik çalıştım, 1 gün çalışmayla yapılabilecek sorular çıktı. Zor soru yoktu fizikte. Kimya desen zaten 0 ayırt edici soru. Bi biyoloji zordu biraz. Şu sınava 2018 - 2019 geosunu, 2018 fiziğini koyacaktın bak bakalım bu kadar yığılma oluyor muydu. Tyt desen +30 dakika eklediler.
    Eksik konularla düzgün sınav yapmak zor değil. İlla ki yığılma olacaktır ama normal şartlarda olmadığımızı hatırlayın.

Hocam en azından 50 bine oynayan adamın bile sınav sisteminin nasıl işlediğinden haberi vardır bence. Bu elemanın hiçbir şeyden haberi yok.

Ulan evinde internet olmasa bilgisayar olmasa ve bunları dese hak veririm. Ama evinde internet var. Elinin altında youtube var gitsin ordan izlesin. Sanki okul açık olsa sadece okul veya dershaneden mi dinleyecekti dersleri? Tabi ki hayır. Gidecekti youtubedan eksik olduğu yere bakacaktı. Ben cidden artık dayanamıyorum. Korkum şu bunlar gider dinlerlerse bu fosforcuları işte bizim başımız yanar.

• sanki kendisi sorumlu da diğer arkadaşlar muaf o konulardan. keşke daha fazla konu olsa da hak eden hakkını daha isabetli şekilde alsa, bu şekilde 4 dikkat hatası yapıyorsun direkt geçmiş olsun. denemelerinden daha iyi yapıyorsun obp geri atıyor geçmiş olsun. geçen sene konular kalkınca iyice kitlendi sistem, bu sene de kalksaydı sınavdan sonra daha çok ağlardı arkadaş. tabii hedefi de yoktur kesin vb demek doğru değil yine de :/
  • knitta kullanıcısına yanıt

Hocam en azından 50 bine oynayan adamın bile sınav sisteminin nasıl işlediğinden haberi vardır bence. Bu elemanın hiçbir şeyden haberi yok.

Ulan evinde internet olmasa bilgisayar olmasa ve bunları dese hak veririm. Ama evinde internet var. Elinin altında youtube var gitsin ordan izlesin. Sanki okul açık olsa sadece okul veya dershaneden mi dinleyecekti dersleri? Tabi ki hayır. Gidecekti youtubedan eksik olduğu yere bakacaktı. Ben cidden artık dayanamıyorum. Korkum şu bunlar gider dinlerlerse bu fosforcuları işte bizim başımız yanar.

• Allah aşkına bu arkadaş 8. sınıfta yüzyüze gördüğü eğitim sonucunda girdiği teog sınavından ne başarı elde etmiş de yksde sadece yüz yüze gördüğü konulardan sorumlu olmak istiyor.

• kimse desteklemedi herkes linçliyordu post altında hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: CaimaN

kimse desteklemedi herkes linçliyordu post altında hocam

Hocam ben bu postu bgyeter instagram postunda gördüm. İnstagram yorumlarında özellikle en çok beğenilen yorumlar fosforcu yorumu. Gruptaki halini bilemem tabi ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine sığ sığ yorumlar yapılıyor. Hala youtubedan öğrensin deniyor kaç kere anlatmamıza rağmen neden böyle bir şey denemeyeceğini.
    Yks 2020'de yığılma olmasının tek sebebi konuların azaltılması falan değildi. Hatta ikinci sebepti. Asıl sebep aşırı kolay olmasıydı. Ayt geoda sınava girmeden 4 5 net bekleyen ben fulledim geoyu. Fizik desen ben haftalarca elektrik çalıştım, 1 gün çalışmayla yapılabilecek sorular çıktı. Zor soru yoktu fizikte. Kimya desen zaten 0 ayırt edici soru. Bi biyoloji zordu biraz. Şu sınava 2018 - 2019 geosunu, 2018 fiziğini koyacaktın bak bakalım bu kadar yığılma oluyor muydu. Tyt desen +30 dakika eklediler.
    Eksik konularla düzgün sınav yapmak zor değil. İlla ki yığılma olacaktır ama normal şartlarda olmadığımızı hatırlayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Einar Solberg kullanıcısına yanıt

hocam haklısın. kolay sormaları mahvetti zaten. konu çıkarmaları da kolaylaştırdı ama bence. çünkü insanların daha çok boş zamanı oldu ve kalan konulara daha çok çalışma fırsatı buldular. bu da yığılmaya sebep oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-89F03B04A -- 3 Aralık 2020; 2:1:9 >
  • Hiç etkisi yok demiyorum zaten. Ama büyük oranda sınavın kolay olmasıydı sebep. Sınav kolay olmasa mesela beni 17 yi 35'e atıyorsa aynı netlerle 23 - 25 arası atardı gibi gibi.

• bence lınclemeye gerek yok mılletı konuların kaldırılsın dıyen adamın haklı neden var konular kaldırılmasın dıyen adamın cok daha fazla haklı nedenı var.

• Einar Solberg kullanıcısına yanıt

çok haklısın. analitik geometri soruları şaka gibiydi mesela.

• lanet olası b*gyliler

• yazdıklarında herhangi haksız bir yan göremedim ben, 2003lülere göre durum böyle ve 2003lü değilseniz bu çok bencilce bir yaklaşım.

• Şu forumda olduğu kadar bencil insan hiçbir yerde yok.
  • konuların çıkarılması HİÇBİR şey ifade etmiyor. maksat soru kalitesinin ilkokul seviyesinde olması. hep yazdım, yine yazacağım; ÖSYM isterse sadece 4 işlem ile inanılmaz bir eleme yapar. fakat istemiyorlar sorun orada parabolden, logaritmadan, polinomdan, pkobdan o kadar güzel sorular sorulur ki yalvarirsiniz keşke türev integral sorsaydiniz da yapsaydık diye.

• Mithrandir. kullanıcısına yanıt

dediklerinde haklısın hiçbir şey ifade etmiyor kısmı harıcında o kolay 12.sınıf fizik konularını insanlar elektrik dinamikle ugrascam dıye yetıstıremıyor ve 2-3 soru cıkan yeri yarım yamalak ögrenıyor cogu cıkmayıncada rahatca dıger konulara calısıyorlar ısterse eleyıcı sorar evet yıgılmada olmaz evet ama konuların olması yıgılma olmaması yonunde faydası var

• Aga yani bu adamlar da haklı sonuçta uzak eğitimle ne kadar adam akıllı lti öğrenilebilir?
  • Ya ne olacak o zaman? Bizim nesil 1 yıldır okula gitmiyor sadece 1 1buçuk aylığına falan gittik o da 12. sınıfın birkça konusunu falan gördük. Bu mantığa göre sadece 11. sınıf ilk dönemi sorulsun herkes rahatlasın ne lan bu.

• huseyinadukeeee kullanıcısına yanıt
    Diğer konuların öğretilmesiyle lti çember analitiği vs öğretilmesi bir mi?
  • air raid siren kullanıcısına yanıt
    Evet analitik geo bahsetmeye değmeyecek kadar saçma kolaydı. Ben analitik geodan çok korkuyordum, sınavda karşıma gelince gülesim geldi. Ben o kadar iyi bilmiyordum mesela analitik geoyu, bilenlere üzüldüm. Kendim için de ltinin çıkmamasına üzüldüm. O kadar çalışmıştım ki daha konular çıkarılmadan önce ltiyi fullerim diye düşünüyordum.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.