Şimdi Ara

B Sınıfı, Turbo Motorlu 45.000 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Haklısınız anladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibrahim0674 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam tekrardan selamlar. Ciddi ciddi bakıyorum kia Rio. Hyundai i20 den pek bir farkı yok aslında ama çok tatlı duruyorlar(:

• quote:

Orijinalden alıntı: kebimeva

Hocam tekrardan selamlar. Ciddi ciddi bakıyorum kia Rio. Hyundai i20 den pek bir farkı yok aslında ama çok tatlı duruyorlar(:

Merhabalar hocam, ben açıkcası kia-rio'yu kriterlerinize uyduğu için tavsiye ettim. Belki forumdan kullanan arkadaşlar vardır, yakıt vb. diğer konularda sizi bilgilendirirler mutlaka. Son yıllarda koreli markalar hyundai ve kia bana göre çok çok ilerledi, forumdaşlar rio'yu önermeyince biraz şaşırdım açıkcası. Bana göre güzel bir araç tipi de hoş geliyor en azından. Biraz sizin bütçeyi aşıyor tabi ben sizin belirttiğiniz özelliklere en yakın seviyede olan ilanlara bakmaya çalıştım biraz daha incelemeyle en temizi bulunur diye düşünüyorum. En kısa sürede gönlünüze göre bir araç bulabilirsiniz umarım.

• ibrahim0674 İ kullanıcısına yanıt
    Günaydın, dediğiniz gibi 2012 döneminden itibaren ciddi anlamda tasarım dilini değiştirdi koreliler ve bunun olumlu dönüşü çok oldu. Yakıt tüketimi i20 ve rio nun sınıfına göre biraz daha yüksek çünkü daha ağır araçlar. Ancak orantılı olarak daha oturaklı ve 90 Hp. Torku da 220nm idi yanlış hatırlamıyorsam. 1 lt fazla yakması önemli değil aklıma yattıktan sonra.

İnşallah bulurum gönlüme göre, teşekkür ederim(:
  • onzy O kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Hatasız boyasız 50.000 km de 1.4 manuel dizel, access pakete ek olarak serviste yapılmış sis farı, park sensörü ve krom kaplı yan aynaları olan bir Peugeot 208 aldım arkadaşlar.

Beylikdüzü nde depoyu doldurdum. Navigasyonu açtım eve giden en kısa rota 43km yazıyordu. Eve ulaşıp kontağı kapatmadan önce baktım 920km daha yol yapar yazıyordu.

Ben beni mutlu edecek bir alışveriş yaptığımı düşünüyorum. Darısı araba arayan ya da araba almak isteyen herkesin başına.

• quote:

Selamlar,

Hatasız boyasız 50.000 km de 1.4 manuel dizel, access pakete ek olarak serviste yapılmış sis farı, park sensörü ve krom kaplı yan aynaları olan bir Peugeot 208 aldım arkadaşlar.

Beylikdüzü nde depoyu doldurdum. Navigasyonu açtım eve giden en kısa rota 43km yazıyordu. Eve ulaşıp kontağı kapatmadan önce baktım 920km daha yol yapar yazıyordu.

Ben beni mutlu edecek bir alışveriş yaptığımı düşünüyorum. Darısı araba arayan ya da araba almak isteyen herkesin başına.

hayırlı olsun kaça aldınız

• quote:

Selamlar,

hayırlı olsun kazasız belasız kullanın
  • onzy O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.