Şimdi Ara

B Sınıfı, Turbo Motorlu 45.000 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim. 2015 ve üzeri ayrıca düşük kmli bulabiliyor olmak arabayı çok mantıklı kılıyor aslında
  • Düşünürseniz 1.2 TSI Reference Ibiza var arkadaşımın aracı ilk sahibi 2016 model, 45 binde, ilanı bu akşam yayında olacak muhtemelen Fakat 5 bin küsür hasar kaydı var arkadan çarptılar tampon ve bagajı değişti. Referans çok boş sayılmaz, hız sabitleyici var, dokunmatik ekranlı multimedyası var, dört cam elektrikli tek dokunuşla açılıp kapanıyor, kapı kolları ve aynaları boyatıp bir çelik jant koyuldumu üst paketten farkı kalmaz

Fiesta 1.0 Ecoboost var, pazarlıkla 45lere düşermi bilmiyorum ama 46lara düşebilir:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-elektirik-mavisi-2013-garantili-fiesta-520911934/detay

Fabia 1.2 TSI Ambition var: 48.750 yazılmış şansınızı zorlayın fiyat için.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-hatasiz-boyasiz-22.000de-509978897/detay

Turbo benzinli 1.0 Corsalar var fakat 49-50 civarı. Dizel Punto Corsa vb birçok var, benzinli dediğiniz için bunları attım.

• predator93 kullanıcısına yanıt
    Biraz inceledim ama sanırım yüksekliğinden dolayı arabanın fiyatları B sınıfı Dacia'ya göre biraz pahalı gibi geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kebimeva

Teşekkür ederim. 2015 ve üzeri ayrıca düşük kmli bulabiliyor olmak arabayı çok mantıklı kılıyor aslında

araba işi km ile dogrudan orantılı sonuçta turbo motorlu araclar nasıl kullanıldıgıda önemli ben ibiza veya selefi fabia tavsiye ederim

jant cam filmi uygulaması ile uzun süre tat verir

yazılım atıp 120 bg yapılabiliyor oluşada bir artı var
  • Abstraction kullanıcısına yanıt
    Bana benzinli dizel farketmiyor açıkası. Tek takıntım turbo beslemeli.
    Dizel corsalara bakıyorum ama en boşları bile almış başını gidiyor.
  • hakanlevent kullanıcısına yanıt
    Şuanda 49 binlerden kapıyı açıyorlar. Biraz daha uygun fiyatlı bulabilirsem bence gayet makul bir araba.
  • Punto 1.4 tjet 120 ps olanı var temizi denk gelirse birkaç oynama ile 160-180 ps güç alınabiliyor tam şaka makinası olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Madem ikinci araç, yakıta fazladan para vermeyin.

Benim tavsiyem 1.5 dci Sandero Stepway.

Şehir içinde kullanışlı (yerden yüksek), tasarımı da fena değil, motoru zaten kendini kanıtladı.

Kalitesiz diyenler çıkabilir ama önerilen diğer araçlar da kaliteli değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DoctorEconomy kullanıcısına yanıt
    Çok aksiyona gerek yok sadece işe gidip gelsem yeterli olur. Ara sıra belki uzun yol (:
  • Otomobilgini kullanıcısına yanıt
    Biraz inceledim. Dışı ne kadar güzelse içi de o kadar kötü geliyor. Sanki 2005 ten kalma gibi iç mekanı..
  • predator93 kullanıcısına yanıt
    Corsa, 208 ve i20 dizellerinden hangisini önerirsiniz?

Sanırım temiz olarak bu fiyatlara aklımdakilerden sadece bunlar var
  • listeye vw polo 1.2 tdi i da ekleyebilirsiniz 1.3 altı cc olması sebebiyle vergi avantajıda var
  • Tercihimi ibizadan yana kullanırdım.

• Alp_Tigin kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Uygun fiyatlı ve hasarsız bulmak zor ama aklımda bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kebimeva

1.0, 140 hp var mı bu arada?

Fiesta 1.0 EcoBoost'u biliyorum ama 140 Hp olanını bilmiyordum.

var hocam red ve black diye ayrılıyor çok yakışıklı meret
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otomobilgini

Madem ikinci araç, yakıta fazladan para vermeyin.

Benim tavsiyem 1.5 dci Sandero Stepway.

Şehir içinde kullanışlı (yerden yüksek), tasarımı da fena değil, motoru zaten kendini kanıtladı.

Kalitesiz diyenler çıkabilir ama önerilen diğer araçlar da kaliteli değil.

fiesta ve poloyla yarışacak düzeydi bi otomobil değil ben ailemi bindirmem şahsen o araca
  • Benim eksiğim olabilir belki sadece otomatikleri 95 bg dir çünkü benim ki öyle :) Ben evo farkı diye düşünmüştüm.
  • aynı bütçe içerisinde babama b sınıfı otomatik benzin veya dizel araba bakıyorum. ama piyasa o kadar yükselmiş ki 45 bin tl neredeyse doğru düzgün araba yok

baktığın araçlara bende bakıyorum ve bütçe dahilinde ben opel corsa yada punto tercih edecem gibi duruyor belki 207 olabilir ama diğerlerinin fiyatları uçmuş. ayrıca aveo ve cruze var ama onada tam güvenemiyorum araba işi zor iş hele temizini bulmak daha zor Allah yardımcımız olsun
  • onzy O kullanıcısına yanıt
    Gerçekten zor hocam. Hele siz otomatik arıyorsunuz. İnsanlar benim aracımın otomatiği nasıldır demeden şişirilmiş Manuel piyasaya bakıp bir de üstüne 3-5 bin daha şişiriyorlar..

Bir araçta karar kılarsanız beni de bilgilendirin lütfen

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.