Şimdi Ara

B Sınıfı Otomatik Araç Hangisini Almalıyım? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
55
Cevap
0
Favori
4.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dsg Powershift Edc Çift kavrama Yarı otomatik

Dualogic Easytronic Easy-R vs vs Tek Kavrama Yarı otomatik

Astra J , İ20 , Attrage dakiler Tam otomatik 4-6 ileri versiyonları var cvt sürekli değişken vites vs vs

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam şimdi aklıma geldi, bir ara sahibindende yeni kasa station wagon fabia görmüştüm, skoda'nın sitesinde sw kasa görünmüyor ama siparişle getiriyor olabilirler, ama fiyatı ne olur bilemiyorum tabi. Bir de rapid spaceback var 1.2 tsı dsg 69 binden başlıyor, fiyat almakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 18 Mart 2017; 23:38:19 >
  • bu seçenekler arasında i20 seçerdim. çift kavramalara bulaşasım gelmiyor hala benim, birde donanım olarak gayet dolu bir araç.
  • LeVizit kullanıcısına yanıt
    Pejo 2008 i tavsiye ederim b suv geniş bagaj yerden yüksek, dizelin fiyat yüksek olabilir fakat 1.2 benzinli bakılabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _JayMz_ kullanıcısına yanıt
    Bobera10 B kullanıcısına yanıt
    Sanırım i20 veya fabia olacak. Accent blue için de bir bakarım bayiye gittiğimde. i20 tip olarak çok güzel donanım da fena değil ama şu yakıt tüketimi meselesi soğutuyor işte.

Hocam pejo 208 i de çok araştırdım şu an hatırlamıyorum ama bana uymayan bir nedeni vardı. O kadar çok araba baktım ki artık hangisi nereden problemli çıkaramıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeVizit -- 19 Mart 2017; 9:33:44 >
    Arabadan gayet memnunum. Benim için gayet yeterli performans ve kullanışlılık sunan yapısı var. Donanım listesini iyi inceleyin ama bazı saçma şeyler yok. Bagaj olarak sınıf ortalaması üzerinde hacım var. Dsg şimdilik bana sorun çıkarmadı. Yolda giderken beni mahcup duruma düşürecek ve zor durumda bırakacak şeyler yapmadı şükür. Esasında bozulma riski olmasa süper şanzıman çok akıllı ve ekonomik diyebilirim.

• Bu arada suzuki baleno ya da bakın isterseniz

• Ankara opel de corsa 2016 1.4 enjoy at6 tam otomatik navigasyon enkranli 59 a birakiyorlardi 1 tane vardi en son

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seat ibiza 1.0 EcoTSI DSG S&S Style içlerinden parlayarak çıkar hepsinin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PoloClassic75 kullanıcısına yanıt
    Seat ibiza hakikaten bayağı farklı bir şey yapmış da Doğuş ile uğraşılmaz. Senle ilgilenmiyorlar bilmem kaç ay sonrasına atıyorlar.

• Kriter sanırım bagaj ve bütçe den başlıyor
    bunları öne alırsak
    Polo nun bagaj zaten bunların arasında en küçüğü..
    ek olarak o paraya çok çok temiz megane3 alınabilir
    tabi 2el. düşünüyorsunuz mu bilmiyorum. (bagaj ve donanımı diğerlerinden fazla olacaktir)
    2el olmaz diyorsanız i20 nin yakıt tüketimi diğerlerinden fazla olacağı için ben olsam elerdim,
    kalan 3 model arasında çok farklılıklar yok (65 e kadar ki donanımları hariç)

not: 65 e astra veriyorlarmıştı diyorlar
    baktınız mı
    Hoca ben sana 2008 önerdim 208 değil, bagajda yeterli otomatik iyi dizel veya benzin yakıt az.

• Bobera10 B kullanıcısına yanıt
    Hocam o araba 80 bin küsürlerden başlıyor ama.

• hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    Astra bulsam düşünmeden alırım da hyundai yakışıklı çok yakıyor. Fabia az yakıyor dsg şanzıman şansa. Diğerlerinde bagaj küçük kafayı yiyeceğim çıkamıyorum işin içinden. Siz olsanız gözü karartıp fabia alır mıydınız geniş de çünkü araba?

• quote:

Orijinalden alıntı: LeVizit

Astra bulsam düşünmeden alırım da hyundai yakışıklı çok yakıyor. Fabia az yakıyor dsg şanzıman şansa. Diğerlerinde bagaj küçük kafayı yiyeceğim çıkamıyorum işin içinden. Siz olsanız gözü karartıp fabia alır mıydınız geniş de çünkü araba?

3.Arabadan i20 yakıt tüketimi fazla gerekçesi ile elerdim.
    fabia yerine 65k ya 2el daha dolu sedan rapid bakardim düşünmeden (aynı motor/şanzm.
    (fabia görünüş itibarı ile pek hoşuma gitmiyor ayrıca sıfır o paraya ne donanımda olacak onu bilmiyoruz..
    fiestayıda elerdim hali hazırda bindiğim clio4 ile aynı bagaja sahip ve bu tekerlekli sand. için uygun olmayabilir.. (1 isofixli cocuk koltugu ve 1 küçük valizle doluyor bagaj üstede bir iki ufak birşeyler konulabilir)
    ibiza için fikrim yok, bakmadım - donanım ve konfor olarak rahat araçtır tek mesele bagajı..?

bagaj çok önemli ise :
    2el. C-hb araçlara bakardım.. 2013-2015 arası

1,5 dci edc sport tourer privilege gibi..

• hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    Hocam engelli indirimiyle alacağımız için 0 araba almamız gerekiyor malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: LeVizit

Hocam engelli indirimiyle alacağımız için 0 araba almamız gerekiyor malesef.

ötv olmayan hali ile 65k ya daha geniş hacimde araçlar bulunamaz mı
    mesela sedan elantra, cerato, megane, asrta, corolla, yine pejo nun bazı modelleri vs. ötv düşüldükten sonra 65e alınamaz mı ?
    b-hb her türlü bagaj konusunda sizi üzer..
  • Sedan seviyorsaniz Egea sedan da var hocam. Tam otomatik hemde lpg uyumuda var. Bagajda var. 2016 urban donanım 67 TL liste fiyatı var. Değerlendirin derim.

Hocam daha dün bir forum üyesi 82ye 2016 full dizel oto aldı, siz ötv indirimi ile rahat rahat alırsınız eğer ötv indirimsiz hali 65 bakıyoraanız o fiyata belki benzinli ellerinde kalan varsa olabilir

• Rapid öneririm mutlaka pişman olmazsınız
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-skoda-rapid-1.2tsi-dsg-hatasiz-boyasiz-desigensiz-darbesiz-412614586/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-dogus-oto-skoda-bayi-ozaydin-plaza-dan-2016-rapid-sedan-1.2-tsi-412531136/detay

2016 model boş versiyonunu 56 bine almıştım ama şimdi malesef o fiyatlara yok 1.2 TSİ yakıtı da belinizi bükmez mutlaka inceleyin derim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.