Şimdi Ara

B sınıfı otomatik 60bin tl tavsiye (karar verildi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    65 e biraz zor ama 208 allure 1.2 110 bg eat6 için bir yoklayin. Belki fırsat aracı kalmış olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    Pejoya da gidecez evet, yol ustu zaten.. Supriz fiyatlar cikabiliyor :)

Bu arada 1.6 powershift titanium fiesta da ilgimi cekti, 62bin tl gozukuyor liste fiyati. Motor sanziman nasil acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turbosuz olarak aynı fiyata en dolu spacestar alınabiliyor aslında. Araç hafif olduğundan 80hp yeterince aracı performanslı hale getirmektedir. makyaj öncesindeki bir çok eleştiriyi de makyajla egale etmişlerdi.

Sorunsuz bir araç.
  • masterap M kullanıcısına yanıt
    fiesta hakkında bilgim yok ama o fiyata Hele bir de cam tavanlı allure bulabilirseniz çok iyi bir alışveriş yapmış olursunuz. Şimdiden hayırlısı olsun.

• mitsubishi attrage otomatik fiyat performans şampiyonu değil mi?

• mura2163 kullanıcısına yanıt
    1-sedan
    2-motoru uygun değil bize
    3-tasarımı ilgimizi çekmiyor :)
  • O arabalara o kadar para verilmez.
    Al 2. El toledo. On numara.
    Gecen kasım da henüz 15binde aracimizı 60bin tl ye sattık. Tertemizdi valla. Dizel otomatik. On numara araçtı.
    Hala yanıyorum o araca valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kugutex -- 22 Mart 2017; 15:51:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olsam ben de ikinci el c sinifi alirdim ama ne cok israr etmissiniz ikinci el olayinda arkadas. Adam kararini vermis kendi parasi degil mi, istedigini alir.

• ibiza ya da clio
  • 2017 renault clio 1.2tce edc icon 62750 (oyak kampanyası)
    2017 ford fiesta 1.6 powershift titanium x 67000
    2017 seat ibiza 1.0tsi dsg style metalik renk 58500
    2016 skoda fabia 1.2tsi (110hp) dsg style opak renk 62500

fabiadan sonra daha fazla bakmaya gerek kalmadı, fabiaya karar verdik. Teşekkürler
  • masterap M kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun güzel tercih. 208 e bakmadıniz galiba? Son fiyat durumunu merak ettim.

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam, zaman daraldı yetişemedik akşam iş var, bir de fabianın fiyatı,donanımı ve kalitesi diğerlerinden üstün geldi.. yanda vw vardı, poloya bile bakmadık öyle diyim :) bendeki 1.2tsi leondan aşina arkadaşım zaten motora, yakıta da şahit :) aynı güzergahta kullanacaz bir de, fazlasıyla tatmin oldu kısacası.. malzeme kalitesi ve donanımı cidden ilgi çekici fabianın, anahtarsız çalıştırma, arka disk fren, 6.5inç bolero ekran ve etrafındaki piano black detaylar hoş

bu arada full paket 1.0tsi dsg octavialar da 88bin tl idi.. bana güzel geldi fiyatı, ilgilenenlere duyrulur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterap

2017 renault clio 1.2tce edc icon 62750 (oyak kampanyası)
    2017 ford fiesta 1.6 powershift titanium x 67000
    2017 seat ibiza 1.0tsi dsg style metalik renk 58500
    2016 skoda fabia 1.2tsi (110hp) dsg style opak renk 62500

fabiadan sonra daha fazla bakmaya gerek kalmadı, fabiaya karar verdik. Teşekkürler

fabia da kredi imkanı var mı? varsa nedir?
  • bysmtnc B kullanıcısına yanıt
    0 faiz vardi ama dusuk miktar ve vadeydi, ilgilenmedik o yuzden.. 39bin tl 36 ay vadeye 1400tl odeme cikti , oran kac bilmiyorum

• quote:

0 faiz vardi ama dusuk miktar ve vadeydi, ilgilenmedik o yuzden.. 39bin tl 36 ay vadeye 1400tl odeme cikti , oran kac bilmiyorum

9-10 bin lira civarı faiz olmuş. bende sıfır faiz kovalıyorum.fabia 1.2 benzinli ile i20 1.4 dizel arasında kaldım.i20 67 bin lira 15 ay 15 bin sıfır faiz var o cezbediyor.
  • bysmtnc B kullanıcısına yanıt
    15 ay 15bin tl 0 faiz skoda da olabilir hocam, dedigim gibi bizi ilgilendirmedigi icin rakam ayrinti almadik

• quote:

15 ay 15bin tl 0 faiz skoda da olabilir hocam, dedigim gibi bizi ilgilendirmedigi icin rakam ayrinti almadik

15 bin için 9 ay sıfır faiz var fabia da.o da 2016 model için.
  • Dsg için garanti uzatmayı mutlaka alın (dsg saatli bomba gibi forumda yorumları okuyabilirsiniz) hayırlısı olsun...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.