Şimdi Ara

B sınıfı otomatik 60bin tl tavsiye (karar verildi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşım için araç bakmaya gideceğiz az sonra. Öncelik oyak kampanyasından 1.2tce edc icon clio. Alternatif aklımıza gelenler seat ibiza 1.0tsi dsg style ve skoda fabia 1.2tsi dsg ambition. Benim aklıma başka araç gelmedi, kaçırdığım bi model olmasın hepsine bakalım istiyorum.

- 60bin tl bütçe, 65bine kadar zorlanabilir
    - Turbo beslemeli benzinli motor
    - Otomatik şanzıman
    - Donanım önemli (fabia da pek yok gerçi donanım)
    - Sıfır, kredi çekilecek; kredi kampanyaları önemli
    - B sınıfı hb

edit:
    2017 renault clio 1.2tce edc icon 62750 (oyak kampanyası)
    2017 ford fiesta 1.6 powershift titanium x 67000
    2017 seat ibiza 1.0tsi dsg style metalik renk 58500
    2016 skoda fabia 1.2tsi (110hp) dsg style opak renk 62500

fabiadan sonra daha fazla bakmaya gerek kalmadı, fabiaya karar verdik. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterap -- 22 Mart 2017; 17:33:23 >

• 2. el temiz C sınıfı araç almak varken B sınıfı almayın bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1,2 edc iconu 65e kim veriyormuş?
    (sıfır)
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    araç sıfır olacak, kesin ve net :)
  • hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    65bin tl değil hocam 62bin tl, renault oyak kampanyası.. yaza teslim olması lazım ancak, 0 faizli kredi de mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Neden sıfır araç olmak zorunda kredi ona göremi çıkıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 22 Mart 2017; 12:54:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

quote:

kredi kampanyası olanlar için sebeplerden biri o, ancak sıfır aracın olayı başka tabi. binlerce kişi boşuna mı alıyor sıfır araç :) ülkenin 3/4 ü araba kullanmayı bilmiyor, 2. el otomatik araç almak riskli, hele ki istanbulda.. zaten araç uzun süre kullanılacak, bi süre sonra 2. araç konumuna düşecektir
  • quote:

quote:

quote:

kredi kampanyası olanlar için sebeplerden biri o, ancak sıfır aracın olayı başka tabi. binlerce kişi boşuna mı alıyor sıfır araç :) ülkenin 3/4 ü araba kullanmayı bilmiyor, 2. el otomatik araç almak riskli, hele ki istanbulda.. zaten araç uzun süre kullanılacak, bi süre sonra 2. araç konumuna düşecektir

İşinize karışmak gibi olmasın ama ülke karışık durumda kredi çekmek için pek iyi bir zaman değil bence paranızı biriktirin kredi çekmeden alın kafanız rahat olur.Atıyorum işten çıkarıldınız kredinizi ödeyemezsiniz çok zor durumda kalırsınız evliyseniz durum daha vahim

hocam işimiz sağlam, gelirimiz yüksek :) maddi açıdan sıkıntı yok, teşekkürler
  • quote:

hocam işimiz sağlam, gelirimiz yüksek :) maddi açıdan sıkıntı yok, teşekkürler

Anladım o zaman sorun yok hocam.Tam olarak ne kadar kredi çekeceksiniz.

• hyundai i20
    opel corsa
    seat ibiza
    renault clio
    toyota yaris
    fiat punto, 500
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocky1907

hyundai i20
    opel corsa
    seat ibiza
    renault clio
    toyota yaris
    fiat punto, 500

i20, corsa, yaris ve puntoda turbo motor yok, dahası zaten puntonun sıfır otomatiği yok :) geri kalanlara bakacaz zaten, yukarıda belirttim. teşekkürler
    yaklaşık yarısı kredi olacak
  • quote:

yaklaşık yarısı kredi olacak

Yani 30 bin gibi kredi çekeceksiniz peki aylık geliriniz ne kadar ? Hesaplama yapacagımda onun için soruyorum

10bin tl ancak aylık ödeme miktarı düşük tutulacak, bin küsür tl lerde olur sanırsam
  • masterap M kullanıcısına yanıt
    turbo motorlu seçenekler az zaten genelde ufak tipteki motorlarda oluyor 1.0 falan illa turbo olsun ki motoru az olsun vergiyi de az ödeyelim diye düşünüyorsanız orası ayrı tabi.
  • quote:

10bin tl ancak aylık ödeme miktarı düşük tutulacak, bin küsür tl lerde olur sanırsam

Geliriniz baya iyiymiş bütçenizi arttıramaz mısınız.Yada daha fazla kredi çekip C sınıfı bir araç alabilirsiniz.Aylık 10 bin kazanıyorsanız gayet rahat ödersiniz diye düşünüyorum.

• Toyota yaris bakın derim, sağlam, güvenli ve sorunsuz bir araç
  • quote:

quote:

Geliriniz baya iyiymiş bütçenizi arttıramaz mısınız.Yada daha fazla kredi çekip C sınıfı bir araç alabilirsiniz.Aylık 10 bin kazanıyorsanız gayet rahat ödersiniz diye düşünüyorum.

hocam ne çok ısrar ettiniz :D parayı arabaya bağlayan insanlar değiliz yapımız gereği heralde.. cebimde 60bin tl varken 56bin tl lik leon almış adamım ben :) sonuç olarak b sınıfı işlerini görecek, dediğim gibi bi süre sonra 2. araç konumuna düşecektir, o zaman alırlar konforlu bi araç

• quote:

Orijinalden alıntı: caspento

Toyota yaris bakın derim, sağlam, güvenli ve sorunsuz bir araç

yarise donanım koyunca bütçeyi bayağı bi aşıyor hocam, üstüne bi de vergi avantajı olmayan 1.33 atmosferik motor.. zaman zaman şehirdışında da kullanılacağı için tce ve tsi daha makul gözüküyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.