Şimdi Ara

B sınıfı Ehliyetim var, A sınıfı da almak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

B sınıfı ehliyetim var 1990 doğumluyum. A sınıfı ehliyet olarak ehliyetimi yenilemek istiyorum fakat ehliyet kursları inanılmaz pahalı 900, 1000, 1500 liralardan söz ediliyor. Eğitime ihtiyacım Yok sadece direksiyon sınavına gireceğim kursla bir işim yok formalite icabı kursa kayıt yapılması lazım Bursa için en ucuz nasıl bir yer olduğu fark etmez bir kurs önerisine ihtiyacım var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeşim öncelikle kullanacağın motor kaç kW eğer 35 kW nın üstünde ise yani 300 cc 600 cc ilk motorlara bineceksen A sınıfı alacaksın daha düşük motorlar için A2 işini görecektir bunu fiyat için söylüyorum A2 daha ucuzdur.

Ücret konusunda şöyle bir sıkıntımız var şuan taban fiyat uygulaması var her ilin valiliği fiyat belirliyor mesela ben Ordu dayım b sınıfı 1250 tl ama Giresun'da 1150 tl il içerisinde fiyat sabittir değişmez.

İndirim konusuna gelince şuan indirim yapmak yasak yani indirim yapan sürücü kursları çok ağır cezalar yiyorlar eğer şikayet olursa.

Bu riske kimse girmek istemez yani boşuna indirim isteme ama taksit konusunda yardımcı olurlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.