Şimdi Ara

B sınıfı ehliyet ile

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle Merhabalar. Eylülde 18 yaşıma girdim ve girer girmez ehliyete yazıldım. Ailemi ikna edemediğim ve onlar için daha önemli gördükleri B sınıfı ehliyete yazıldım. Yazılı sınavından geçtim şimdi önümde 2-3 hafta sonra 15 yaşımdan beri kullanabildiğim arabalar için direksiyon sınavına gireceğim. Haliyle ehliyeti aldım gibi bir şey. Şimdi sorum şu. Ailem motor almama izin veriyor ama ehliyet olarak B sınıfı istediler. Ben elektrikli birkaç motoru sürebilme hakkımı biliyorum ancak Honda cbr 125 gibi 125cc lik ya da superlight & falcon freedoom gibi bir motor sürsem çevirmede yakalansam normal şartlarda "yetersiz ehliyet " koşulundan ceza yerim. Evet ama hani serseri değilim buyrun evraklarım b sınıfı ehliyetim gibisinden yırtabilir miyim? Senede zaten kaç kere çevirmeye yakalanırım bilmiyorum. Üniversite hayatım için alıcam. Aranızda böyle kullanabilen ya da kullandığını bildiğiniz kişiler var mı? Biliyorum gereksiz akrasyon diceksiniz ama tekrardan kurs parası harç parası vermekte istemiyorum. Ya da başka bir seçeneğim var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sana denk gelen polise bağlı birazda ama %80 kaçarın yok gibi.Aynı şeyi bende merak ediyorum bu arada :D
  • a2 olsa a motoru sürsen belki yırtardın ama bu şekilde ceza yememen mücize olur
    ayrıca motor şakaya gelecek bir alet değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.