Şimdi Ara

XBOX | Dijital Ortaklık, Oyun ve Hesap Satış & Takas Grubu (901. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: NekrotikAdam , oristano , oristano Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
52.672
Cevap
1.400
Favori
2.776.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
203 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 899900901902903
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyun adı:The Crew + Dragon Age Inquisition + GTA 5 + Far Cry 4
    P1-P2: P1+P2
    Fiyat: 80TL
    İletişim: PM - Whatsapp
    Ödeme: Enpara

Oyun adı:Dying Light Ultimate
    P1-P2: P1+P2
    Fiyat: 50TL
    İletişim: PM - Whatsapp

Takas vardır. PM yoluyla teklif ediniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A773460ED -- 13 Aralık 2018; 20:22:54 >
  • Satilik
    Bo4 digital deluxe
    P1 200tl
    P2 forumda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba,
    oğluma xbox one s aldım bu konulara biraz yabancıyım fakat yıllar öncesinden biraz alt yapım var,bu anlattığınız p1/p2 olayını pek anlamadım,p2 için soruyorum yarın öbürgün cihaz fabrika ayarlarına dönünce oyun benden gidecekse istemem,ve aynı şekilde p1 kullanıcısı oyunu benden silebilirmi vb endişelerim var açıkçası,p1 ilede oyunun tamamını almak aynı şey olmuyormu?neyse forumlarada çok yabancıyım umarım mesajım onaylanır,genel olarak anlatmam gerekirse şu an makinada hiç oyunum yok güvenilir bir biçimde,kalıcı olarak ve tabikide fiyat uygun olarak oyun sahibi olmak istiyorum,en son belki 8-10 sene önce call of duty crysıs tarzında oyun oynamışımdır,kendim için yine bu tarzlarda şimdiki adı nedir bilmem ama ilerlemeli vb denirdi yanlış hatırlamıyorsam eskiden:) oğlum içinse need four speed veya şimdi forza varmış yeni arabalarla yapılan yarış ve lego tarzlarında oyunlar arıyorum,şu konuştuğunuz komple hesap vb durumlarda olabilir yardım ediceklere şimdiden çok teşekkürler.

• ALINIK/TAKASLIK

HİTMAN 2

ASSASİNS CREED ODYSSES

P1 P2 KOD FARKETEMEZ

ÖDEME İNİNAL QNB ELDEN (İSTANBUL) YAPARIM

(Takasa açık şekilde Shadow of The Tomb Rider,Just Cause 4,Battle 5 Deluxe +1 ay pass.Oncelik üstteki iki oyun ama takasa açık genede FIFA 19 falanda olabilir)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Assasins creed odyseyy

P1 hesap 110 tl

P2 arkadasımda

Hesabi ben actim mail numara ekleyip üstüne alabilirsiniz

• xboxcumrt kullanıcısına yanıt
    Elimde hitman 2 var hocam p1 😀😀

• vakti zamanında p2 olarak satın aldığım, asasin creed origin p2 hesabın şifresi hesap, sahibi tarafıından değiştirilmiş. çok fazla el değiştiği için, kendisine ulaşamadım. acorigins11@outlook.com acc ın şuanki sahibi görüyosan ve iletişime geçersen sevinirim, şifre değişikliği yüzünden madur olduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: axyboy

merhaba,
    oğluma xbox one s aldım bu konulara biraz yabancıyım fakat yıllar öncesinden biraz alt yapım var,bu anlattığınız p1/p2 olayını pek anlamadım,p2 için soruyorum yarın öbürgün cihaz fabrika ayarlarına dönünce oyun benden gidecekse istemem,ve aynı şekilde p1 kullanıcısı oyunu benden silebilirmi vb endişelerim var açıkçası,p1 ilede oyunun tamamını almak aynı şey olmuyormu?neyse forumlarada çok yabancıyım umarım mesajım onaylanır,genel olarak anlatmam gerekirse şu an makinada hiç oyunum yok güvenilir bir biçimde,kalıcı olarak ve tabikide fiyat uygun olarak oyun sahibi olmak istiyorum,en son belki 8-10 sene önce call of duty crysıs tarzında oyun oynamışımdır,kendim için yine bu tarzlarda şimdiki adı nedir bilmem ama ilerlemeli vb denirdi yanlış hatırlamıyorsam eskiden:) oğlum içinse need four speed veya şimdi forza varmış yeni arabalarla yapılan yarış ve lego tarzlarında oyunlar arıyorum,şu konuştuğunuz komple hesap vb durumlarda olabilir yardım ediceklere şimdiden çok teşekkürler.
    Merhaba
    Mevzuyu anlamak için şu konu daha faydalı olacaktır.
    https://forum.donanimhaber.com/xbox-kardeslik-mevzusunu-anlamak--116336543

Başım ağrımasın diyorsanız hem P1/P2 olan çift hak satışlar en doğrusu olacaktır.

Ben size Game Pass almanızı tavsiye ederdim. İçinde yüzden fazla oyun var. Hem Doom, Wolfenstein, Halo5 gibi ilerlemeli oyunlar, hem Forza4 yarış oyunları, aile bulmaca oyunları vb var.
    https://forum.donanimhaber.com/6-aylik-game-pass-87-tl--135830935

• SATILIK US XBOX KODLARI

$60 = 310 tl

$30 = 155 Tl

Ödeme = Enpara
  • P1 Fifa 19 arıyorum. Ödeme Ziraat Eft/Havale

• Merhaba Selamun Aleyküm Acilen ( yani ivedilikle ) xbox one oyun konsolu platformunda kullanılmak için p1 kullanıcı hesap veya p2 kullanıcı hesap olacak bir şekilde tekken 7 dövüş oyunu ve the crew 2 araba yarışı oyunu için yani bu iki adet xbox one oyunları alınmak için dijital account yani hesap aranıyor.

öncelikle tekken 7 xbox one oyunu birinci tercih sebebidir.

önemli bir uyarı=lütfen bu oyunlarda p1 kullanıcı hesabı yerine p2 kullanıcı hesabını satacak değerli arkadaşlar oyunun p2 kullanıcı hesabını keyfen sebepsiz yere habersizce gizlice bilgilendirme yapmadan p2 kullanıcı hesabinin özellikle şifre olayı yani password şifresini veya mailini durup dururken değiştirmeyecek yani oyunun diğer ortağına mağduriyet yaratmayacak kişiler olsun lütfen.

yekün ödeme işlemleri en para hesabı qnb finansbank tan iban hesap numarasına atm den yapılacaktır.

telefon numara gsm no 05318313454 turkcell whatsapp chat messenger vardır.iyigünler.saygılarla.

• Fifa 19
    P2: 90 TL

P1 forumdadır, ayrıca watsap grupları mevcuttur. güvenlik bilgileri P1 e devredilecektir.
  • Oyun adı: GTA 5

P1/P2: P2

Fiyat: 35 TL 

Diğer hak: bende

referanslarım mevcuttur

• ALINIK
    DEVİL MY CRY 5
    P1 P2 FARK ETMEZ
    ORTAK OLARAK ALABİLİRİZ!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail-36 -- 13 Aralık 2018; 13:8:44 >
  • Satılık : Assassins Creed Odyssey
    P2
    100 TL
    Diğer hak :Forumda

• 01/11/2019 Tarihine kadar (10.5 ay Game Pass + Xbox Live) + 01/10/2019 tarihine kadar 9.5 ay EA access

Çift Hak

Fiyat: 350 TL

Ödeme: Vakıfbank havale/EFT

Konsolu elden çıkardığım için hesabı satıyorum, haliyle takas düşünmüyorum. İlk sahibiyim.
  • Satılık P1 The Shapeshifting Detective 13₺

Yakında Türkçe olucak.

Takas oynamadığım bir oyunla olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satılık Rdr2 hesap.

• alınık p2
    ac origins
    resident evil 7
    far cry 5
    watch dogs 2

• 50 ₺ lik Xbox Tr Market Kodu

40 ₺ ye satılıktır nakit paraya daha ihtiyacım olduğu için satılıktır !

• 
Sayfa: önceki 899900901902903
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.