Şimdi Ara

XBOX | Dijital Ortaklık, Oyun ve Hesap Satış & Takas Grubu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Merdoglu16 , Moorefallen , merkingtr , Merdoglu16 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
52.631
Cevap
1.399
Favori
2.772.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
203 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yokmu hala far cry 4 P2 satan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsirin

Forza horizon 2 alınır.

Yokmu 2. hakkını satmak isteyen ?
  • 2.hak titanfall arıyorum arkadaşlar.Hakkını satmak isteyen varsa pm atabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pes 2015 p2 hakkı arıyorum şuan indirimde almayı düşünen varsa görüşelim
  • Dead rising 3 ve forza5 1.hakkını arıyorum beraber de alabiliriz istenirse

• Forza 5 2 hak, komple oyun 35 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamefry -- 22 Aralık 2014; 15:42:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pritz21

Forza Horizon 2 iki hak 50 TL

iki hak derken hesabımı veriyosun 2. hakmı
  • Mesaj attım hocam

• Oyun hakki satin alirken satan kisinin hesabi kendi acip acmadigini mutlaka ogrenin.piyasada cakal cok 20 dolara calinti hesap alip satmaya calisan.benden uyarmasi...
  • Mobilden yazdigimdan sacmalamisim :) oyun komple 2 hakkiyla alanin olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamefry -- 21 Aralık 2014; 16:06:44 >
  • Alpheratz kullanıcısına yanıt
    Cevaplandi

• quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Oyun hakki satin alirken satan kisinin hesabi kendi acip acmadigini mutlaka ogrenin.piyasada cakal cok 20 dolara calinti hesap alip satmaya calisan.benden uyarmasi...

çalıntı hesap nasıl oluyo abi
  • Benden de bir PM geldi :)
  • bence birinin hesabından dijital oyun almak biraz riskli çünkü 1. hakkı bile alsan satın aldığın kişi daha sonra mail ve şifresini değiştirerek başkasına satabilir.sende ortada kalırsın o yüzden ben pek sıcak bakmıyorum
  • quote:

Öncelikle Xbox severler herkeze iyi forumlar..

Kalıcı kardeşlik dışında sadece oyun kardeşliği yapmak isteyenler için bu konuyu acıyorum..

Yurtdışında çok populer olan bu yöntemle forumda kendi aramızda oyun kardeişliği yapabilir-aramızda digital oyun takası yapabiliriz.

Amaç sabit kardeşi olmayanların veya sabit kardeşiyle anlaşamayıp istedigi bir oyunu bu şekide temin edebilmeleri..

Sistem Ps4 deki sistemle neredeyse aynı diyebiliriz. Kısaca acıklamak gerekir ise:

Kardeşler:Player 1 ve Player 2 diyelim;

*Player1- hesap acıp oyunu satın alır,konsolda bu hesaba girer digital oyunu indirir ve Bu hesabı konsolunda My Home Xbox olarak işaretler.Bunda sonra istediği hesaptan girip oyunu oynar..Diğer hesabı isterse konsolundan kaldırabilir..

*Player2-Hesabı konsolunda açar,oyunun indirir daha sonra kendi hesabına kendi profilinden oyunu oynar.hediyeler kazanır vs.ama oyunun bulundugu hesabı konsolundan silemez..
    İnternet bağlı olması gerekir.

P1 ve P2 kendi profillerinden aynı anda oyunu açabilir hatta Birbirleriyle bile oynayabilirler.

Eger p1 ve p2 farkını terar etmek gerekirse:

P1-oyunun alındıgı profile ihtiyaç duymaz-internet bağlantısı gerektirmez-Ama Eğer hesabı satmak yada takaslama ister se bu işlemi yılda 3 kere yapabilir..

P2-oyunu alındığı hesap konsolda olması gerekir-internet bağlantısı ister-Ama takas veya Satışta sınırlama yoktur...

Eger bu yöntem ile oyun almak isterseniz bence P1-%55 P2-%45 dağılım adil olur diye düşünüyorum..

Tabi en önemli şey ikişi arasında güvendir.

Not:Konu Bu yöntem ile oyun almak isteyenleri bilgilendirmek ve aynı başlık altında toplamak için açılmıştır.

Pratikte kalıcı kardeşlik ile aralarında bir fark yoktur.

Sistem sorunsuzca calişmaktadir.Denenmnistir.

Merhaba Xbox one den bir süredir oyun oynadığım bir arkadaşla kalıcı kardeşlik yapmayı istiyorum .

Aramızda güven sorunu olmasada var olan hesaplarımız ikimiz içinde eski ve vazgeçilemez :DD ileride bir problem olsun istemiyoruz o bakımdan soruyorum .

1. sorun şimdi ben şifremi değiştirdim ve öylesine bir şifre yaptım aynı şeyi ileride akılda bir şey kalmasın diye arkadaşında yapmasını isteyeceğim ...

2.öylesine şifrelenmiş hesaplarımızı kalıcı kardeşlik yapmak için tam olarak ne yapmamız gerekiyor?

3. bu işlemleri yaptıktan sonra her ikimizde biribirimizin hesaplarını kendi cihazlarımızdan silsek oyun paylaşımı adına bir problem olurmu ?

• 2-sen arkdasinin profilini kendi konsolunda acip my home xbox yapicaksin ve ayni islemi arkadasin kendi konsolunda senin profilin ile yapicak.
    3-My home yapildiktan sonra hesaplari silebilirsiniz sorun olmaz..

• quote:

2-sen arkdasinin profilini kendi konsolunda acip my home xbox yapicaksin ve ayni islemi arkadasin kendi konsolunda senin profilin ile yapicak.
    3-My home yapildiktan sonra hesaplari silebilirsiniz sorun olmaz..

Çok teşekkürler saolasın oyunlar inmeye başladı
  • Dead rising 3 almak isteyen varsa beraber alalım om bekliyorum

• call of duty advanced warfare primary hesab sahibi olarak oyunu almak isteyen olursa kardeşlikle p2 verebilirim 70tl

kutulu battlefield 4 ve titanfall isteyen olursa satış ve takasa açıktır
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.