Şimdi Ara

XBOX | Dijital Ortaklık, Oyun ve Hesap Satış & Takas Grubu (1530. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Erkan0192 , yiith Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
52.646
Cevap
1.400
Favori
2.774.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
203 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15281529153015311532
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum bak 1.si sen bana yazdın f1 2020ye ortak ol diye ve bunu yazarken ebay olduğunu bilmiyodum hatta şu anda ebay olduğunu öğrendim göz göre göre yalan söylüyosun. 2.si ben sana yaşadığımız problemden dolayı her uyardığımda beni tamam diyerek geçiştirdin ve o zamanda ebay olduğunu söylemedin daha sonra paramı geri istedim ve sen gün içinde göndericem diyip bana 3 gün sonra gönderdin parayı. Açıkçası ben senin dolandırıcı olduğunu düşünüyodum ve bu mesajından sonra emin oldum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fight999@outlook.com mail hesabının sahibi bana ulaşsın lütfen ben mafia 3ün p1 sahibiyim, giriş yapamıyorum kod istiyor bana ulaşsın lütfen mail sahibi

SATILIK/TAKASLIK

BLOODSTAİNED RİTUAL OF THE NİGHT P2
    FİYAT:10

Devil May Cry 4 SPECIAL EDİTİON HUMBLE BUNDLE P1
    FİYAT:10

Takas:ilgimi çeken bir xbox oyunu veya steam gift veya key ile olabilir
  • RedDevil08 kullanıcısına yanıt
    Bu arkadas Xbox Facebook gruplarinda da hesap satisi yapan arkadas buyuk ihtimalle.Yoneticilerden ricam bu olaya bi el atilmasi,en azindan bu forumda bu tarz sıkıntılı hesap satisinin yapilmasini engellenmesi!

• Satılık
    Call of duty black ops 2
    P1 hak
    20 tl
    Satılik
    Red dead redeption 2
    P2 hak
    35 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi aldığı hesabin p2sini birden çok kişiye satmak dolandırıcılıktır. Ben de bu foruma yeni yeni girdim böyle bir durum yaşanacağı fiyatlardan belli oluyor ztn. Ebay , plati.ru hesabi satarak bizim konsollarimiza da ban riski koyuyorlar benim de başıma geldi zamanında , gerçekten çok kötü bir durum.

• Aynen banada reis diye hitap etmişti

• Ben de bunun dolandırıcılık olduğuna inanıyorum. Bir iki kişiyi hedef göstermekten ziyade bu forumda ne kadar bunu yapan kullanıcı varsa hepsini kastetmek amacıyla da bir gönderiye cevap olarak değil ayrı bir gönderi olarak yazmak istedim. Ben de mağdur oldum ciddi bir kaybım var ve iade edilmedi. Bir dönem bu foruma uğramaz oldum. Dolandırıcılık değil bilgi vererek yapıyoruz olayına da katılmıyorum, sonuçta bir kardeşlik forumu bu ve xbox kardeşliği iki kişi ile yapılıyor. Aksini iddaa edip satış yapmak alan kişiyi enayi yerine koymaktır. Forum yöneticilerinin bu konuya el atması olmazsa olmazdır. Bir çoğumuz 30-40 yaşında insanlarız, boş vakitlerimizi kaliteli geçirmek adına yaptığımız birkaç aktiviteden biri de kaliteli oyunlar oynamak. Bunun da en hesaplı ve sürdürülebilir yolu kardeşlik. Çoğunlukla daha genç yaştaki kullanıcıların yaptığı bu uyanıklığı da saygısızlık olarak alıyorum. Türkiye’deki tek xbox kardeşliği forumunu bu birkaç uyanık kullanıcının eline bırakacaklar ise hem bize hem de bu foruma çok yazık ederler. Kaldı ki bunun bir de haksız kazanç boyutu var. 100-150 liraya aldıkları oyunu en az 5-10 insana satarak ilk etapta oyuna verdikleri ücretin 4-5 katını elde ediyorlar. Böylesi haksız bir kazanca bu forum aracı olmamalı diye düşünüyorum. Herkese saygılarımı sunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakmakilkay -- 4 Ağustos 2020; 3:8:40 >

• Safaklk kullanıcısına yanıt
    İlgili mesajları şikayet edin, yöneticiler müdahale etsin.

• Aynı arkadaş bana Far Cry 5 Gold'u satmaya çalıştı. Ben de 1 aylık üye olduğu için güvenemediğimi söylemiştim. İyi ki de almamışım. Dikkatli olun yeni üyelerle alışveriş yaparken...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bune5598

Kendi aldığı hesabin p2sini birden çok kişiye satmak dolandırıcılıktır. Ben de bu foruma yeni yeni girdim böyle bir durum yaşanacağı fiyatlardan belli oluyor ztn. Ebay , plati.ru hesabi satarak bizim konsollarimiza da ban riski koyuyorlar benim de başıma geldi zamanında , gerçekten çok kötü bir durum.
    Plati'den hesap kullanıp konsolu banlanan var mı? Ben 3 ay önce bir hesap aldım bir sıkıntı yaşamadım henüz.

Satılık
    Borderlands: The Handsome Collection (Borderlands 2 + Borderlands Pre-Sequel)
    Çift hak 55 TL
  • SATILIK

RESİDENT EVİL 3 REMAKE (P1 ) HAK .....FİYAT 40 TL

Man Eater (P2 ) Hak.....Fiyat 50 TL

İletişim ...whatsupp ..0535 564 17 75

• Alınık

Truck Driver
    Bus Sim
    Snowrunner

• Hesap 1 : watch dogs 2, sleeping dogs, witcher 3, mount and blade, deus ex machine p1 ------> 40 tl

Hesap 2: resident evil 2 remake p2 ---------> 30 tl

Alınık:
    Bus simulator
    Truck driver
    Resident evil 3
    Crew 2
    Red dead redemption 1

Elimde olmayan benzer özellikteki oyun teklifleriniz de değerlendirilir.

(Kisa süreli takasa da açığım (değiş tokus) maksat oyun oynamak)

• RedDevil08 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun

bana da ac origins satmak istedi alınık ilanı vermiştim.hatta pazarlık yaptık anlaştık sonra almadım. bir Reyiz diye hitap etmesi hoşuma gitmedi ve yeni üyeydi iki çarşaf çarşaf ilanlarla oyun satınca anladım işin oyunculuk değil para kısmında olduğunu geçen gün de ps forumlarında insta hesaplarından falan bahsetmesi beni daha da soğuttu

Ben herhangi bir sorun yaşamadım ama gördüğüm durumu paylaşayım dedim.
  • Bf1 çift hak mevcut tekte takas edebilirim re3 ile

• cakmakilkay kullanıcısına yanıt
    Hocam konu nedir merak ettim sadece, sizinle çok kez alışverişim olmuştur cod serisi vs hatırlarsınız belki gayet sorunsuz ve güvenilir bi arkadaşsınız

• Mevzuların buraya kadar ulaşacağı belliydi. Bana sekiro 'yu satan şahsiyet kendini savunamadı bile. Bana gelmiş ebay hesabı satmış birşey olmaz diyor. Bu şahıs ve bunun gibiler yüzünden ne insanların bize ne benim insanlara güvenim sarsıldı. Bu forumun yöneticisi kim ise bizi değil bu şahısları uzaklaştırmali gruptan. Bundan sonra en ufak alışverişimde plati.ru ve ebay olup olmadığını kesinlikle soracağım.

• Almanya'dan alınma 3 adet kutulu oyun.

FIFA 20 - 100 TL

Forza 7 - motosport - 80 TL

Crew Ultimate Edition - 60 TL

Jelatinleri üstünde, kısa süre kullanılmış oyunlar.

Tane tane 240 TL yapıyor, hepsini almak isteyenlere 200 TL.

Kargo alıcıya aittir, PTT kargo tercih sebebidir, aynı anda tüm oyunları isterseniz ve anlaşmalı oldığunuz herhangi bir kargo varsa hepsini o kargo firması ile kargolarım. Tek tek alımlarda PTT kargoyla gönderilecektir. Zira diğer kargolar bana epey uzak, PTT ise yakın.

Ödeme: Garanti - Papara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaGarba -- 3 Ağustos 2020; 22:13:4 >
  • Arkadaşlar ne kadar söylersek söyleyelim bu işi ticaret olarak yapan, ebay hesabı satanlar çıkacak. Zaten şurada Xbox kullanıp buradan düzenli alışveriş yapan birkaç kişiyiz herkes satın alma yapmadan önce diğer hesabın kimde olduğunu sorsun böylece yalan beyan olduğunda bu kanıtlı olur ve bu kişilerin forumdan uzaklaştırılmasını talep edebiliriz en kötü burdan ifşa eder birbirimizi uyarırız.

• Metro Exodus Gold Edition
    P2
    45₺

P1 bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kim Kitsuragi -- 4 Ağustos 2020; 3:28:48 >
  • 
Sayfa: önceki 15281529153015311532
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.