Şimdi Ara

World Of Tanks - Ovunme Duvari (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
4
Favori
23.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu yuzden yatirimlarimizi eski tanklara yapiyoruz :) WZ-111, IS-6, JT88, FCM 50 gibi tanklar garajindaysa yeterlidir bence.
  • jt88 duruyor td murettebati kasiyorum onunla. murettebast kasmak icin kullaniyorum onu. murettebatini panzer mutz icin egittim e50m kasicam. fcm ile 1000 maci gectim kac tanka ayri murettebat egittim sayisini unuttum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 30 Ocak 2016; 3:01:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla maç iyi döndü, Cromwell B isabetsiz topu olsa da, güzel alet

http://wotreplays.com/site/2451453#westfield-sharp1903-cromwell_b

[sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari

• rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    Benim yaptigim hatayi yapma, 1 tanka odaklan ve en az 4 skill kas onda. Sonra yeni personel kasarsin. Benim her tankimda 2 skilli murettebat var ama 4skill olmasinin tadi baska oluyor.
  • T55a orta tank görevleri bitirdim sonunda bugun panzer mutz ve cdc ile

ağır tank bir türlü son görev olmuyor

http://wotreplays.com/site/2455054#steppes-edge2015-panzer_58_mutz
     [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari

• obj.260 14 görevim kaldı tank avcısı ve ağır tank son görevdeyim orta tank yakma ve 2 üst seviye orta tank yok görevi kaldı. hafif tank diğer görevlerde ama şans olmazsa çok zor görev yapmak. 3 gündür spotlanmadan 7 düşman aracı spotla görevine uğraşıyorum ama nafile hep mi 6 da kalınır arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabakdolması -- 3 Şubat 2016; 12:06:34 >
  • senin kadar olmasa da nds, kendi capimda (20 altin alabilmek adina) biraz kan akittim :)

replay

[sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari

• olmuyor be aga ne yapsanda olmuyor etraf mal dolu

• jpanter 2 ıle 4500 hasar atsam td canının 4 katı hasar ver görevını yapardım ben 1100 hp fazla fazla yetıyor

• Hangi modları kullanıyorsunuz?

• cato16 kullanıcısına yanıt
    "svatekl2" diye bi modu kullanıyorum
  • ay lav dis piis of şit :)
    canını yaktigim bir jakpezere.k e100 ole dedi bana.

replay

[sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Homerius -- 4 Şubat 2016; 10:01:38 >

• Homerius kullanıcısına yanıt
    Bu oyundan sonra kesin cennete gidersin, karsi takim senin butun gunahlarini temizlemistir :D Sol kulakta bir cinlama var mi :)
  • günün ikinci oyun performansı. ilk oyunda olsaydı x2 ile güzel tp kazanacaktık neyse. 6 leş.
  • bu arkadaş çok iyi oyuncu maçı farklı kazandık dmg bırakmadı kımseye
     [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari

t22 medı 02:08:00 dan ıtıbaren takıpdeyım

http://www.twitch.tv/rockymarlborodh/v/40052526

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 4 Şubat 2016; 11:26:00 >

• GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    ne sol kulagi pilgrim?
    her iki kulakta da iltihap olacak yakinda
    suna baksana, insan nasil kufur yemesin ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Homerius -- 4 Şubat 2016; 12:55:48 >

• çömmüş tavuk gibi bir yere!

pıt pıt pıt
    100 100 aldi canimi yahu.
    gorunmuyor da.

hay ben boyle kamuflaj kurallarina kakam!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Homerius -- 4 Şubat 2016; 18:15:15 >
  • Yazık oldu...

• @homerius çok güldüm gerçekten Allah iyiliğini versin... Türkçe bir argo cümlenin bu kadar anlaşılabilir çevrildiğini görmemiştim ingilizceye bizimde bir Türk olarak katkımız olsun dimi
  • trgenesis T kullanıcısına yanıt
    hep mi biz ingilizce kufur edecegiz?
    biraz da millet bizim kufurleri ogrensin

adam o kelimeleri okuyunca saskinligini gizleyemedi tabi

ne demek istedi falan yazdi
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.