Şimdi Ara

World Of Tanks - Ovunme Duvari (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
4
Favori
23.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Behçetin oynayanı çok, iyi oynayanı da çok...Benim oynadığım kasıp geçilen tank...Ayrıca biri med öbürü light, baz deneyimden de belli zaten, lightla hasar altın gibi...
  • Zagor_71 Z kullanıcısına yanıt
    Saolasın ama biraz geç hayırladın yav...7 senecik kadar...
  • Bütün olumsuzluklara rağmnen, dibime yapışık ben çıkınca çıkan ben kaçınca kaçan sürekli bana sürttüğü aim aldırtmadığı için bc yi öldürmek zorunda kalmama rağmen güzel bir maçtı.

[sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zagor_71 -- 15 Mayıs 2018; 20:22:2 >

• Ufak ufak İtalyanlara başladım...

[sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari

[sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 27 Ağustos 2018; 13:47:1 >

• nice teamwork gg

5061 damage 6 kill 1594 saf deneyim

• Rent a tank T26E3 Eagle 7 ile ilk maç...

Tank çok yavaş, orta tank adı altında bildiğin ağır tank bu...Top tier çıktığında öttürür orası ayrı ama kaç sefer top tier çıkarsın ki...T26E4 SP bol geliyorsa bi numara ufağı olan bunu alabilirsiniz...

•  [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari
  • kardeşim çok oynardı bu oyunu abi kafa attın filan derdi anlamazdım :) oyun oynamaya başlayınca anlamaya başladım... oyun gerçekten harika
  • progetto ile 9 kill..10 yine olmadı
  • 2 ammo 6 kill 7 k dmg
  • Sonraki tank için tecrübe kasmaya çalışırken son 2 maça kadar gözümde çöp olarak kalmıştı Comet. Hasarının düşük oluşu, isabetsizliği, zırhsızlığı ve bunca olumsuz yanına rağmen onun ortalama hıza sahip olması... Son oynadığım 2 maç ise tüm düşüncelerimi yıktı. Ard arda 2 Tank ası. Şaka gibi ama bu 2 maç sonunda bırakmak istemiyorum artık. Satmak istemiyorum, garajın bir köşesinde dursun istiyorum. Resmen tutuldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CC8BE145A -- 14 Ocak 2019; 0:14:49 >

• Type 5 Heavy ile aldığım çok güzel bir maç videosunu kendi kanalımda yayınladım. Beğenirseniz sevinirim. Ayrıca birlikte oynamak isteyen olursa arkdaşlık eklesin. Güzel maçlarımın videolarını yapıyorum. Eğlence devam ediyor

Type 5 Heavy İyi Seyirler

• Övünme değilde yeni ağacın tepesinin güzellikleri...

• Zamanında burada ne övünürdük beeee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • poyraz_371 kullanıcısına yanıt
    Yaslandik be tertip :(
  • Bu konu da ölmüş... Oyunu az oynasam bile buradaki yorumları okumaktan hep zevk alırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requizm -- 22 Haziran 2019; 15:11:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt

oyun bitti 2011-2013 arası dönemde efsaneydi oyun resmen kendi kendini bitirdi

yani en basitinden karşı takımla atışmalar çıldırmalar yer söyleme ispiyon etme haritalarda oraya buraya tırmanma vs..... yüksek xp falan artık yok

oyun gıdım gıdım veriyor herşeyi aynı zamanda oyuncunun keyif alabileceği her şeyi yasakladılar kendileri oynasın victor kisyl ekibi ile beraber

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.