Şimdi Ara

Ücretsize Düşen Kalıcı Oyun Fırsatları ve Key Paylaşımı [ANA KONU] (877. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
21.690
Cevap
2.083
Favori
2.376.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 875876877878879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanıtınız için sağ olun hocam, o halde beklemedeyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • anında gömçürmüşler  

• microsoft store a girin ryza road yazın beleş olmuş kısa süreliğine

edit: esc'ye basıp cheat'den küçük harflerle aralarda 1 boşluk olacak şekilde d i n e r o yazarsanız $1000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsin yemek yicem -- 29 Ekim 2020; 15:50:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitsin yemek yicem

SELAMUN ALEYKÜM

Sniper Ghost Warrior 3 : MWWXT-WI6WQ-JKD3B

This War of Mine : YE6JN-P7THZ-C5L8I

Bad North: Jotunn Edition: 56GMH-E37IA-672Q5

Operation Flashpoint: Dragon Rising: 7KIP6-J22MR-DV6TT

World War II: Panzer Claws: KNV4N-THQH0-YK9BH

Agents of Mayhem: 2Y03E-AQVDB-CQDCR

World War III Black Gold: AWQGB-CAC9A-WMTH5

Teşekkürler, ben alamadım ama gayet güzel oyunlar.

• Ve Aleyküm Selam. Alanlar adına ben teşekkür edeyim. 

• Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt

Hatırlatma için teşekkürler, 2 oyunda istek listemdeydi Epic gerçekten teşekkürden fazlasını hak ediyor. Helal olsun adamlara!

• AIK kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam.

• Bu Haftanın Ücretsiz Epic Oyunları

Blair Witch | 5 Kasım 19:00'a kadar

https://www.epicgames.com/store/tr/product/blair-witch/

Ghostbusters: Remastered | 5 Kasım 19:00'a kadar

https://www.epicgames.com/store/tr/product/ghostbusters-the-video-game-remastered/

5 - 12 Kasım arası Epic verecek:

Ücretsiz DLC | Watch Dogs Legion: El Rubius Bundle (Uplay)

https://redeem.ubisoft.com/watchdogslegion/tr-TR

Kod: WDSL-ELRU-BIUS-9999

BONUS

100 . yıl şerefine 100 sayılık Populer Science dergi arşivi

https://s3.cloud.ngn.com.tr/popsci100/indir.html

Ücretsiz Oyungezer ve Bilim Dergileri (PDF)

https://steamcommunity.com/groups/DHGrup/announcements/detail/2876069352911270480

Dergilere destek olmak için onları bayilerden satın alın.

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Skeleton Crew Beta Steam Key Giveaway

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Steam Key: ECQ25-BTGBG-850LC

• şurdan bi tane de ben kapabilsem dişimi kırıcam :)

saniyesine gidiyor keyler  

• Hocam konudaki oyunlar benim ilgi alanıma pek girmese de teşekkürler. Yalnız ben bişeyi merak ediyorum; görebildiğim kadarıyla oyunları Steam Key olarak paylaşıyorsunuz, hani buraya Steam Hesabı’ nı yazanlara hediye alayım vs şeklinde değil. Dolayısıyla açıkçası ben; bu kadar çok oyuna Steam Key satın alacağınızı düşünmüyorum. Elbette yanılıyor da olabilirim, yanılıyorsam da özür dilerim. Ancak Steam Key’ leri bedava elde ettiğinizi düşünüyorum ve tuttuğunuz balığı vermek yerine, balık tutmayı öğretmenizin daha makbule geçeceğini düşünüyorum. Çünkü insanlar; siz daha kod paylaşır paylaşmaz buraya gelemeyebiliyorlar ve gelseler bile kodlar anında kapışılıyor. Tabi tüm bunlar benim naçizane fikrim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevdar_1986

Hocam konudaki oyunlar benim ilgi alanıma pek girmese de teşekkürler. Yalnız ben bişeyi merak ediyorum; görebildiğim kadarıyla oyunları Steam Key olarak paylaşıyorsunuz, hani buraya Steam Hesabı’ nı yazanlara hediye alayım vs şeklinde değil. Dolayısıyla açıkçası ben; bu kadar çok oyuna Steam Key satın alacağınızı düşünmüyorum. Elbette yanılıyor da olabilirim, yanılıyorsam da özür dilerim. Ancak Steam Key’ leri bedava elde ettiğinizi düşünüyorum ve tuttuğunuz balığı vermek yerine, balık tutmayı öğretmenizin daha makbule geçeceğini düşünüyorum. Çünkü insanlar; siz daha kod paylaşır paylaşmaz buraya gelemeyebiliyorlar ve gelseler bile kodlar anında kapışılıyor. Tabi tüm bunlar benim naçizane fikrim.

random steam key satın alma gibi bir hobim var hocam. rastgele bir oyun keyi veriyor. eğer daha önce oynadığım bir oyunsa sizlerle paylaşıyorum. eğer oynamadığım bir oyunsa kendim oynuyorum. yani bedavaya sahip olduğum şeyler değiller :)

• bu bilgi için teşekkürler. yeni öğreniyorum. az önce bir atış yaptım 0.75₺ a 10₺ lik oyun veriyorlar. tabii indirimsiz haliyle 10₺ sanırım.

Oyun: Enclave

Platform: Steam

Kod: kullanıldı

keşke bir yolu olsa da hiç oyun almamış olanlar alsa. bu oyunu 15 sene kadar önce bitirmiştim.

Alıntı

metni:
    15D6 / 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4R4B4S4N -- 31 Ekim 2020; 21:28:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4R4B4S4N

bu bilgi için teşekkürler. yeni öğreniyorum. az önce bir atış yaptım 0.75₺ a 10₺ lik oyun veriyorlar. tabii indirimsiz haliyle 10₺ sanırım.

keşke bir yolu olsa da hiç oyun almamış olanlar alsa. bu oyunu 15 sene kadar önce bitirmiştim.

Alıntı

metni:
    15D6 / 2

Ben de de var bu oyun hic oynamadim duruyor öyle kutuphanede. Guzel mi? 

+ olarak ben de mesela bu oyun var olduğu için hiç bulaşmadim. İhtiyacı olan oyun zevkine uyan varsa alsin. Hatta bunun icin kod paylaşırken bi adet gameplay videosu ya da gifi koyarsak almak isteyen arkadas eger zevkine uyuyorsa kutuphanesine eklesin. Hic oynamicaksa tarzi olmayan bir oyunsa biraksin baskalarina. Bu sekilde bir yol çizersek bence bu baslik harika bir baslik olur diye düşünmekteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsin yemek yicem -- 31 Ekim 2020; 19:38:9 >

• bence güzel hala oynanır önceden korsan oynamıştım indirime girince satın aldım geçen senelerde.

keşke oynayacaklar alsa ama ben kendimden biliyorum hiçbirini alamasam da paylaşılan bütün steam kodlarını denedim. çekilişle paylaşılabilir mi acaba en azından ilk kapanın elinde kalmazdı öyle olursa herkesin eşit şansı olurdu. benim paylaştıklarım dandik oyunlar uğraşmaya değer mi diyen olabilir ama bu oyunlara talep azaldıkça kazanma şansı da artar. forumda çekiliş başlığı var mı onu da bilmiyorum.

sanırım random keylerde sadece oyun kütüphanedeyse ve yüklü değilse hangi oyun olduğunu görebiliyoruz. aşağıdaki oyunu denedim sahipsiniz dedi ama hangi oyun olduğunu bilmiyorum muhtemelen daha önce çıkan oyunlardan birisi.

Oyun: Belli Değil

İndirimsiz Fiyatı: <10₺

Durum: kullanılmış kod olma ihtimali var. kodların arasında karışmış olabilir. alan oyunun adını söylerse sevinirim böylece doğru kod olduğunu öğrenmiş oluruz

(YXXWH-QLKEV-ASLL7) + (11111-11111-11111)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4R4B4S4N -- 31 Ekim 2020; 21:28:59 >

• quote:

bu bilgi için teşekkürler. yeni öğreniyorum. az önce bir atış yaptım 0.75₺ a 10₺ lik oyun veriyorlar. tabii indirimsiz haliyle 10₺ sanırım.

Alıntı

metni:
    15D6 / 2

almayı başardım teşekkürler  

• bu random oyun keyleri bildiğin kumar gibi insanın oynadıkça oynayası geliyor. mantıklı mı ? bence değil çünkü oynamayacağın 10 oyun almaktansa oynayacağın 1 oyun al. şimdi 8 tane oyun daha var. peşinen söyleyeyim bu oyunlar her biri 10₺ den az olmak üzere kalitesiz oyunlar. kirlilik olmaması açısından almak isteyenler bana özel mesaj atarsa kişi başı 1 tane olmak üzere bir formüle göre size göndereceğim.

-Little Big Soko (kullanıldı)

-Your Car Shooter (kullanıldı)

-Color Cingdom (kullanıldı)

-Enclave(kullanıldı)

-Belirsiz (kullanıldı)

-Belirsiz (kullanıldı)

-Belirsiz (kullanıldı)

-Belirsiz (kullanıldı)

Bütün keyler kullanıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4R4B4S4N -- 31 Ekim 2020; 23:2:35 >

• quote:

bu random oyun keyleri bildiğin kumar gibi insanın oynadıkça oynayası geliyor. mantıklı mı ? bence değil çünkü oynamayacağın 10 oyun almaktansa oynayacağın 1 oyun al. şimdi 8 tane oyun daha var. peşinen söyleyeyim bu oyunlar her biri 10₺ den az olmak üzere kalitesiz oyunlar. kirlilik olmaması açısından almak isteyenler bana özel mesaj atarsa kişi başı 1 tane olmak üzere bir formüle göre size göndereceğim.

-Little Big Soko (kullanıldı)

-Your Car Shooter (kullanıldı)

-Color Cingdom (kullanıldı)

-Enclave(kullanıldı)

-Belirsiz (kullanıldı)

-Belirsiz (kullanıldı)

-Belirsiz (kullanıldı)

-Belirsiz (kullanıldı)

Bütün keyler kullanıldı.

Malum konuda bir teşekkür eksikliği olduğundan teşekkür ederim hocam.

• 
Sayfa: önceki 875876877878879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.