Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13386. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 28 Misafir (1 Mobil) - 33 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.563
Cevap
2.720
Favori
21.294.460
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Çamur simülasyonu
    Oyunun fizikleri çok güzel. Ama Ben bi 15-16 saat oynadıktan sonra sıkılmıştım. O zamanlar yeni çıkmıştı hataları ve eksiği coktu şimdi içerik daha da iyi oturmuştur 36 TL hiç bi şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

hocam oyunda amaç ne? simülasyon gibi değil mi? alasım var ama bir iki araç sürer sıkılırım diye korkuyorum  

Alıntıları Göster

Yok yok değil. Sıkılacağınızı zannetmiyorum. Hele ki oynayacak 1 kişi bile bulsanız oyunun başından kalkamazsınız bence :)

Oyunun grafikleri fizikleri falan ciddi manada üst seviyede. Oyunda ki amaç tamamen terkedilmiş yolları köprüleri yıkılmış haritalarda yolları köprüleri ve yıkılmış fabrika vb. yapıları yaparak diğer görevleri yerine getirmek...

• quote:

Orijinalden alıntı: kangaetemo

kupon sistemini güncellediler artık yemiyormuş kuponla dlc almak 

DLC değil ki benim bahsettiğim. Oyunun kendisi..

Bundan önce ki 60 TL'lik kuponla ben almıştım şuan indirimde olanda oyunun kendisi zaten yani alınabilir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Yok yok değil. Sıkılacağınızı zannetmiyorum. Hele ki oynayacak 1 kişi bile bulsanız oyunun başından kalkamazsınız bence :)

Oyunun grafikleri fizikleri falan ciddi manada üst seviyede. Oyunda ki amaç tamamen terkedilmiş yolları köprüleri yıkılmış haritalarda yolları köprüleri ve yıkılmış fabrika vb. yapıları yaparak diğer görevleri yerine getirmek...

Alıntıları Göster

Teşekkürler hocam. Bir bakayım en iyisi. Oyun öyle birlikte coopta oynanabilir mi? Sınır kaç? 2 tane kafa dengi arkadaş var aslında ara ara oyun oynadığımız. Onlara da önerebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar indirimlerde hiç gözünüze çarpan oyun oldu mu Coop 3-4 kişi oynanabilecek?

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Oynarsın. Daha önce cod mw2 almıştım. Biraz oynayıp iade etmiştim. Oyundan atıp duruyordu.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Division 2 alınabilir
  • Steamde resident evil 3 haftasonu ucretsiz oynanabiliyormuş. Süre siniri var mi?

• Polanski TR P kullanıcısına yanıt
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Ac Odyssey Deluxe Edition + Season Pass ı 45 liraya yapıştırdım
  • BlackLead kullanıcısına yanıt

World war z ve The Division 2. Ikiside kaliteli shooter oyunları.

• Gözüme bir kaç oyun kestirdim ama Epic ücretsiz verir diye korkudan alamıyorum.  

Bence Epic'den alacaklar sadece yakın zamanda indirip oynayacaksa ve hakkını verecekse alsın. Kütüphane dizmek için alacaksanız boşverin. Bunu para vererek aldığı bir kaç oyun Epic tarafından ücretsiz verilmiş biri olarak söylüyorum, üstelik indirip oynamamıştım bile. Bu durum kupona rağmen satışları ciddi oranda engelliyor, insanlarda çatışma yaratıyordur. Bir de bilinçli çıkarılan sahte devasa oyun listeleri telaşı katlıyordur. Adamlar öyle bir algı yarattılar ki her oyun ücretsiz dağıtılabilir, geçmişte verdikleri büyük oyunlar da buna referans oluyor.

Epic güzel bir hizmet yapıyor sürekli bedava oyun dağıtıyor, verdiğim para helal hoş olsun DA senin satın aldığın oyunun bedava verildiğini görmek iyi olmuyor. Ne olursa olsun bu bir "kazıklanmış" hissiyatı yaratıyor. Burada büyük meblalardan bahsetmiyoruz belki ama olsun sonuçta para kolay kazanılmıyor, hele günümüz Türkiyesinde daha da tutumlu olmak lazım diye düşünüyorum...

• XanthiN kullanıcısına yanıt

RE3 yaziyor. Resistance ayri bu ayri sanirim. Hocam indirdikten sonra oynamak icin sure siniri var mi? 2 saat vs...

https://store.steampowered.com/app/952060/Resident_Evil_3/

• @Polanski TR Hayır, süre sınırı yok. 3 gün içerisinde istediğin kadar oynayabiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkema61 -- 18 Aralık 2020; 9:55:28 >
  • Mortal Shell alınır mı? Daha önce souls oyunu oynamadım Death's Gambit hariç.
    Zevk verir mi yoksa eş mı geçim?
  • Epic kupon mu veriyor arkadaşlar? Nasıl oluyor tam olarak? Bende hiç kupon yok şu an. İlk alışverişimde aldığım oyun fiyatı mı düşecek?
  • Remnant from the ashes'in dlcleri zevkli mi?
  • Ücretsiz verilen bir oyun alınca (şu an Cities Skylines oyunu ücretsiz) kupon hesabınıza yatıyor. O kuponu kullandıktan sonra da tekrar yeni bir kupon veriliyor, bu şekilde devamlı kupon kazanıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Epic kupon mu veriyor arkadaşlar? Nasıl oluyor tam olarak? Bende hiç kupon yok şu an. İlk alışverişimde aldığım oyun fiyatı mı düşecek?

Ücretsiz olan Cities Skylines oyununu kütüphanenize eklediğinizde size 80 tl üzeri alışverişlerde kullanabileceğiniz 60 tl lik indirim kuponu veriyor. Kuponu harcadıkça yenileniyor.

• konays kullanıcısına yanıt
    Bugün 19:00'a kadar mı eklemem gerekiyor?
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.