Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13378. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 31 Misafir (1 Mobil) - 35 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.700
Cevap
2.721
Favori
21.312.743
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Reiskonen

Merak ettiğimden soruyorum 3 haftalık süre niçin yeterli değil hocam?

Bence o vakte kadar alınacak olan alınır ve indirim dönemi de biter.

Alıntıları Göster

Gecen sefer kupon verdiklerinde süresi baya uzundu ondan dedim.

• Ciclista kullanıcısına yanıt

Maalesef olmuyormuş, denediğimde izin vermedi

OOPS, THESE PROMOTIONS ARE NOT COMBINABLES

We are sorry, but the two promotions you are trying to apply to your order are not combinable.

We applied the best one to your order

• Miralay Kaplan kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam bilgi için

Bu arada immortals oyununu oynayan var mı kuponla 120 ye geliyor zelda tarzı olması baya çekiyor
  • 60₺ kuponla birlikte Epic Games Store üzerinde;

-Borderlands 3: 42₺

-Anno 1800: 29₺

-M&B: Banerlord: 60₺

-Immortals: Fenyx Rising: 120₺

-SnowRunner: 36₺

-Mortal Shell: 23₺

-Metro Exodus Gold Edition: 69₺

-Death Stranding: 139₺

-Desperados 3: 50₺

-Cyberpunk 2077: 190₺

-Watch Dogs Legion: 120₺

-Assassin's Creed Valhalla: 163₺

-Mafia: Definitive Edition: 134₺

• Birisi bana yanıldığımı söylesin. Zamanında Gears 5'i Ultimate Edition alanlara Hivebusters ek paketi ücretsiz verilmemiş mi.Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Maalesef olmuyormuş, denediğimde izin vermedi

OOPS, THESE PROMOTIONS ARE NOT COMBINABLES

We are sorry, but the two promotions you are trying to apply to your order are not combinable.

We applied the best one to your order

Tüh, olsaydı çok kral iş olurdu...

• Oyunun yeni halini oyunu geliştiren ekip değil de başka firma yapınca böyle olmuş. Bu işi yapan firmada bu konularda çok başarılı bir firma değil ama ısrarla çoğu firma onlara veriyor bu işi nedense.

• Ubisoft oyunu alacaksanız Uplay'i de kontrol etmeyi unutmayın. İndirim oranları aynı gözüküyor ve ek olarak Welcome2021 kodunu kullanırsanız ek % 21 indirim sağlıyor. Valhalla bu şekilde Epic'in koduna rağmen daha ucuza geliyor.

Aklınızda olsunDijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Noctivagant kullanıcısına yanıt

Anladım hocam belki sürpriz kararla Şubat ayına falan uzatabilirler.

• Ne kadara geliyor Valhalla bakabildiniz mi?

• Tranquillity kullanıcısına yanıt

Gold Edition alacağım için ona bakmıştım. 280 küsür bir şeye düşüyordu

• Vay arkadaş bu Epic başka bir olaymış. Bunca zaman uzak durdum, adamlar sınırsız 60 liralık kupon tanımlıyor ya

Cities Skylines oyununu almadım ilgimi çekmediği için. Yine de hesabıma girince direk 60 lira tanımladı. Uzun süredir almayı düşündüğüm hatta geçenki indirimlerde Steam’den alıp iade ettiğim South Park The Fractured But Whole vardı. İyi ki şansımı denemişim, 100 lira yerine 40’a almış oldum Gold Edition’ı. Ve alımdan sonra hemen bir 60 lira daha tanımladı

Steam dışında Epic kütüphanemde oluşmaya başlar böyle giderse bu indirimlerde. 8-10 tane oyun vardı istek listemde, %75 indirim görenleri kuponla kombo yapıp alır geçerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar Uplay'in 100 token ile aldığımız %20 indirim kodu ile %21 indirim veren "WELCOME21" kodu Uplay de birleşmiyor haberiniz ola.

• Hesapta bir yanlışlık olmasın! Epic 223-60=163, ubistore 223*21/100=176

Edit: Gold edition yazmışsınız, evet o sürüm ubistore daha avantajlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gogo57 -- 17 Aralık 2020; 20:21:13 >
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

hayır verilmiyor zamanında satılan ultimate versiyonu multiplayer için ıvır zıvır veriyordu

• Tosla kartla Epic Games'den ödeme yaptım. Epic siparişimi onayladı ama oyun kütüphanemde gözükmüyor, oyunun faturası mail olarak da gelmedi, Epic Games'de işlemlerim bölümünde de gözükmüyor. Epic Games'e yazdım durumu; sizce Epic bu sorunu hızla çözer mi yoksa Tosla'dan ödeme itirazında mı bulunayım?

• Epic kuponla bir oyun alsak tekrar kupon gelir mi yoksa tek kullanımlık mı kuponlar?

• Metro Exodus 39₺'ye geliyor. Bedava resmen.
  • Ubisoft, Valhalla için cimrilik yapmış. Legion ve kendisinden sonra çıkan Immortal %33 alırken Valhalla anca %17 indirim görmüş. %25 üzerinde alacaktım ama sonraki indirimlere saklıyorum o zamana kadar da Cyberpunk düzelir Valhalla iyice kalır.

• TheMuyu kullanıcısına yanıt

aynen hocam benim de çok ilgimi çekiyor 120 tl gayet iyi bir fiyat bence

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.