Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gomezz1903 , torkema61 , neverktulu Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 39 Misafir - 42 Masaüstü
5 sn
349.023
Cevap
2.712
Favori
21.222.012
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Terraneo

Kütüphanede F1 2012 var, seneler önce oynuyordum. Şu videoyu izleyip Asetto Corsa almaya karar verdim, umarım güzel bir indirim gelir. Gerçi halihazırda %50 indirim görünüyor, daha düşer mi, ultimate edition almaya gerek var mı yoksa ana oyun yeterli mi bilmiyorum Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Tabi ben sürünce pek bu videodaki gibi olmuyor Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]  Tırcılığı da bıraktık, direksiyon yatıyor öyle kenarda.

• cyberpunk 2077 en uygun nerede şuan? taksitli alma opsiyonu olursa iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Piyasa da Epic başta olmak üzere o kadar güzel indirimler gördük ki Steam çok fazla kuma gömüldü. Umarım indirimler konusunda üzerinde ki ölü toprağını atarda yarın Black Friday de güzel indirimler görebiliriz. En kötü kış indirimlerin güzel olsun be Steam...

Evet,bi zahmet artık Steam bey...

• Arkadaşlar konuyu bu şekilde böldüğüm için üzgünüm.Mesajımı daha sonra silebilirim.

Bilen biri varsa rica etsem rusya battlenet üzerinden COD Black Ops almak için yapmam gerekeni söyleyebilir mi ? var olan hesabımla alabilir miyim yoksa yeni bir hesap açmamı mı önerirsiniz ?

• Zala_ kullanıcısına yanıt

rus hesabı açıp kendi hesabınıza hediye edin oyunu eğer hediye edilebilen bir oyunsa tabii.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackoffire

cyberpunk 2077 en uygun nerede şuan? taksitli alma opsiyonu olursa iyi olur.

Mastercard'ınız varsa 200 liraya geliyor kampanya ile (50 tl iade). Bankanız sonradan taksitlendirme yapıyorsa öyle alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terraneo -- 24 Kasım 2020; 15:45:29 >
  • Terraneo kullanıcısına yanıt

Enpara banka kartım var, mastercard logolu. Bir yere başvuru yapmadan direk 50 lira iade mi ediliyor?

• HankMoodies kullanıcısına yanıt

Daha önce alışveriş yaptınız mı? Playstore'dan The Evil Within alıp buradan aldığım season pass ile birleştirmeyi düşünüyorum.

• s-adebisi kullanıcısına yanıt

Evet ben de o şekilde aldım. Enpara kartı ile. Yalnız dikkat edin 249 TL oyun, onun yanına 1-2 liralık bişey ekleyip alın. (Gerçi yılsonuna kadar toplam 250 TL ve üstü diyor ama riske girmeye gerek yok.) 250 TL ve üstü harcamalara 50 TL geri iade ediyor en geç 14 güne kadar falan sanırım.

The Evil Within olayında da, eğer ikisi de steam'de aktive ediliyorsa ikisini de ayrı yerden almanız bir şey farketmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Seko -- 24 Kasım 2020; 16:9:26 >
  • Mr.Seko kullanıcısına yanıt

Cyberpunk 2077'yi geçen sene Ekim'de satın aldım. Şimdi iade etmek istedim ama sadece cüzdan bakiyesine iade seçeneği var. Satın aldığım kartın numarası değişti belki ondan da olabilir.

İade işlemleri ile ilgili bilgilere buradan bakabilirsin.

https://store.steampowered.com/steam_refunds/?l=turkish

• CaptainErturan kullanıcısına yanıt
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Şimdi aldım hocam ekledim. Ana oyun hesabımda vardı zaten, 2. oyunu almadan bunu bitireyim dedim.

• Miralay Kaplan kullanıcısına yanıt
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt

ben bayağı oynadım hiç sorunla karşılaşmadım. Düzeltilmiş sanırım o zaman.

• Çılgın pilot kullanıcısına yanıt

Katana Zero

• falldownnn F kullanıcısına yanıt
    O zaten istek listemde eğer girerse indirime çökeceğim hemen.

• Yanlış bakıyosun o gösterdiğin düz sürümü.

METAL GEAR SOLID 5 The Definitive Experience diye baktır

• Şuan oyunfor da deli indirimler var. ubisoft indirimleri de başlamış ama r6 25 inde bildiğim kadarıyla. abi çok iyi ya. origin oyunları çok ucuz. fıfa 21 268 falan.

link bırakıyorum.

https://www.oyunfor.com/kampanyalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordscan -- 24 Kasım 2020; 18:14:14 >
  • lordscan kullanıcısına yanıt
    Assasins Odys Epic'de 80 liralari falan gordu burda 250 ₺ ne indirimi hocam bu ?

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.