Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: osmandemi2 , Vommel , sake_16 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 29 Misafir (1 Mobil) - 30 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.460
Cevap
2.719
Favori
21.283.660
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Sanırım inidimler yarın 8 gibi akşam üzeri başlayacak

• Bence steam perşembe epic de cuma günü başlatır.

Epic geçen sene 22 kasımda başlatmış o gün de cuma gününe denk gelmiş.

• Çılgın pilot kullanıcısına yanıt
    Şuan aklıma ilk gelen yakuza 0 geldi. Burdan biri tavsiye etti bayıla bayıla oynadım. Aklıma gelirse güzel oyun yazarım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tamamdır teşekkür ederim.

• CaptainErturan kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkürler hemen bakıyorum

• roomonecool kullanıcısına yanıt
    Aşağı yukarı çoğu kişi aynı şeyi diyor umarım daha erken olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

we happy few en son ne durumda bilmiyorum ama bu oyunda ciddi optimizasyon sıkıntısı ve çok fazla glitch vardı alacak arkadaşlar bence bir araştırsın belki bir update filan gelmiştir. ps4 pro bile deli gibi kasıyordu. pc de oynarım dedim ama daha beterdi şimdi nasıldır bir bakın bence

ayrıca oyunda ağır ingilizcenin yanında bir de ağır denilebilecek ingiliz aksanı var. ayrıca gereksiz uzun olmuş gibi özellikle yan görevler bir süre sonra çok sıkıcı oluyor.

oyundaki gizlilik de bir garip zaten işin özü bu oyun açık dünya survival oyunu ve içinde gizlilik combat crafting gibi elementler var fakat bana göre olmamış oturtamamışlar birçok şeyi

bence bir düşünün almadan önce illa indirime girdi diye oynamayacağınız oyunu almayın. özellikle belirttiğim optimizasyon sorunları devam ediyorsa zaten hiç almayın

Ben de Season Pass'i alıp almamaya karar vermek için Steam forumlarına bakındım biraz. Genelde yazdıklarınızın aynısı konular var, değişmemiş yani bir şey.

Oyunda yamalarla bayağı bir sorunu çözmüşler ama ona rağmen hala sorunlu olduğundan bahsediliyor. Zaten geliştirici ekip uğraşmayı bırakmış, son hali bu yani.

Oyunfor sitesinden digital deluxe aldım, 37 liraya geldi. Oynamaya başladım, 2 saat geçmiş bile. Şimdilik çok rahatsız eden bir şey olmadı, paramın karşılığını aldım, bundan sonrası kar sayabiliriz  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 24 Kasım 2020; 19:53:43 >

• İçimden bir ses yarın ki indirimlerin cadilar bayramı indirimine göre bir tık daha iyi olacağını söylüyor. Yine de fazla beklentiye girmemek lazım..

• CaptainErturan kullanıcısına yanıt

Çok güzel oyun yarıya geldim sanırım ama normal seviyede genelde dayak yiyorum  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Playstore'da The Evil Within'in ek paketleri dahil mi? Değilse goty, season pass gibi sürümleri var mı?

• Miralay Kaplan kullanıcısına yanıt

Hangi sitede bu

• quote:

Orijinalden alıntı: roomonecool

Hangi sitede bu

Link atmak yasak olduğu için göresel attım. Oyun for steam key olarak veriyor. Playstore de 25tl idi

• Miralay Kaplan kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• Piyasa da Epic başta olmak üzere o kadar güzel indirimler gördük ki Steam çok fazla kuma gömüldü. Umarım indirimler konusunda üzerinde ki ölü toprağını atarda yarın Black Friday de güzel indirimler görebiliriz. En kötü kış indirimlerin güzel olsun be Steam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 24 Kasım 2020; 14:36:27 >
  • 10 Tl'ye 20 Tl'ye oyun almak ayrı bir duyguymuş. Xbox ve Ps4 ömrümü de cebimi de kurutmuştu   Bakalım yarın Steam'de ne gibi indirimler olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Terraneo

Kütüphanede F1 2012 var, seneler önce oynuyordum. Şu videoyu izleyip Asetto Corsa almaya karar verdim, umarım güzel bir indirim gelir. Gerçi halihazırda %50 indirim görünüyor, daha düşer mi, ultimate edition almaya gerek var mı yoksa ana oyun yeterli mi bilmiyorum  

Tabi ben sürünce pek bu videodaki gibi olmuyor   Tırcılığı da bıraktık, direksiyon yatıyor öyle kenarda.

• cyberpunk 2077 en uygun nerede şuan? taksitli alma opsiyonu olursa iyi olur.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.