Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13263. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir (2 Mobil) - 17 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.713
Cevap
2.721
Favori
21.315.076
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Steam Black Friday indrimleri ne zaman ?

• Bir arkadaşın yaptığı arama motoru vardı. Çoğu türk oyun satış sitesi de ekliydi. İlk mesaja baktım, eklenmemiş. Onu hatırlayan var mı?

Edit: Buldum ama malesef patlamış.   http://www.hesaplioyun.pw/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freemium -- 24 Kasım 2020; 3:13:24 >
  • Laptopta oynayanların değişmez övgüsü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelecek indirimlerde soulslike sevenlere Lords of the Fallen’ı tavsiye ederim. Şu an fiyatı 49 TL ancak 6’ya kadar düşüyor, ben de o fiyata almıştım ve geçen gün bitirdim. Zamanında Dark Souls çakması olduğu için eleştirilmişti ama Souls muadili olarak çıkan diğer oyunlara kıyasla LOTF’un daha tatminkâr ve Dark Souls’a yakın bir oynanış kalitesi ortaya koyduğunu söyleyebilirim. Üstelik eğer bu türe alışmak istiyorsanız da Dark Souls’lar kadar zorlayıcı değil, çerezlik güzel gidiyor. Bir bakın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • solgunaltair S kullanıcısına yanıt
    25 Kasım da diye biliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

We Happy Few %85 indirim ile dip fiyatta.

https://store.steampowered.com/app/320240/

Playstore'da 6₺ daha ucuz:

https://www.playstore.com/urun/we-happy-few

Çıktığı sıralar tanıtım videosu dikkatimi çekmişti sonra ne olduysa unuttum gitti.

Alayım dursun en kötü, bu tip dev indirimleri kaçırıyorum, sonra alma isteği gelince de indirim beklemekle geçiyor ömür.

Season pass'e gerek var mı? Deluxe edition gereksiz gibi 3-5 ekstra için?

Normalde para değil ama kara cuma yaklaştı, istek listesine bayağı oyun ekledim. Dikkatli harcamazsam parayı yine göz açıp kapayana kadar birkaç yüz dolarlık olurum, biliyorum  

Edit: Playstore'dan alayım dedim, TT internet kullanıcısıyım, ama delirtti. Sürekli hata veriyor faturaya yansıtma için, kredi kartıyla alayım desem de wirecard diye bir zımbırtı var. Bunların amacı satış yapmamak mı acaba?

Yeni Edit: Playstore'dan alamadım oyunu. Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde 4 fatura ödemiş olmam gerektiği, yeni müşteri olduğum için alış-verişi yapamayacağım söylendi. Daha detay var da yoruldum uğraşmayacağım, aynı sorunu yaşayan olursa bilgi olsun diye yazdım.

Sonuçta ana oyunu Steam hesabımdan aldım geçtim. Season Pass için gelecek yorumları beklemedeyim.

Bu vesileyle kara cuma alış-verişlerine de başlamış olduk, vatana millete hayırlı olsun  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 24 Kasım 2020; 9:38:0 >

• The Medium da ertelenen oyunlar kervanına katılmış..

Planlanan Çıkış Tarihi: 28.01.2021

Belki paylaşılmıştır, görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkema61 -- 24 Kasım 2020; 7:42:16 >
  • Steamdan oyun aldığımız da puan dükkanına puan geliyor. Peki başka bi siteden steam key ile oyun alıp, steamda etkinleştirirsek yine steamdan almış gibi puan dükkana puan gelir mi?

• Hayır.

• Sanmıyorum kullanıcısına yanıt
    Hocam play storede 25 tl oyunforda 22 tl. Acaba playstoredeki deluxe edition mu? Alacamda 2 sitede karar kilamiyorum

• Paylaşıldı mı bilmiyorum bakmadım eski mesajlara ama fiyatlar çok güzel geldi playstore 25 kasımda gelecek yazmışlar dip fiyatlar sanırım

• We Happy Few oyun çıkalı baya olmuş hiç Türkçe yaması yok mu arkadaşlar? Alacam ama ingilizce birsey anlamadan oynamak tatsız oluyor. Bi görev verecek uğraş dur çeviriden napcaz acaba falan diye.

• torkema61 kullanıcısına yanıt

Tüh, merak ettiğim listeme aldığım bir oyundu neyse alıştık bekleriz

• hocam normal versiyonun linkini koymuştum sadece.

Oyunfor We Happy Few Deluxe için: https://www.oyunfor.com/steam-oyunlari/we-happy-few-320240/we-happy-few-digital-deluxe-edition-steam-key

Playstore We Happy Few Deluxe için: https://www.playstore.com/urun/we-happy-few-deluxe-edition

• Sanmıyorum kullanıcısına yanıt

Hocam peki almaya değer mi oynadın mı? Türkçe yaması yok sonuçta.

• we happy few en son ne durumda bilmiyorum ama bu oyunda ciddi optimizasyon sıkıntısı ve çok fazla glitch vardı alacak arkadaşlar bence bir araştırsın belki bir update filan gelmiştir. ps4 pro bile deli gibi kasıyordu. pc de oynarım dedim ama daha beterdi şimdi nasıldır bir bakın bence

ayrıca oyunda ağır ingilizcenin yanında bir de ağır denilebilecek ingiliz aksanı var. ayrıca gereksiz uzun olmuş gibi özellikle yan görevler bir süre sonra çok sıkıcı oluyor.

oyundaki gizlilik de bir garip zaten işin özü bu oyun açık dünya survival oyunu ve içinde gizlilik combat crafting gibi elementler var fakat bana göre olmamış oturtamamışlar birçok şeyi

bence bir düşünün almadan önce illa indirime girdi diye oynamayacağınız oyunu almayın. özellikle belirttiğim optimizasyon sorunları devam ediyorsa zaten hiç almayın

• Arkadaşlar şöyle joystickle oynanan düşük sistemli önerebileceğiniz oyun var mı? İndirimden almayı düşünüyorum da

• Bu sonbahar indirimleri ne zaman saat kaçta bilgisi olan var mı?

• Rainbowa gelecek indirim yokmu

• Çılgın pilot kullanıcısına yanıt

25 Kasım saat 9 gibi başlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.