Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ormanci1 , r3p5achh , ormanci1 , Merudo Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 22 Misafir (2 Mobil) - 21 Masaüstü5 Mobil2 Android
5 sn
349.692
Cevap
2.721
Favori
21.311.920
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar mastercard 250/50 kampanyası limit dolmuş mudur ? Ona göre bugün kullanmayı düşünüyorum

• eKsTazi kullanıcısına yanıt

Sitede kampanya aktif durduğu sürece devam ediyordur diye mail gelmişti geçen hafta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Playstoreda oyunların tek tek hangi zamanda indirime gireceği bilgisine nasıl erişiyorsunuz anlamadım.

• m-99 M kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terraneo

Borderlands 3 için Epic kış indirimlerini beklemekte yarar var. %66 yeme ihtimali öyle olursa kupon da verirse 40 TL civarı olacak.

Alıntıları Göster

Eğer öyle olursa hiç Ukrayna vpn falanla uğraşılmaz direk alınır ya ne güzel olur.  (TR Epic 40 TL gelirse Ukrayna vpn ile 20 TL falan gelir muhtemelen ama ben uğraşmam şahsen hesabı geri TR geçirmekle falan.)

• Epic için Black friday indirimleri ne zaman başlar? Kupon verilme durumu var mı sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Kara Cuma indirimleri ne zaman başlıyordu? 24 mü 26 mı?

25i olması lazım.

• roomonecool kullanıcısına yanıt

Cyberpunk 2077 alacağım fakat bu kampanya steamda geçerli mi ? yoksa epic games üzeirinden mi almalıyım ?

• EndOfTheNight kullanıcısına yanıt

Hikaye ilkinin devamı, direk ikinci oyundan başlarsanız hiçbir şey anlamazsınız. Tavsiyem ilk oyunu da oynamanız yönünde ancak atmosfer ve hikaye açısından ne kadar başarılı olsa da teknik açıdan çok da mükemmel değil. Yani isterseniz internetten hikayeyi detaylı öğrenip de ikinci oyuna geçebilirsiniz. Bi de mutlaka ilk oyunun DLC’lerini de ya oynayın ya da onun da hikayesini öğrenin çünkü onlar da direkt bağlantılılar

• CoreGame kullanıcısına yanıt

Geçerli. Ben Steam'den almıştım. Yalnız yanına 1-1,5 liralık bi oyun daha ekleyin. 250 TL ve üzeri çünkü kampanya kapsamında.

• Mr.Seko kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim az kalsın sadece cyberpunku alıyordum :D

• Dishonored 2 tavsiye eder misiniz. 1'in hikayesi o kadar etkileyici gelmemişti.

• Impakt kullanıcısına yanıt

Borderlands oyunları DLC'leri olmadan yolunmuş kaza benzeyen oyunlar hocam. Endgame içerikler, en havalı silahlar filan hep sonradan eklenen DLC'lerde oluyor. Yani 40 liraya en fazla internetten de öğrenebileceğiniz hikayeyi oynamış olursunuz. Zira oyun 2.season pass'ini çıkarmış durumda şuan.

Ha eğlenceli oyun mu, çok eğlenceli, orası ayrı mesele. En az iki kere bitirttirir kendini.

• MeriCT kullanıcısına yanıt

Tavsiye ederim. Outsider da guzel

• Mastercard için epic+steamden 250 harcasam oluyordu değil mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Borderlands oyunları DLC'leri olmadan yolunmuş kaza benzeyen oyunlar hocam. Endgame içerikler, en havalı silahlar filan hep sonradan eklenen DLC'lerde oluyor. Yani 40 liraya en fazla internetten de öğrenebileceğiniz hikayeyi oynamış olursunuz. Zira oyun 2.season pass'ini çıkarmış durumda şuan.

Ha eğlenceli oyun mu, çok eğlenceli, orası ayrı mesele. En az iki kere bitirttirir kendini.

Sadece oyunla ilgilenmiyorum aslında uygun olmasından dolayı söyledim,Super Deluxe paketini de alabilirim hoşuma giderse, ayrıca free weekanddayken 14 saat gibi bir süre oynadım DLCsiz o kadar da "yolunmuş kaza" benzeyen şekilde değildi. Havalı silahları bildiğim kadarıyla loot edebiliyorsun tabi loota kapalı silahlarsa ayrı konu. Eğlence kısmına katılıyorum zaten ondan dolayı oynamak istiyorum :) boş zamanım da var şu aralar rahat rahat zamana yaya yaya oynayabilirim. 2. season pass çıktığını bilmiyordum bu bilgi için teşekkür ederim.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Frasiyav

Mastercard için epic+steamden 250 harcasam oluyordu değil mi

Evet, kampanya dahilindeki mağazalardan toplam alışverişiniz 250 TL olması gerekiyor.

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

Sadece TT aboneleri mi alışveriş yapabiliyor?

• s-adebisi kullanıcısına yanıt

Hayır. Üye olarak alışveriş yapabilirsiniz.

• Mr.Seko kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, bakacağım.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.