Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13257. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 26 Misafir (4 Mobil) - 27 Masaüstü5 Mobil1 Android
5 sn
349.588
Cevap
2.720
Favori
21.296.915
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • the evil within 2 almayı düşünüyorum ama birinciyi es geçsek olur mu, hikaye ilintili mi birinciyle ?

• origin'de sıkıntı mı var ? giriş yapamiyorum da ?

• The Crew 2 25 Kasım'da ucuzlayacak diye mesaj vardı bulamadım geri, nerede olacak bu indirim acaba.

• HankMoodies kullanıcısına yanıt

Buradan hocam;

https://www.playstore.com/

25'inde aşağıdaki sayfaları güncellenecek sanırım;

https://www.playstore.com/kampanya/ubisoft-yil-sonu-indirimi-2020

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Mortal kombat 11 alınır mı?

Ben almak istiyorum da sayısını bilmediğim kadar paketleri var onlar olmadan olur mu?

• Ben hikaye modunu oynayacağım için buna benzer bir soru sormuştum geçen hafta. Alttaki mesaj yardımcı olabilir.Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146481904

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

Eyvallah şimdi gördüm.

• Playstore üzerinden faturasına ödeme geçiren arkadaşlar var mı ?

Siteye yine bir güncelleme gelmiş almak istediğim oyunu faturaya yansıtamıyorum. (Ödenmemiş faturam yok)

• Reiskonen kullanıcısına yanıt

O paketlerdeki karakterleri kullanmak istemiyorsanız olur tabii.

• Fatura yansıtma limiti var belli bir miktarı geçemiyor. Bende sadece 9tllik oyunu yansıtabildim geri kalan hepsi limite takıldı.

Aldığım oyunuda hala origin hesabına bağlayıp kütüphaneye ekleyemedim. security code istiyor emaile yolla diyorum yollamıyor.

• Miralay Kaplan kullanıcısına yanıt

Bende hiçbir şekilde hangi oyun olursa olsun yansımıyor. NFS Run ve Fm 2021 denedim olmadı.

• Ben oyun almak istediğimde bu msj geliyor.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Sınırlama var gibi otomatik durma özelliği gibi bir şey sanırım. Bu şeye benziyor Mobillerde paketin bitince durma özelliği varsa Kullanamıyosun, durma özelliği yoksa en ucuz paketi senden habersiz sana tanımlıyorlar. Senin sözleşmen farklıdır belki. Ödeme vsye kapalıdır tam emin değilim bu konulara vakıf biri aydınlatır belki

• epic hadi be seni bekliyoruz kuponla ac valhalla alicaz

• Xbox Game Pass'i yıllık alamıyor muyuz? Her ay her ay mı kesiyor faturayı? Yıllık alınabilse indirimli fiyattan iyi olurdu Ea Play gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

Xbox Game Pass'i yıllık alamıyor muyuz? Her ay her ay mı kesiyor faturayı? Yıllık alınabilse indirimli fiyattan iyi olurdu Ea Play gibi...

Alabiliyorsun hem de çok uygun fiyata. 1 yıllık Xbox Live Gold + 1 aylık Game Pass alıyorsun ve 1 yıllık Xbox Game Pass Ultimate'e dönüşüyor. Aşağı forum ana konusunu bırakıyorum, orada detayları mevcut ayrıca PC-Xbox ortak şekilde kullanılabiliyor, istersen oradan ortak da bulabilirsin.

https://forum.donanimhaber.com/xbox-game-pass-ana-konu-gerekli-tum-bilgiler-ilk-mesajda--136257743-293

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 22 Kasım 2020; 0:19:12 >

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Hocam güncel bilgi alabileceğimiz bir yazı var mı ? Anasayfa güncel değil sanırım p1-p2 , pc-xbox kardeşliği falan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freemium

Ttnet tek şifre ile giriş yapıp tekrar kontrol edin.

Hocam merhabalar sanırım siz yapmışsınız, size sorayım.

Türk Telekom'luyum, giriş yaptım ve Erişiminiz kısıtlanmıştır yazısı çıktı. MH'de orada yazılanlara basınca bir sonuç alamamıştım. Crew 2'yi o fiyata kaçırmak istemiyorum. Sizde de aynısı oldu mu, nasıl çözdünüz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben almadım hocam. Eski TTNET müşterisi olduğum için o uyarıyı görebildim. Tek şifre ile girip bilgilerinizi güncelleyin diyordu. DSL hattım olmadığı için bazı oyunları almama izin vermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: alprn46

Hocam güncel bilgi alabileceğimiz bir yazı var mı ? Anasayfa güncel değil sanırım p1-p2 , pc-xbox kardeşliği falan.

Günde 3-4 sayfa falan yazıldığı oluyor bazı günler o yüzden bilgilendirici mesajlar hangi sayfada bilmiyorum.

Kardeşlikte eğer biri Xbox biri PC'de oynayacaksa, PC'de olan P2 hakkını kullanmak zorunda. P2 hakkı normal giriş yapıyor hesapla. P1 hakkı ise Xbox'ta Giriş Xbox'ım olarak giriş yapılan hak.

• Borderlands 3 ve Darksiders 3 en uygun nereden alabilirim? Link atabilir misiniz?

Ayrıca tf2 key karşılığında satan varsa da özel mesaj atabilir sadece özel mesaj atsın alıntı veya cevaplama yapmasın.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.