Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13251. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 25 Misafir (5 Mobil) - 25 Masaüstü6 Mobil
5 sn
349.568
Cevap
2.720
Favori
21.295.053
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Cyberpunk yeni sistem gereksinimleri uçmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

DISHONORED: DEATH OF THE OUTSIDER - 12,32 ₺

https://www.gamebillet.com/dishonored-death-of-the-outsider

Fiyat çok uygun geldi. Site güvenilir midir?

• torkema61 kullanıcısına yanıt

Minimum ve önerilen aynıydı zaten. Ek olarak 1440 ve 4k eklemişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainErturan

House Flipper 16 TL olmuş. Sizce bu oyuna değer mi ?

Evet ben oynuyorum. Keyifli.

• AC indirimleri için bekliyorum arkadaşlar. 25'ten önce gelmez mi indirim ya D:

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    Rx 5700 XT 1080pde ultra verecek demekki güzel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt

Önerilene 1660 Super eklemişler sanırım. Önceden yoktu. 1060 ile 1660 Super nasıl aynı yere koyulur onu anlamadım. 4790 ile 2200G'yi de anlamamıştım ya neyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Rx 5700 XT 1080pde ultra verecek demekki güzel

1440p demek istediniz sanırım?

• konays kullanıcısına yanıt
    Evet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt

Hocam ben az önce satın aldım fakat oyun hesabımda gözükmüyor. Biraz geç mi yükleniyor?

edit: key geldi, sorunsuz aktif edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s1LENT -- 20 Kasım 2020; 19:48:18 >
  • Ben de satın aldım ama refund edildi. Key kalmadı gözüküyor

• Playstore çöktü Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Hislerimiz karşılıklı o zaman hocam. AC serisinde en sevdiğim karakter Altair olmuştur her zaman. Yeni çıkan oyunlar dahi değiştiremedi bunu. Altair ile Ezio'nun hikayesinin bağlantıları ve Altair'e karşı olan saygısı çok iyiydi gerçekten. Hep daha fazlasını görmek istedim Altair'le alakalı ama çok az işlendi.

Kitabını derken hocam hangi kitap bu? İsmini verirseniz ben de okuyayım. Kitaptan haberim yok doğrusu.

• konays kullanıcısına yanıt

ben de şimdi aldım. 1 dk sürmedi key geldi hocam. ayrıca Evil within 1 aldım o da uygundu fiyatı 11 TL.

@-dehşet- teşekkürler haber verdiğin için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shad0w -- 20 Kasım 2020; 20:22:20 >
  • Daha önce gta 4 almıştım oradan ama şimdi kartımı kabul etmiyordu. Sonunda oyunu aldım ama :)

• -dehşet- kullanıcısına yanıt

Serideki tek eksik oyundu, uygun fiyata tamamlamış olduk. Haber verdiğin için teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: konays

Daha önce gta 4 almıştım oradan ama şimdi kartımı kabul etmiyordu. Sonunda oyunu aldım ama :)

Benim de kartımı reddediyor nasıl aldınız hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Gold sürümünü Epic'ten kuponla 20 TL civarına almıştım. Hoş, o fiyatı da hak etmiyor da neyse. Yerinizde olsam iade ederdim. :) Zaten Playstore'da 9 TL imiş şu anda yanlış anlamadıysam.

Hadi ya, o kadar mı kötü? Neyse çoğu indi zaten oyunun, bir deneyeyim beğenmezsem iade ederim artık Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• VenomSV kullanıcısına yanıt

Hocam Assasin's Creed sadece oyunlardan devam eden bir seri değil. Çizgi roman ve romanları da var. Altair'in ana karakter olduğu ve hayatının anlatıldığı kitap şu, oyundan daha iyi işlenmiş kitapta

https://www.dr.com.tr/Kitap/Assassins-Creed-Suikastcinin-Inanci-Gizli-Sefer/Edebiyat/Roman/Macera/urunno=0000000649460

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CaptainErturan kullanıcısına yanıt

Çok büyük bir beklentiye girmeden kafa dağıtmak için alabilirsiniz.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.