Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: darkside_ , bilgennyk Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 20 Misafir - 21 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
349.023
Cevap
2.712
Favori
21.222.287
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • RDR2 düşebilecek en düşük fiyatta kupon ile. Alacaksan al. Bidaha bulamayabilirsin bu fiyatı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Crysis Remastered oynamış olan var mı alınır mı? Oyuna güncelleme gelmiş sanırım yakın zamanda 2.8 gb boyutunda geliştirmelerin olduğu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Terraneo

Epic'te cadılar bayramı indirimi var, kuponlar için son fırsat.

Kupon ile:

Crysis Remastered 27 tl

RDR 2 140

Control 84

Borderlands 3 94

Metro Exodus 40

Hocam crysis bende 87 TL görülüyor. İnce bir detay mı var acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: britony

Hocam crysis bende 87 TL görülüyor. İnce bir detay mı var acaba?

Alıntıları Göster

Kupon ile fiyatı 27 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Kupon ile fiyatı 27 TL

Alıntıları Göster

Cahilliğin gözü çıksın Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Impakt kullanıcısına yanıt
    Hocam bu crysis accese geldimi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hudson51 kullanıcısına yanıt

Shenmue 3 komple paketi düşüncelerim içinde başka gelecek günlerde olmazsa başka bir şeyler olabilir.

Oyunun tanıtımında sadece VideoScene'ler olması gülümsetti :D

Birde Civ 6'nın Platinum DLC paketi de olabilir bedava verileli oynayasım gelmedi DLC ler olmayınca oda arka planda beklesin.

Geçen Anno 1800'ü Season Passlarıyla almadığıma pişmanım şimdi

• Mafia 3 optimizasyonda son durum nedir düzeltildi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Hocam bu crysis accese geldimi

Bildiğim kadarıyla gelmedi.

• Yok ben onu alasıya kadar daha baya bir düşer belki 100 belki daha da aşağısı...

kütüphane oynanacak oyun dolu... ben acele etmem. Oyundan alacağım haz bugün oynasam da aynı 1 sene sonra oynasamda aynı. Witcher 3 mesela...

Birde şimdi benim eski sistemi kasar, zevkimi kısıtlar. Seneye 1-2-3 aylara doğru sistem yenileyeceğim o zaman keyifle haz ala ala oynarım inşâALLAH.

Bu ayın 28 AMD'nin Game Showu mu ne var 6000x leri tanıtacak ilgilenenler seyreder sanırım!

Crysis serisine başlamayı çok istiyorum 1 warhead ve 2 steamde var 3 için access alacağım bir ay ama şu ilk oyun sıkıntılı crash veriyor ve 24 fpse kilitli şekilde oynatıyor bildiğin kör oluyorsun
    Bu yüzden bende ilk oyunu remaster olarak oynayacağım Steam olmadığından dolayı epic sürüme o kadar para vermek istemiyorum sanırım en mantıklı olanı kupon ile almak
    Accese kim bilir ne zaman gelir

• eğer almayan varsa mafia 2 epic de 25 liraya dusmus kesinlikle kacirmayin steamde boyle indirim yemez buyuk ihtimalle yakın zamanda :D

https://www.epicgames.com/store/tr/p/mafia-ii-definitive-edition

• quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Crysis serisine başlamayı çok istiyorum 1 warhead ve 2 steamde var 3 için access alacağım bir ay ama şu ilk oyun sıkıntılı crash veriyor ve 24 fpse kilitli şekilde oynatıyor bildiğin kör oluyorsun
    Bu yüzden bende ilk oyunu remaster olarak oynayacağım Steam olmadığından dolayı epic sürüme o kadar para vermek istemiyorum sanırım en mantıklı olanı kupon ile almak
    Accese kim bilir ne zaman gelir

Steam üzerindeki EA Play de üyeliğiniz var ise Crysis & Crysis 2 Maximum Edition & Crysis 3 var bilginiz olsun.

Crysis oyunlarını ben çok sevemedim ama kuponla 27 TL fiyata gayet uygun bence.

• Ukrayna Epic Store'da kupon ile ucuza gelen bazı oyunlar.

Metro Exodus Gold Edition 30TL

Outer Worlds 35TL

Borderlands 3 35TL

Red Dead Redemption 2 85TL

Mafia Definitive Edition 125TL

• kupon ile epicten R6 gold edition almayı düşünüyorum 2 sene önceye kadar konsolda 3 yıl aktif oynadım oyunu şimdi tekrar alıp pc de başlasam nasıl olur diye düşünüyorum gold edition içinde bence güzel fiyat fikirleriniz nedir ?

• bugün outer worlds yanlışlıkla bölgesel fiyatlandırmayla çıksa da keyfimiz yerine gelse asıl fırsatlar bu yapilan hatalar olacak artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu 2 saat ve 2 hafta içinde iade olayı uplay de var mı ?

• Epic'te RDR2 kupon + Tosla 20 TL iadeyle 120 TL'ye geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

bugün outer worlds yanlışlıkla bölgesel fiyatlandırmayla çıksa da keyfimiz yerine gelse asıl fırsatlar bu yapilan hatalar olacak artık

Umarım hocam. Şöyle bir 50 TL den çıkarsa değmeyin keyfe Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]  Ayrıca bu hataların fırsat olduğu zamanda olmamız da bir o kadar üzücü...

1 warhead 2 paket olarak var hocam bunları aldığımda 3 steame gelmemişti
    Normalde Steam harici platformda oyun oynamayı seven bir insan değilim kardeşime sordum kupon varmış 27 TL'ye epicten aldım remasteredı diğerlerinde steamden devam ederim
    Yorumunuz için teşekkür ederim

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.