Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
24 Misafir - 24 Masaüstü
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.313.984
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Buralara da bi geldik

epic in rocket league ile verdiği 60 tl lik kupon duruyor epic indirimleri de bitti combo da yapamam yakın zamanda 1 kasımdan önce bir indirim var mı ? Tavsiye ettiğiniz bir oyun varsa o da olur.İndirim varken odyssey orgins breakpoint vs steamde vardı o oyunlarda kullanamadım biraz bakındım ama şuan oyunlar indirimli hallerine kıyasla çok pahalı gibi önerdiğiniz oyun var mı ?

Bende de 2 adet 60 TL'lik kupon var 1 kasım tarihli. Bende merakla bekliyorum Epic uygun fiyatlı oyunlar getirsinde kuponu kullanalım diye..

Ama benim bildiğim Epic son günlere doğru sağlam oyunları uygun fiyatla getirerek milyonlarca kişinin kuponları kullanmasını sağlayacaktır. Dört gözle beklemedeyiz  

• nolamaz kullanıcısına yanıt

keşke, öyle olur umarım beklemedeyiz epic forever

• 10 Numara kullanıcısına yanıt

LEGO® The Hobbit™ verdi bana da

• ShipLord Steam Key

0BRE3-690TE-0575W

• Asteroid Bounty Hunter verdi, varmış bende.

6KWJG-XKDPI-CA7KY

• A Story About My Uncle

8RFNH-FKEKE-N602M

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

Bana da shiplord verdi. key girmeden nasıl anlıyorsunuz o oyun olduğunu?

• Bana Fly And Destroy diye bir oyun verdi

• Shiplord geldi  

• Burada paylaşılan keyleri alıyosunuz tamam da, kim alıyosa bi teşekkür etsin şu arkadaşlara gördükçe sinirim bozuluyor.

• bana da shiplord verdi keşke a story about my uncle verseydi onu istiyodum.

• Re3 için salladık bir şeyler inş bana çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jr.Harden kullanıcısına yanıt

Gönderen olmadıysa özelden göndereyim.

• Şansımı deniyeyim dedim Else Heart.Break() isimli oyunu verdi. Yorumlara bakayım dedim ve  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragut488 -- 21 Ekim 2020; 18:5:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Bana da shiplord verdi. key girmeden nasıl anlıyorsunuz o oyun olduğunu?

Sen nasıl anladıysan öyle hocam  

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Kinguin bedava steam key veriyor. https://gleam.io/4BKT1/treat-yourself-with-a-free-game-this-halloween

Alıntı

metni:
    If you complete every activity in the list, you will get a guaranteed mystery Steam game key!*

İlk 4 bin kişi denmiş.

+ 3 kişiye de Resident Evil 3.

Bana A Story About My Uncle oyun kodu verdi.

Upside Down adında bir oyun verdi. Çöp bir oyun olduğunu düşündüğüm için mağaza sayfasına girip tam kaldıracağım sırada oyunun ana fiyatının 75 TL olduğunu ve %90 indirimle 7,50 TL'ye indiğini gördüm. Oyunun Amerika fiyatı 10 dolar, indirimde 1 dolar. Demek ki özel fiyat uygulanmayınca böyle çöp oyunlar bile 75 TL'den geliyor.  

Edit: 2 sene önce bu oyunun fiyatı 2 TL imiş. 2 TL'den 75 TL'ye çıkmış. Yayıncılarının torbacılarını merak ettim açıkçası.

https://store.steampowered.com/app/586960/Upside_Down/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 21 Ekim 2020; 18:12:4 >

• Shiplord aynı şekilde  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Frost kullanıcısına yanıt

bana gelen oyun da aynı fiyat aynı şekilde %90 indirimde Fly And Destroy diye bir oyun,bunların çoğu böyle mi acaba nasıl bir satış taktiği bu ben anlamadım yani birisi burda Shiplord verdi yazacak benim de %90 indirimde olduğu için gidip alasım mı gelecek bu mudur :D

• Sniper elite serisi indirimde şuan bütün seri 40 lira civarı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sucuk_Ekmek kullanıcısına yanıt

Bu konu hakkında herkesin farklı yorum ve fikirleri olamaz üzerinize vazife değil çünkü. gelip de burada işkembeden sallayamaz. o yüzden tartışmaya kapalı.

kim neyi zannediyorsa da zannetsin umurumda değil.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.