Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mukan553 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 30 Misafir - 30 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.559
Cevap
2.720
Favori
21.294.097
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: mrF_T

Bildiğim kadarıyla kanala abone olursanız o kanaldan gelen reklamları engelleyebiliyorsunuz. Aboneliğiniz dışındaki diğer kanallardan yine reklam alıyorsunuz. Bunun dışında tüm kanallardan gelen reklamları engelleyen bir eklenti varsa ben de isterim doğrusu.

Tarayıcıdan izliyorsan Ublock Orginsi eklentisini kullanıyorum ben ona bakabilirsin hocam

• Cyberpunk yine erteleme alır mi acaba köle gibi çalıştırmıslar herkesi epey kötü geçmiş son aylar. Çalışanların kan kusup kızılcık şerbeti içtiği söyleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 21 Ekim 2020; 0:7:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m-99 M kullanıcısına yanıt

yine şu oyunla ilgili atmasyon bir yorum görüyorum.

son 1-2 ay çok çalıştıkları doğru ama köle gibi çalıştırıldıkları yanlış ve YALAN

yine "kan kusup kızılcık şerbeti içmeleri" bunun için mübalağ mı diyeyim yoksa uydurma mı diyeyim bilemedim.

gold olmuş 1 ayı kalmış oyuna her gün saçma sapan mesajlar görüyorum.

yok çöp yok balon yok saçma sapan karalamalar, yok korsan oynicam

başka derdiniz mi yok sizin.

• m-99 M kullanıcısına yanıt
    İki hafta önce oyun Gold statüsüne ulaştı, her şeyi hazır şu anda hocam. Sizin dediğiniz haber ondan iki hafta önce ortaya çıkmıştı ve yalanlandı diye biliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: |Spetsnaz|

yine şu oyunla ilgili atmasyon bir yorum görüyorum.

son 1-2 ay çok çalıştıkları doğru ama köle gibi çalıştırıldıkları yanlış ve YALAN

yine "kan kusup kızılcık şerbeti içmeleri" bunun için mübalağ mı diyeyim yoksa uydurma mı diyeyim bilemedim.

gold olmuş 1 ayı kalmış oyuna her gün saçma sapan mesajlar görüyorum.

yok çöp yok balon yok saçma sapan karalamalar, yok korsan oynicam

başka derdiniz mi yok sizin.

Herkesin farklı yorum ve fikirleri var ve bu olabilir. Okuyan da sizi cyberpunk ekibinden zannedecek. Belki de gerçekten çok çok iyi para veriyorlar ancak köle gibi çalıştırıyorlar? Olamaz mı? Parası çok iyidir bu yüzden çalışanlar köle gibi çalışmaya razı olmuştur?

Sonuçta hiçbirimiz iç dinamiklerini bilmiyoruz. O yüzden başkasının yorumuna bu kadar iddialı karşıt savunma yapmamak gerek.

Bir de bizim ülkenin kölelik sistemi ile başka ülkelerinkini karıştırmamak lazım. Mesela bizde rutin çalışma saatleri başka ülkeler için kölelik sistemi sayılıyor.

O yüzden içerden bilgi veriyorsanız net saatler ile bilgi verin, bir de işin nelerden oluştuğunu. Bilmiyorsanız da bence öyle değil böyle olabilir demenizi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucuk_Ekmek -- 21 Ekim 2020; 7:22:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• mrF_T kullanıcısına yanıt

Tesekkurler. Son bir kac turnuvadir inanilmaz zorunlu reklam veriyorlar. Ve bazen ayarlamadiklari icin art arda 3 kez ayni reklami oynatiyorlar. Lanet olsun Mountain Dew’a. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Arkadaşlar yeri burası değil ama en canlı olan sayfa bu .2. elden godfall keyi alsam 5600xt de aktifleştirebilirmiyim? bu kampanyadan önce aldım.godfall 5600 xt de de veriliyordu ?

• osmandemi2 kullanıcısına yanıt
    En son hepsiburada 5700xt 3.250 lira kadar düşmüştü bu rakamı daha bulamayız sanırım.

• Hocam benim sorum 5700 ile verile oyun keyi 5600xt ile aktif ediliyor mu diye Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmandemi2 -- 21 Ekim 2020; 11:52:2 >
    Bilgim yok bu konuda .

Alacağın kişi amd rewardsdan hesap açıp, o hesaba verilen kodu ekledikten sonra, isterse hesabı nvdia ekran kartlı birine satsın sorun olmaz.

• Golden Axed oyununu alamayan varsa buradan girsin, sağ üstte install tuşuna bassın.

https://steamdb.info/app/1368460/

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freemium -- 21 Ekim 2020; 15:45:16 >

hocam ben 5700 xt aldığım zaman oyunu aktif etmek için bayağı uğraşmıştım kartı kullanmanız gerekiyordu ama bilmiyorum belki değişmiştir yukarıda dendiği gibi hesaba ekledikten sonra oluyorsa bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buralara da bi geldik -- 21 Ekim 2020; 15:50:37 >
  • epic in rocket league ile verdiği 60 tl lik kupon duruyor epic indirimleri de bitti combo da yapamam yakın zamanda 1 kasımdan önce bir indirim var mı ? Tavsiye ettiğiniz bir oyun varsa o da olur.İndirim varken odyssey orgins breakpoint vs steamde vardı o oyunlarda kullanamadım biraz bakındım ama şuan oyunlar indirimli hallerine kıyasla çok pahalı gibi önerdiğiniz oyun var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buralara da bi geldik -- 21 Ekim 2020; 15:54:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buralara da bi geldik

epic in rocket league ile verdiği 60 tl lik kupon duruyor epic indirimleri de bitti combo da yapamam yakın zamanda 1 kasımdan önce bir indirim var mı ? Tavsiye ettiğiniz bir oyun varsa o da olur.İndirim varken odyssey orgins breakpoint vs steamde vardı o oyunlarda kullanamadım biraz bakındım ama şuan oyunlar indirimli hallerine kıyasla çok pahalı gibi önerdiğiniz oyun var mı ?

Hocam olursa bu perşembe veya bir dahaki perşembe bir cadılar bayramı indirimi gelebilir.

• Terraneo kullanıcısına yanıt

sağ olun bekleyeyim bir daha ki perşembe 29 u zaten 3 gün kalıyor olmazsa o zaman bakarım tekrardan sağ olun

• Kinguin bedava steam key veriyor. https://gleam.io/4BKT1/treat-yourself-with-a-free-game-this-halloween

Alıntı

metni:
    If you complete every activity in the list, you will get a guaranteed mystery Steam game key!*

İlk 4 bin kişi denmiş.

+ 3 kişiye de Resident Evil 3.

Bana A Story About My Uncle oyun kodu verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 21 Ekim 2020; 17:6:25 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.