Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TheUnderTaker- , kullanıcı adı giriş , SelimmDD Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 22 Misafir (3 Mobil) - 20 Masaüstü5 Mobil1 iOS
5 sn
349.713
Cevap
2.721
Favori
21.314.955
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Başka zaman konuda olmayan adamlar fiyat muhabbeti açılınca torrent savunmak için buraya damlıyorlar, ilginç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korsancı hırsızlar artık şu konuyu kirletmesin

• Borderlands 3 için |3 Altın Anahtar| veriliyormuş yine...

K95JT-HWCFH-5FKR9-RJTBB-HWJ36

(Bütün Sistemler |PC|PS|XBOX...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turk0gamer -- 16 Ekim 2020; 15:10:59 >
  • Yıl olmuş 2020 bu devirde korsan oyun oynanmaz. Ekonomi böyle giderse ufak bir kesim hariç kimse yeni çıkan oyunları alamayacak olması da manidar tabii :D

Gamepass'e zam gelmezse ordan devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi In Time -- 16 Ekim 2020; 15:32:39 >
  • Yıldız işaretli kısma dikkat. 1 ay sonra fiyat değişebilir demek bu kısa lafın özü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Yıldız işaretli kısma dikkat. 1 ay sonra fiyat değişebilir demek bu kısa lafın özü.

yani demek istiyor ki vatan,mediamarkt vs. bi güzel kazığı yağlayacak

• Konuyu hırsızlar basmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu yine evlere şenlik Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Korsan oynamayı kendinde hak görenleri, Intel Core i9-10900K + RTX 3090 + 32GB DDR4 RAM'li PC kasası veya Playstation 5 çalmaya da davet ediyorum.

Şu bizim milletin kendisine fayda sağladığı konularda 'illegal' olan her şeyi kendilerine hak görmesinden midem bulanıyor artık. Bana Türkiye'deki bir kesimi çağrıştırıyor. Sosyal medya hesaplarınızı incelesek hepiniz o kesime hakaretler, küfürler saydırıyorsunuzdur ama onlardan hiçbir farkınız yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 16 Ekim 2020; 16:46:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Javelin.

Dediğiniz doğru olmakla birlikte satış yapamamak ile az satış yapmak arasında da fark var hocam. Kimsenin almayıp korsan çekmesi mi fayda sağlar yoksa fiyatı olabildiğince makul tutup az da olsa satış yapabilmek mi?

Hocam 60 liradan istediğin kadar satış yap yine kurtarmaz. 8 euro ya geliyor. zaten oyunun maliyeti 20-30 euro civarlarında. Cyberpunk vs. de 250 den çıktı mesela. Daha da azı kurtarmıyor çünkü.Yapacak bir şey yok.

• İlginç olan da oyuna pahalı deyip 10 bin liralık sistemle bunu yazmanız. Pc yi toplarken paranız vardı da şimdi mi yok ?

• @XanthiN Hocam konu tartışmadan iyiden iyiye korsan övmeye döndü. Bir el atarsanız çok makbule geçer.

• Korsan oynuyorsanız oynayın bize ne bundan? Evet haklısınız dememizi mi bekliyorsunuz? Konuya yazma amacınız nedir? Forumda bir içine etmediğiniz başlık burası kalmıştı, onu da başardınız.

• Eski widows 95 ve dos oyunlarını deneme sitesi. Direkt çalışyor. Stream servis

https://emupedia.net/beta/emuos//

• Geçen ay 7.90 TL'ye Amazon Prime Türkiye fiyatı açıklandığında söylemiştim, bu Amazon Prime olayı Twitch Türkiye'de tutmaz diye. Hatırlayanlar olacaktır, 2-3 sene önce Twitch Prime ilk duyurulduğunda, kartlarını Amazon'a kaydedenlere 2 haftalık ücretsiz Twitch Prime veriliyordu ve bunu da suistimal etmişti bir çok yayıncı, hatta suistimal edenlerin içinde 1000+ izlenen büyük yayıncılar bile vardı. Sonra Twitch Prime deneme üyeliği Türkiye'de kaldırılmıştı.

Geçen ay Amazon Prime Türkiye fiyatı açıklandı, daha haftası dolmadan "abi ben sana üye başı şu kadar ödeme yapayım, sen bana Amazon Prime abonesi olacak birilerini bul" diye millet açık açık sosyal medyada reklama başladı. Saçma sapan kanalların, ortalama 100 bile izlenmeyen kanalların bir anda 1000+ aboneleri olmaya başladı.

Umarım Twitch Prime'ı, Amazon Prime'dan kaldırmazlar Türkiye'de.

@b0Ni

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

ben ilk geldiğinde de söylemiştim zaten, abonelik 8 lirayken yayıncı hala dolar ile kazanıyor. sürdürebilirliği yok o yüzden bu işi, ya fiyatlar düzenlenecek yada aboneliği çıkaracaklar. 10-20k abone yaptı herkes

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Geçen ay 7.90 TL'ye Amazon Prime Türkiye fiyatı açıklandığında söylemiştim, bu Amazon Prime olayı Twitch Türkiye'de tutmaz diye. Hatırlayanlar olacaktır, 2-3 sene önce Twitch Prime ilk duyurulduğunda, kartlarını Amazon'a kaydedenlere 2 haftalık ücretsiz Twitch Prime veriliyordu ve bunu da suistimal etmişti bir çok yayıncı, hatta suistimal edenlerin içinde 1000+ izlenen büyük yayıncılar bile vardı. Sonra Twitch Prime deneme üyeliği Türkiye'de kaldırılmıştı.

Geçen ay Amazon Prime Türkiye fiyatı açıklandı, daha haftası dolmadan "abi ben sana üye başı şu kadar ödeme yapayım, sen bana Amazon Prime abonesi olacak birilerini bul" diye millet açık açık sosyal medyada reklama başladı. Saçma sapan kanalların, ortalama 100 bile izlenmeyen kanalların bir anda 1000+ aboneleri olmaya başladı.

Umarım Twitch Prime'ı, Amazon Prime'dan kaldırmazlar Türkiye'de.

@b0Ni

Bunun sonu Amazon Prime'ın sağlam bir zam yemesi ile sonuçlanacak gibime geliyor.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Zam yapmayacaklarını açıkladılar, yapacaklarını sanmam. Önceki sefer olduğu gibi Twitch Prime'ı kaldırabilirler Amazon Prime'dan.

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

ben ilk geldiğinde de söylemiştim zaten, abonelik 8 lirayken yayıncı hala dolar ile kazanıyor. sürdürebilirliği yok o yüzden bu işi, ya fiyatlar düzenlenecek yada aboneliği çıkaracaklar. 10-20k abone yaptı herkes

Geçen zaten Jahrein yayında söylemişti, paralar eksik yatmış diye. Sonra sanırım chat'ten bir yayıncı söyledi, Prime abonelikleri TL olarak yatmış ondan herkese az yattı diye. Dolar üzerinden yatırdıklarını sanmıyorum ben de.

• Zam yemesine gerek yok. Ücretsiz aboneliği kaldırsınlar veya yayıncıya gidecek olan paraya düzenleme getirsinler. Şu aptal abonelik sistemi yüzünden Amazon Prime'nin zam yemesini hiç istemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücretsiz abonelik kalksın bence de. Sırf bu Twitch yayıncıları yüzünden zamlanırsa üzülürüm. Zaten Türk oyuncu kitlesine bir hayırları da yok. İşleri güçleri yalayıp oyun dilemek olan bir güruhtan bahsediyoruz (istisnalar var ama geneli kalitesiz)

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.