Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hDundar , luganoguz , EceliYakın , Tranquillity Daha Az
4 Kayıtlı Üye ve 35 Misafir (4 Mobil) - 35 Masaüstü4 Mobil
5 sn
349.589
Cevap
2.720
Favori
21.297.189
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Giriş

Analogları sağ çekiyor diyorlar hocam. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Shadow of the Tomb Raider neden 2 aydır indirim görmüyor, anlamak güç. Son indiriminden beri almak için bekliyorum.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

Ben kullanıyorum yaklaşık 1 aydır sıkıntı görmedim

Benimki 545 miş pardon 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roomonecool -- 8 Ekim 2020; 21:39:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • roomonecool kullanıcısına yanıt

Şakaydı zaten.Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]  Memur hocamın Xbox Controller analogları ile bir derdi var. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Amazon'da Trust GXT 590 Bosi Gamepad 241 liraya düşmüş. AMZNPR30 kodu ile 211 liraya geliyor. Kablosuz, titreşimli, çoklu platform destekli alınabilecek en uygun ürün şu anda. Satıcı Amazon olduğundan olası bir sıkıntıda iade etmekte sorun yaşamazsınız. Kalan son 6 ürün.

Merhaba hocam ürüne sahip değilim ama Trust markasına verilmesi gerekenden daha fazla bir ürün fiyatı bence, aynı fiyata hemen hemen Logitechin gamepadi var, tabi bunun artısı kablosuz olması ama diğerinde de ürününün her zaman arkasında duran Logitech var markacı değilim yanlış anlaşılmasın ama bu ürün hakkında kullananlardan yorum almadan almamak gerekir bence.

• Beyler halo serisi hakkında oynamış olup bilgi verebilecek olan var mı? Bazı yorumlar çok iyiyken bazıları ise berbat olduğunu söylüyor, şu dolar iyice artmadan alıyım diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

One S kontrolcüsü 900 lira olmuş, Series X kontrolcüsü 1000 liradan çıkmışken kusursuz olmasını isteyeceğim elbette. Üstüne bir de pil al, şarj et, bluetooth adaptör al sonra analogları sapıtsın. Kontrolcü gitti pilleri, adaptörü kaldı elimde.
    Üstte yazmayı unutmuşum Trust bataryalı, 30 saat oyun süresi vadediyor. Alet yurt dışında Xbox'ın üçte iki fiyatına satılıyor bu arada. Bu 200 lira ise Xbox 300 liraya satılması lazımdı yani.
    Kahrolsun 4 haneli fiyatlara yaklaşan gamepadler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Impakt kullanıcısına yanıt
    Elimde 3 adet efsane Logitech Rumblepad Cordles II var ama Dpad olduğu için artık yeni oyunlarla uyumlu değil, F710 var ama berbat bir gamepad, alıcısı sorunlu bazen algılamıyor komutları. Ayrıca sol analog üstte olacak ergonomi için. Elimde DS4 V2 de var. Ha bir de MSI gönderirse Force GC30 var. Piyasada düzgün gamepad üreten yokmuş size yazarken fark ettim. Gamepad işine mi girsek napsak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 8 Ekim 2020; 22:11:30 >
  • Ronades R kullanıcısına yanıt

Tüm seri gamepass'te yer alıyor. 5.90 lira verip deneyebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Elimde 3 adet efsane Logitech Rumblepad Cordles II var ama Dpad olduğu için artık yeni oyunlarla uyumlu değil, F710 var ama berbat bir gamepad, alıcısı sorunlu bazen algılamıyor komutları. Ayrıca sol analog üstte olacak ergonomi için. Elimde DS4 V2 de var. Ha bir de MSI gönderirse Force GC30 var. Piyasada düzgün gamepad üreten yokmuş size yazarken fark ettim. Gamepad işine mi girsek napsak?

Uyguna mal edip piyasa için "ucuz" olabilecek bir fiyata satışa koyarsak neden olmasın? Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Bu arada hakikaten gamepad fiyatları arşa eriyor yavaştan...

• -dehşet- kullanıcısına yanıt

Rumblepad bende de var. x360 ile oynuyorum her oyunu sorun olmadı daha :D

• falldownnn F kullanıcısına yanıt

Forza Horizon 4 oynayabildiniz mi? Ben de çalışmıyor.

• Sanmıyorum kullanıcısına yanıt
    Mesajını şimdi gördüm hocam. Cevabın için çok teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun fiyatları yönünden steam bizi üzer mi? Kimisi oyuncuların son kalesi diyor. AAA oyunda oynuyorum ama ucuz ve hoş oldukları için indiede severim indirimde 5-10-15₺ bandında geziyorlar

Hocam trust mı yoksa xbox gamepad mi kullanıyorsunuz biraz kafam karıştı. Almayı düşünüyorum 1000₺ vereceğim alet nazik kullanımda dahi bozulsa yıkılırım :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lSunTzu -- 8 Ekim 2020; 23:46:28 >
  • lSunTzu kullanıcısına yanıt

Xbox almıştım geçelerde kutudan çıkardığım gibi analoglar bu durumdaydı:

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Şimdi Trust aldım o nasıl çıkacak bakalım. Bazı arkadaşlar benim Xbox düşmanı olduğumu düşünüyor bunu dillendiriyorum diye.Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Bana gelen kontrolcüden sonra farklı 3 kontrolcü denedim hepsinde analoglar olması gerektiği gibi çalışmıyordu.

MSI GC30 nerden almıştınız hocam?

It*pya'dan GC20 almıştım 1 hafta sonra sol çubuğu sağa çekmeye başladı servispoint'e gönderdim oradan değişim kararı çıktı bende ücret iadesini tercih ettim. Fotolarda büyük görünüyor ama çubukları narin duruyordu daha ilk gün anlamıştım bozulacağını.

• Reiskonen kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada'dan almıştım. Aynı sorun bende de oldu. 190 liraya alınca para iadesi istemedim. Eylül ayında yeni sevkiyat yapılacak dendi tamam beklerim dedim ama sonra ses çıkmadı. Acaba vergi oranı düşmedi diye mi gelmedi anlamadım.

Anladım, umarım sorununuz yakında çözülür.

• Reiskonen kullanıcısına yanıt
    Steamden indirim dönemlerinde uygun oyun almaya devam edebilir miyiz? İndieler felan indirimsiz 30₺ bandında geziyor bazen 50₺ oluyorlar. İndirimle 5-10-15₺ ye beni eğlendiren oyunlar buluyorum. Asıl kaygılandıran oyunlara bölgesel kur önermesini steam bırakır mı? Konsol dünyası gibi fiyatlar uçar mı?

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.