Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12416. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ormanci1 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 29 Misafir - 29 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.293
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    İndirimde 15,50 olmuş.
    Birde oyun fiyat grafiğini gösteren site hangisiydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Epic'teki kuponunu kullanmayanlar için yeni oyun geldi. 40 Tl'ye geliyor.

Predator: Hunting Grounds

https://www.epicgames.com/store/en-US/product/predator-hunting-grounds/digital-deluxe-edition
    Süresiz Epic Exc mi bu yoksa belli süre mi duracak
  • cartok kullanıcısına yanıt
    Steam için şu: https://steamdb.info/
  • Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Epic Exc.
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Biraz baktım da dandik bir oyuna benziyor hocam. Siz ne diyorsunuz? Alınır mı sizce?
  • Pahalı ya bence 13. Cuma benzeri bir oyun için. Kuponu yakmamak adına belki 40 TL vermek isteyen olabilir. ( Satisfactory - Control'de 40 TL )

20-25 TL olsaydı alınabilirdi. Predator filmlerine ilgim var ama yine de verilmez bu kadar para. Predator ya da yerdeki kişilerden birisi trollük yapsa ya da noob kalsa oyun anlamını yitiriyor. En fazla 4-5 elden sonra olaylar birbirini tekrarlıyor.

Edit :

112 Operator çıkışını yaptı. 911 Operator sahiplerine indirimli şu an.
    https://store.steampowered.com/app/793460/112_Operator/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 25 Nisan 2020; 0:30:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Biraz baktım da dandik bir oyuna benziyor hocam. Siz ne diyorsunuz? Alınır mı sizce?
    Bence yine kuponun son gününe kadar beklenmeli hocam. İncelemeleri iyice netleşince düşünülebilir. Eğer hesabında yoksa Satisfactory veya Control daha iyi tercih olabilir.
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Dead by Deadlight bu türün zirvesi bence, o zaman gerek yok hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Bence yine kuponun son gününe kadar beklenmeli hocam. İncelemeleri iyice netleşince düşünülebilir. Eğer hesabında yoksa Satisfactory veya Control daha iyi tercih olabilir.

Alıntıları Göster
    ben Control'u steam'e bekliyorum hocma. Her platformda olan oyunlarda steam önceliğim.
  • cartok kullanıcısına yanıt
    Eğer chromium tabanlı Yeni Edge veya chrome tarayıcı kullanıyorsanız ya da firefox tarayıcı kullanıyorsanız, daha önce geliştirilmesi durdurulan Enhanced Steam eklentisini IsThereAnyDeal sitesi yenileyerek Augmented Steam adlı bir eklenti yapmış.

Bu aralar onu kullanıyorum ve steam'e tarayıcan girdiğimde o oyun an itibari ile en uygun nerede ve daha önce hangi sitede en düşük hangi rakama ulaşmış görebiliyorsunuz. Tavsiye ediyorum kesinlikle. Ve kesinlikle alışveriş yapmam dediğiniz siteleri ayarlardan kaldırarak sadece alışveriş yapacağınız sitelerde fiyat karşılaştırması da yapmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca steam envanterini yönetme, topluluk pazarında hızlı veya toplu al sat, sahip olunan kuponlu yahut istek listesindeki öğeleri belirginleştirme ve benzeri bir çok artı özelliği var. belki işinize yarar benim için kullanımı bir hayli kolaylaştırıyor bu uygulama tavsiye etmek istedim.

Bir de Gamersgate sitesinde Railway Empire %70 indirime girmiş steam de gördüğü en düşük fiyata şu an gamersgate den alınabiliyor. Train Valley oynadıktan sonra özenmiştim bu şekilde devam eden tren hatları kurma gibi bir oyunu. Acaba bu oyun hakkında fikri olan var mıdır arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j.sahin -- 25 Nisan 2020; 1:24:9 >

• j.sahin kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• Oyunculuga 2015 de girdigim icin eski efsaneleri zamaninda oynayamadim. Hazir su salgin doneminde yeni oyun da cikmiyorken eksileri bi oyniyim dedim. Ilk Bioshock 1 bitirdim. Baya iyiydi. Oynayis, hikaye akti gitti. Sonra Half life 1'e daldim. Su an oyunun %50 si civarindayim ve 1998 yilinda cikmis olmasina ragmen catir catir oynatiyor kendini. Lord Gaben ta o zamandan citayi belirlemis fps turu icin. 2. oyun ve episodelari dusunemiyorum bile, ve kesin 3. oyunu cikarin laaan dicem :`).
  • quote:

Orijinalden alıntı: medya7beni

Bu mesaj silindi.
    Ben bitirdim.ayrica oyun arkadasinizda varsa friend pass olayi var googledan arastirin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Ben bitirdim ve kesinlikle bir şekilde oynamanızı öneririm. Hikayesi ve karakter derinlikleri çok iyi. Sonlara doğru açılan bir hikayesi var.
  • Black Mesa Xen bölümleri galp bennn
  • The Frost kullanıcısına yanıt
    Origin accessten arkadaşımı davet edebiliyor muyum ? Bir de bazı yerlerde gördüm klavyeyle olmuyor tarzında doğru müdür ?

• quote:

Origin accessten arkadaşımı davet edebiliyor muyum ? Bir de bazı yerlerde gördüm klavyeyle olmuyor tarzında doğru müdür ?
    Arkadaşımda da bende de Origin Access olduğu için ikimiz de oyunu hesabımızdan indirip girdik ama bir kişide olması yetiyor diye biliyorum. Yani birinizde Origin Access olması yeterli. Bu arada arkadaşım da ben de klavye ve mouse ile oynadık. Gayet de oynanıyor, hiçbir sıkıntısı yok. İlk defa sizden duydum bunu. :)
  • The Frost kullanıcısına yanıt
    Spekülasyon dan ibaret yani sağolun hocam cevaplar için .

• ashen yorumu yok mu yaa hiç?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.