Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12415. sayfa)

8 Kayıtlı Üye ve 24 Misafir (3 Mobil) - 29 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.686
Cevap
2.721
Favori
21.310.184
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Ben de o kadar oynadım oynadım sonra bir yerde Ubisoft presents Assassins Creed Odyssey yazısı çıktı. Dedim ulan oyun daha yeni mi başlıyor
    Ubisoft klasiğidir o AC2-3 oynadım son zamanlarda ondan önce de Divison serisinde de aynısı olmuştu. Bazen 5dk bazen 15-20dk süren kısa bir görev veriyor sonra görev bittiğinde manzaraya bakarken Ubisoft presents yazısı sonra da oyunun adı geliyor asla şaşmaz

Odyssey ve Origins indirimlerde Brotherhood ve Revelations'tan ucuza geliyor. 200 saatlik yeni oyunlara güzel fiyat çekiyorsun Ubisoft ama biraz da eskileri gör be.

• PAC-MAN CHAMPIONSHIP EDITION 2 - ücretsiz
    https://store.steampowered.com/app/441380/
  • The Stanley Parable -85% ile 3,60₺ Dip fiyat
    https://store.steampowered.com/app/221910/The_Stanley_Parable/

The Beginner's Guide sahibi iseniz 3,24₺ geliyor paket ile
  • Hocam ekran kartınız ne? 60 fps alabiliyor musunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar rdr2 şuan en uygun nereden alabilirim? Geçen hafta 100tl gibi bir rakamla satılmış sanırım, kaçırdık o treni onun gibi büyük kampanyalar mevcut mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeTeRPaNN

Hocam ekran kartınız ne? 60 fps alabiliyor musunuz?
    1050Ti var. 60 FPS alamıyorum. 40-50 FPS arasında akıcı şekilde oynuyorum ama. İşlemcim de vasat sayılır benim. i3 8100 var.
  • Böyle de hiç zevki çıkmıyor ya daha kefalonyada bile sabit 60 alamıyorum ve droplar oluyor oyun zevkini düşürüyor bayağı

• quote:

Böyle de hiç zevki çıkmıyor ya daha kefalonyada bile sabit 60 alamıyorum ve droplar oluyor oyun zevkini düşürüyor bayağı
    Bende drop yok. Sabit 60 FPS olmadığında drop olma sorunu bende de vardı ama çözdüm. Şimdi 30'a düşse dahi drop olmuyor. Akıcı şekilde oynayabiliyorum.
  • Hayırlı ramazanlar

Arkadaşlar Project Winter oynayanınız var mı şuan indirimde de acaba nasıldır? Eşli oyun diyor ama galiba 8 kişi olmadan da oynanmıyor 2 kişi kız arkadaşla girsek diye dusundum ama oynayan eden bilen var mı acaba?

Hatta tekrar mesaj atmayayım, Witch it de indirimde bu da tatlı ufak ama eğlenceli bir oyun gibi bu konuda da fikri olan arkadaş varsa bilgi verirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j.sahin -- 24 Nisan 2020; 21:54:20 >
  • Nasıl çözdünüz hocam?

• quote:

Nasıl çözdünüz hocam?
    Bendeki sorun RAM kaynaklıydı. Single kit 8 GB RAM vardı. Bir 8 GB daha alıp, dual kite çevirdim. 16 GB yaptıktan sonra da 16 GB sanal bellek ayarladım SSD'den. Şuan sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre-Dylan

Arkadaşlar rdr2 şuan en uygun nereden alabilirim? Geçen hafta 100tl gibi bir rakamla satılmış sanırım, kaçırdık o treni onun gibi büyük kampanyalar mevcut mu?
    100 TL satılmadı aslında. Epic 239 TL indirdi fiyatını. Büyük bir indirim zamanı 60 TL kupon dağıtmıştı. Kupona sahip olanlar 179 TL den alabiliyordu. Ukrayna bölgesinden alınırsa fiyat 100 TL civarlarına düşüyordu. Ama o bölgeye geçmek için daha önce Epic den oyun almamış olmak veya epic ile iletişime geçip bölgenizi Ukrayna yapmak gerekiyordu. Fakat onda söyle bir sıkıntı var. Kendin bölge değiştiremiyorsan ve epic ile iletişime geçip bölge değiştirmelerini sağlıyorsan ama ikinci sefer bölge değiştirmezler dediler. Yani Ukrayna bölgesinde kalırmış hesap.

Ancak daha önce oyun almamışsan kendin epic den direk bölge değiştirip oyunu aldıktan sonra epic ile iletişime geçip bölge değiştirilmesini talep etmen halinde bölgeni değiştiriyor dendi.

RDR2 daha uygun fiyatlara satan yer yok. Play Store da 214 TL satıldı bir ara ama ondada yapımcının sistemi üzerinden sadece çalışıyor. Epic veya Steam de değil.

• j.sahin kullanıcısına yanıt
    project winter ücretsiz haftasonunda. indirip deneyin bence en doğru fikri alırsınız.
  • j.sahin kullanıcısına yanıt
    Çok fazla troll oluyor tavsiye etmem. 8 arkadaşınız varsa olabilir belki. Lobide 1 kız varsa yandınız direk takıyorlar bıçağı arkadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

7 saattir aralıksız Assassin's Creed: Odyssey oynuyorum. Dünyanın en iyi oyunu falan. İyi ki indirimde 28 liraya almışız. Hala almayan varsa, indirim devam ediyorsa mutlaka alsın. 7 saattir oynuyorum ve %10 anca ilerlemişim. Oyun en az 60-70 saat sürecek belli oldu. Sadece Kefalonya'daki görevler ki bunlara yan görevler de dahil galiba 6 saat falan tuttu. Haritada hiçbir görevi atlamadan devam ediyorum. Sardı. Sarıyooooo.
    oyun indirimlerini sadece forum üzerindenmi takip ediyorsunuz yoksa online platformlar üzerinden her gün kontrolmu ediyorsunuz ?
    bu oyun için bu aralar herhangi bir indirim veya kod alabileceğimiz organizasyon olacak mıdır ? 269 tl vermek istemiyorum.
  • bluepaw : Teşekkür ederim oyunun fiyatı aslında düşük şuan yani aldığımda üzülmem ama asıl merak ettiğim oyunu kavrayana kadar yani anlayana kadar bazen sıkılıyorum o yüzden oyun keyifliyse daha çok şans vereyim mi diye merak etmiştim ama aldım bakalım umarım bu ne böyle demem

HankMoodies : hocam kız arkadaş, kuzen ve onun bir arkadaşı gireriz dedim ama kız olayı bozuyor gibi o zaman teşekkür ederim bilgi için bakalım olmadı iade ederim. zaten 8 kişi bulmak biraz zor mecbur başkalarıda katılmalı gibi anladığım ya bakalım artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j.sahin -- 24 Nisan 2020; 23:13:50 >

• caglar_kilic kullanıcısına yanıt
    Bu konuya baksan çoğu indirimi görürsün hocam herkes konuya bulduğu indirimi yazıyor 3 gün önce uplayde odeyssey indirimi vardı bir bakın şuan var mı bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr.Danger kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim artık her gün bu konuda da aktif olacağım. uplaydeki indirimi kaçırdım ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

100 TL satılmadı aslında. Epic 239 TL indirdi fiyatını. Büyük bir indirim zamanı 60 TL kupon dağıtmıştı. Kupona sahip olanlar 179 TL den alabiliyordu. Ukrayna bölgesinden alınırsa fiyat 100 TL civarlarına düşüyordu. Ama o bölgeye geçmek için daha önce Epic den oyun almamış olmak veya epic ile iletişime geçip bölgenizi Ukrayna yapmak gerekiyordu. Fakat onda söyle bir sıkıntı var. Kendin bölge değiştiremiyorsan ve epic ile iletişime geçip bölge değiştirmelerini sağlıyorsan ama ikinci sefer bölge değiştirmezler dediler. Yani Ukrayna bölgesinde kalırmış hesap.

Ancak daha önce oyun almamışsan kendin epic den direk bölge değiştirip oyunu aldıktan sonra epic ile iletişime geçip bölge değiştirilmesini talep etmen halinde bölgeni değiştiriyor dendi.

RDR2 daha uygun fiyatlara satan yer yok. Play Store da 214 TL satıldı bir ara ama ondada yapımcının sistemi üzerinden sadece çalışıyor. Epic veya Steam de değil.

Alıntıları Göster
    Evet öyleymiş hocam vpn ile ukrayna olayı varmış, ben 200tlye bile razıyım şuan bekleyeceğiz teşekkürler :)

• Epic'teki kuponunu kullanmayanlar için yeni oyun geldi. 40 Tl'ye geliyor.

Predator: Hunting Grounds

https://www.epicgames.com/store/en-US/product/predator-hunting-grounds/digital-deluxe-edition
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.