Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12414. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nier , Alnemu , emrahkaplan5534 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 30 Misafir - 30 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
349.709
Cevap
2.721
Favori
21.314.387
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Xcom 2 seriye yeni başlayacak olan birisi için uygun olur mu ilk oyunu oynamaya gerek var mı?

Bedava haftasında indirdiğim tek oyun eğer çok zorlayacaksa boşuna kasmayayım kendimi

Oyuna hakim birisi mesaj yoluyla ulaşırsa daha iyi olur hem konu kirliliği olmaz

Çünkü duruma göre satın alacağım

Edit:%90'da 3 kere atış kaçırınca stres sahibi olmanın bir anlamı yok diyerekten vazgeçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 24 Nisan 2020; 16:35:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesin Origins'e de göz at muhteşemdir.
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Sıra tabanlı çok zor bir oyun. Oynanış videolarına bakınca çok eğlenceli geliyordu bana ama bir türlü beceremedim. Türkçe yaması tam olarak çıkarsa oynamak istiyorum ben de. Zaten 6 gün ücretsiz oynanabiliyor. Oynayın, kendiniz karar verin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Team Fortress 2 başarımlarının yarısı öyle:
    https://steamcommunity.com/id/XanthiN20/stats/TF2?tab=achievements

'Achievement Progress' türü belli bir kurala göre koyulmuyor sanırım, isteyen öyle ayarlayabiliyor. Bir çok oyunda karşılaştım.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Çok güzel bir şey. Keşke bütün yeni çıkan oyunların hepsinde olsa. Firmadan firmaya göre değişiyor galiba.
  • beyler bu daedalic indirimlerinden önerdiğiniz çerezlik indie oyun var mı ?
    https://store.steampowered.com/sale/daedalic

shadow tactics aldım geçen hafta efsane oyun olmuş
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Daedalic indirimleri çok iyiymiş. %90'lık baya çok indirim var.
  • Ben bir oturuşta en az 5 saat oynuyorum ve şuan 50 saati geçtim. Ama haritaya bakınca daha yarısını anca açtım. En az 50-60 saat değil 100 saat gideri var. Artı olarak DLC görevleri de cabası. Bir bölgeye başlayınca oradaki her şeyi yapmaya çalışıyorum bende haliyle uzun sürüyor biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhyNot?

Kesin Origins'e de göz at muhteşemdir.
    İndirime girmesi lazım göz atmam için.
  • Aptalivan A kullanıcısına yanıt
    Mortal Kombat indirimini geçen kaçırdım onu bekliyorum dövüş oyunları arasında. Street Fighter alsan birde DLC derdi var. Ana oyun içerisinde neredeyse karakter yok hepsini parayla satmaya çalışıyorlar.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Misal Ac Origins’de star gaze(Türkçesini bilmiyorum) açmak gerekiyor 12 tane var ama achievement ilerlemesinde kaç tane açtığımı göstermiyor.

Bazı oyunlarda olabiliyor bazılarında olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Daedalic indirimleri çok iyiymiş. %90'lık baya çok indirim var.
    aynen indirimler güzelde yalnız oyun çok bu firmanın böyle güzel keyifli indie oyunlar varsa arkadaşların oynadığı önersinler bize
  • VenomSV kullanıcısına yanıt
    Öğrendiğim iyi oldu teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xplane 11 için hazirana kadar indirim gelir mi
  • Maurizio Sarri kullanıcısına yanıt
    bu tarz soruları kimse bilemez takip etmek gerekir. istek listene at indirim olunca mail geliyor
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Witch It ve Ken Follett's The Pillars of the Earth oynuyorum ben. Witch It saklambaç türünde bir oyun arada girip kafa dağıtmalık eğlencelik bir oyun diyebilirim.

Ken Follett ise point & click türünde güzel bir romandan uyarlanmış bir yapım. Gayet hoş bir hikayesi var ilginizi çekerse inceleyebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: VenomSV

Mortal Kombat indirimini geçen kaçırdım onu bekliyorum dövüş oyunları arasında. Street Fighter alsan birde DLC derdi var. Ana oyun içerisinde neredeyse karakter yok hepsini parayla satmaya çalışıyorlar.
    Mortal Kombat'ın standart versiyonu indirimde
    40 TL
    Link

Premium'u almak daha mantıklı 47 tl civarı oluyordu ama maalesef o indirimde değil,istersen 10.oyunda indirimde

Link
    Standart 23 TL
    Link
    XL 47 TL

Steam'de en fazla 18'e düşmüş standart versiyon,neyse sana kalmış gerisi

• Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Mortal Kombat 9 ve 10 var. Normal sürüm alana kadar Premium'u almak daha mantıklı dediğin gibi. O yüzden bekleyeceğim şimdilik. Bilgilendirme için teşekkürler.
  • PAC-MAN Championship Edition 2 bedava
    (Steam versiyonu sanırım birazdan ücretsiz olacak beklemede kalalım.)
    ⬇️
    PS4: bandainam.co/3bq6Bxf
    Xbox One: bandainam.co/2VOqg3o
    PC: bandainam.co/3eIhzAb

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Evet hocam aylar önce verilmişti, burada da konuşulmuştu epey. :)

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.