Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Darksun80 , anlyldrmm , Shrentak , cangk Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 20 Misafir (1 Mobil) - 22 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
349.502
Cevap
2.720
Favori
21.290.475
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Elder Scrolls Online denediniz mi?
  • Steam ana sayfası çöktü sanırım
  • Green Man Gaming sitesinde Pardon Our Interruption... sorunu yaklaşık 1 senedir yaşıyorum. Birkaç defa supporta yazdım bir dönem çözdüler sonra tekrar başladı. Siteyi görüntüleyemiyorum ve alışveriş yapamıyorum artık. Sorunun browser ayarlarından kaynaklı olduğunu söylüyorlar ama başka browserlar ile de aynı sonucu veriyor.

Saçmasapan aşırı bir güvenlik önlemi almalarından dolayı kendileri müşteri kaybediyor.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Peki hocam tavsiyeniz için teşekkür ettim .
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    Ek olarak Garanti kredi kartımı iki defa kullanıma kapatıran tek sitedir kendileri. Ödemeyi doğrulayamadığı için kullanıma kapatıyorlar kartı bu siteden alışveriş yapınca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Green Man Gaming sitesinde Pardon Our Interruption... sorunu yaklaşık 1 senedir yaşıyorum. Birkaç defa supporta yazdım bir dönem çözdüler sonra tekrar başladı. Siteyi görüntüleyemiyorum ve alışveriş yapamıyorum artık. Sorunun browser ayarlarından kaynaklı olduğunu söylüyorlar ama başka browserlar ile de aynı sonucu veriyor.

Saçmasapan aşırı bir güvenlik önlemi almalarından dolayı kendileri müşteri kaybediyor.

Ben o siteye ara girerim ama bugüne kadar 1 defa ürün almaya çalıştım ve alamadım. İninal kart vardı ve onla alayım dedim. Banka onay vermedi dedi ve alış gerçekleşmedi ama buna rağmen ininal kart dan para çekilmiş görünüyordu. İki tarafta defalarca iletişim kurdum ve 15 günün sonunda parayı geri alabildim. Artık gerçekten kimin hatasıysa. Çünkü site ininal karta topu atıyor ininal kart ise siteye topu atıyordu.

Bugün bir kaç oyunun fiyatına bakayım dedim bende bu sorunu yaşadım. Yalnız Microsoft Edge ile browser ile girince sorunsuz açılıyor site. Diğer browserlar da sorun çıkarıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: WSniper10

Beni bağımlı yapacak bir mmorpg bulamadım arkadaş
    Lost Ark bakın hocam bi isterseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Ek olarak Garanti kredi kartımı iki defa kullanıma kapatıran tek sitedir kendileri. Ödemeyi doğrulayamadığı için kullanıma kapatıyorlar kartı bu siteden alışveriş yapınca.
    Benim benzeri steam de olmuştu 2 defa. Banka onay vermedi diye uyarı veriyor ve kartı yurt dışı kullanıma kapatıyordu. 2 defa iletişime geçip açtırmıştım eski kartlı. 2.defa açtırdıktan 1-2 ay sonra bir yabancı siteden mesaj geldi. 9.000 TL ödeme yapılmaya çalışılmış. Banka ödememiş. Bankayı aradım kartınız kopyalanmış veya bilgileri çalınmış dediler. O zamanlar şüphe etmemiştim ama şimdi düşününce belkide Steam güvenliğinde bir sorun oldu ve benim eski kartın bilgileri çalındı.

Çünkü banka aradığım zaman güvenlik gerekçesi ile kapatıyoruz demişti. Güvenlik gerekçesi ile kapanmasına sebep olan harcamaları söylediklerinde hepsi Steam üzerinden benim yapmaya çalıştığım ödemelere ait bilgilerdi. Oyun almaya çalıştığım harcamalardı bunlar. O dönemde online alışverişte kartımı sadece Steam de kullanmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Green Man Gaming sitesinde Pardon Our Interruption... sorunu yaklaşık 1 senedir yaşıyorum. Birkaç defa supporta yazdım bir dönem çözdüler sonra tekrar başladı. Siteyi görüntüleyemiyorum ve alışveriş yapamıyorum artık. Sorunun browser ayarlarından kaynaklı olduğunu söylüyorlar ama başka browserlar ile de aynı sonucu veriyor.

yandex arayunu kullann sürekli ayni hatayı bende aliyordum düzeldi

• first9 kullanıcısına yanıt
    Oyunu sitesi bile yok galiba henüz Avrupa'ya gelmedi

• kene. kullanıcısına yanıt
    100 TL ayrıca TR dil yok :(

• WSniper10 W kullanıcısına yanıt
    Rus serverı var hocam. Ancak ingilizce patch ile oyunu ingilizce yapabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WSniper10

Oyunu sitesi bile yok galiba henüz Avrupa'ya gelmedi
    Oyun zaten ingilizce bile değil sanırım çünkü youtube videolarında hep yapan ülkenin dilinde oynuyor herkes. Türk bir adam var o bile o dilde oynuyor.

Yamalarda İngilizce olabilir tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 19 Nisan 2020; 22:33:43 >
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    +1
    Ac odyysey oynamistim. Digerleri de pek icimi acmadi. Ama indirim gelecegini sanmiyorum. Yanacak kupon 😊

• playstore mail attım. RDR2 fiyatlandırması konusunda.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Diğer sürümlerin fiyatları görselde görünen gibi olmasına karşın Standar sürümün fiyatlandırması görselde göründüğü gibi değil.

Playstore ana sayfada 198TL görünüyor ama playstore da oyuna ait sayfaya girince fiyat 214 TL görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Epic'teki kuponu hala kullanamadım umarım indirim olur Mayıs'a kadar.
    Benimde öyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AC Odyssey geri verdim, epic'ten mail gelmiş paranızı iade edeceğiz birkaç gün sürebilir diye ama kupondan eser yok ??? O da mı birkaç gün sürecek iadesi?
    Tecrübesi olan varmı?
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Cevap geldi mi hocam?

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap verdiler mi? Ona göre ben de almayı düşünüyorum.

Premium ve Ultimate e gerek yok Story odaklı oynayacağım için.
  • Dr.Danger ve UnInvited_Guest arkadaşlar daha dün gece attım. Bugün içerisinde görürlerse cevap yazarlar veya yazmasalar bile en azından belki sayfada güncelleme yaparlar. Yani beklemek lazım.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.