Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
25 Misafir - 25 Masaüstü
5 sn
349.707
Cevap
2.721
Favori
21.313.717
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Evet kusura bakmayın hiç bakmadım türkçe mi değil mi diye direk yama aradım sonradan farkettim sağolun
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    Sizin bu oyun Steam'de oynadığım "SKYHILL" e benziyor. Bu tarz oyunları seviyorsanız "SKYHILL: Black Mist" çıkacak takip edin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

kaça gelicek RDR 2
    179,20 TL gelecek bana bugün alırsam. Ama akşam 18'den sonra 299 TL geri çıkacak ve o saatten sonra kuponla alınırsa 239 TL gelecek. Şimdi araştırdım maalesef Ben RDR 179,20 TL alamayacağım çünkü bankalarda hesap kesim tarihinde hesap kesimi gece yarısı gerçekleşiyormuş. Hesap kesimin ayın 16 ise 17 bağlanan saatlerde oluyormuş. Çok saçma bir durum.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Aceleniz yoksa yaz indirimi bekleyin. Yaza kadar da forumdan referanslı kişilerden %25 hatta bazen %30 indirimli bakiye satanlar var. Onlardan bakiye alırsınız yine 170-180 civarına gelir.
    cevap için teşekkür ederim hocam
    playstoredan alırsın orda 214 tl birde TTliysen 12 ay taksit mis
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Aceleniz yoksa yaz indirimi bekleyin. Yaza kadar da forumdan referanslı kişilerden %25 hatta bazen %30 indirimli bakiye satanlar var. Onlardan bakiye alırsınız yine 170-180 civarına gelir.
    Bugüne kadar o şekilde oyun almadım ve yanlış anlaşılmak istemem ama o şekilde oyunda almam.
  • Originsin konsepti daha çok ilgimi çektiği için kuponu originse kullanmaya karar verdim Odysseyi almadım diye umarım pişman olmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

playstoredan alırsın orda 214 tl birde TTliysen 12 ay taksit mis
    Hocam playstore yapımcının üzerinden oynanacak şekilde satıyor. Epic veya Steam değil. Bir de tarafından verilen 60 TL kuponu değerlendirmek istiyorum.
  • golllum kullanıcısına yanıt
    Pişman olmayacaksın. Hala deliler gibi oynuyorum. Aşırı keyifli. Hele gece outpost’lara gizli baskın yapmak aşırı keyifli. Hep aynı şeyi yapıp gram sıkılmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Oyunun haritasındaki tüm mekanları tamamlayınca (DLCler dahil) aldığım haz çok iyiydi. Aynısını Odyssey'de yapıyorum şimdi.

Origins mi Odyssey mi diye soranlara tavsiyem, Origins'i oynamadan Odyssey'e kesinlikle geçmemeniz. Odyssey mükemmel bir oyun ama Origins'in yeri bende başkadır. Hidden Ones DLCsi de mutlaka oynanmalı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    Bilgim var hocam, EA'nın Steam anlaşması çerçevesinde gelebilir belki diye düşündüm. Hoş Access vs da gelecekti ama haber yok şimdilik. Birde Epic Exclusive geliyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Bilgim var hocam, EA'nın Steam anlaşması çerçevesinde gelebilir belki diye düşündüm. Hoş Access vs da gelecekti ama haber yok şimdilik. Birde Epic Exclusive geliyormuş.
    hocam özel bir anlasma yapmamıslar gerci, sözde sene basında battlefield 5, vs gelicekti yapan oldu
    Hocam son anlarda arkadaşın tavsiyesiyle ve 28 tl olmasıyla odysseyi almış bulunmaktayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: golllum

Hocam son anlarda arkadaşın tavsiyesiyle ve 28 tl olmasıyla odysseyi almış bulunmaktayım
    Bir şey olmaz ikisini de bitirdim ikisi de hemen hemen aynı oyunlar. Oddsey biraz daha gelişmiş bir oyun Origins'e göre tabi ama çok fark yok.
    Origins'in atmosferi daha çekici.

Elbette bu kişisel tercih meselesi fakat reddit'te vs.de çok konuşuldu bu konular. Origins Mısır atmosferini, o dönemin mimari ve toplumsal yapısını nokta atış tutturmuş bir oyun. Odyssey biraz daha hayali, süslü öğelerle bezeli (devasa heykeller mesela. O dönemde dağ taş oyularak yapılmış, dağlara feder gibi yaslanmış heykeller yok normalde. Daha pek çok böyle tarihle örtüşmemesine rağmen heyecan katmak adına oyuna eklenmiş şey var Odysseyde)

Ama oynanış, kontroller, oyunun temel yapısı ve görsellik Odysseyde tepe noktada.

O fiyatlara hangisini alırsanız alın tatmin edecektir zaten. 28 tl'ye Steam'de bağımsız oyun satıyorlar.
  • Fark ettiniz mi bilmiyorum ama Just Cause 4 ün epic fiyatlandırması steame göre çok daha uygun. 30USD / 49TL olarak çevirmişler. Normalde steamde 100TL. Square enix oyunları hep bu fiyatlardan gelirse süper olur
    Bizimle deyılsın! Şaka bir yana Hayırlı Olsun.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.