Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Santana1905 , imjohnnystark , JDeveloper , Karpuz* Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 18 Misafir - 20 Masaüstü2 Mobil2 iOS
5 sn
349.019
Cevap
2.712
Favori
21.221.750
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Diablo

Valla ben aldım bugün

Steam sistemi zaten çok sağlamdır, kredi kartı konusunda siz bi açık vermezseniz sorun yaşamazsınız.
    Ben 30 40 kullancıya steam üzerinden oyun sattım ve kredi kartımla ilgili bi sorun yaşamadım.

Steamda oyunları internetten indiriyorsunuz. Format gibi durumlarda defalarca indirme hakkınız var, sınır yok bunda. Ayrıca oyun içeriğini yedekleme özelliği var, basitçe setup haline getiriyor ve bunu DVDye yazıp tekrar ilerde kurabiliyorsunuz.

Oyunun tüm güncelleştirmeleri otomatik olarak yapılıyor. Patch felan aramazsınız kesinlikle.

Zaten oyunlarda VAC anti hile olduğu için saçma sapan anti hile programları açarak girmek zorunda kalmazsınız.

Oyun esnasında 2 tuş kombinasyonu ile chat penceresi açıp steam üzerinden arkadaşlarınızla chat yapabilir, 1-2 hareketle herhangi bir arkadaşınızı bulunduğunuz servera davet edebilirsiniz.

Steam anlatılmaz, yaşanır. Kesinlikle pişman olmazsınız.

Ben CS 1.6, CS : Source, L4D almıştım, şimdi de Orange Box alıyorum. Özellikle Valve oyunları Steam ile birebir uyumlu.

Alıntıları Göster
    Emra sağol janem bizde TF2 sahibi olduk sayende
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShaRLooT

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ShaRLooT

Güle güle kullan Orhan abi, oynaruk artık beraber
  • quote:

Orijinalden alıntı: cause_of_death

quote:

Orjinalden alıntı: ShaRLooT

Güle güle kullan Orhan abi, oynaruk artık beraber

Alıntıları Göster
    bende aldım 1 tane, ilk defa bi orjinal oyunum oldu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrul52

bende aldım 1 tane, ilk defa bi orjinal oyunum oldu :D

Alıntıları Göster
    Şu an PC açık evde download yapıyor akşam alırım ifadeni
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShaRLooT

Şu an PC açık evde download yapıyor akşam alırım ifadeni

Alıntıları Göster
    ilk orjinal oyunum. işte yapsınlar bu fiyattan, kimse korsan alır mı o zaman. en azından online oynamak için hemen herkes 10 dolar verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trimaxsahinabi

ilk orjinal oyunum. işte yapsınlar bu fiyattan, kimse korsan alır mı o zaman. en azından online oynamak için hemen herkes 10 dolar verir.

Alıntıları Göster
    hocam başlığın geçmişine bakarsan daha ne oyunlar ne fiyattan satıldı :) 25$a left 4 dead, 5 dolara lost planet aldık orange box'ı çıkar çıkmaz aldığım için 50 lira vermiştim ama 50 lira bile bence böyle 5 oyun için çok iyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GCGorusu

hocam başlığın geçmişine bakarsan daha ne oyunlar ne fiyattan satıldı :) 25$a left 4 dead, 5 dolara lost planet aldık orange box'ı çıkar çıkmaz aldığım için 50 lira vermiştim ama 50 lira bile bence böyle 5 oyun için çok iyi...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: FIR_Lama

Valla evet ben de çıktığında 50$'a almıştım Steam üzerinden. Ama yani içim yanmıyor, kesinlikle hakkını verdi şu geçen sürede
  • quote:

quote:

Valla evet ben de çıktığında 50$'a almıştım Steam üzerinden. Ama yani içim yanmıyor, kesinlikle hakkını verdi şu geçen sürede

Alıntıları Göster
    Global oyun piyasasına 10$ da benim katkım oldu. Korsan takılarak emperyalizme karşı tutunduğumuz naif duruş biraz yokoldu; ama n'apalım, nefis böyle bir şey herhalde, harca harca harca...
  • quote:

Orijinalden alıntı: prroze

Global oyun piyasasına 10$ da benim katkım oldu. Korsan takılarak emperyalizme karşı tutunduğumuz naif duruş biraz yokoldu; ama n'apalım, nefis böyle bir şey herhalde, harca harca harca...

Alıntıları Göster
    Bende aranıza katıldım, uykusuz geceler beni bekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cydonia -- 27 Nisan 2009; 1:05:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cydonia

Bende aranıza katıldım, uykusuz geceler beni bekler

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: cydonia

Oyunu bana alıp, gift olarak hesabıma yollayabılen bırısı cıkar mı acaba?

oyun ucretını hemen kendısıne havale gecerım,

PM attım...
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Harbiden şu kampanyaları dikkatli takip etseniz bedavaya arşiv kurarsınız.

CS : Source 9.99$, CS 1.6 4.99$, L4D 24.99$, STALKER 4.99$ gibi birsürü kampanyaları olmuştu zamanında, hepsini aldım.

Valve Complete Pack'e de iyi bi indirim vursalar satar bayağı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diablo

quote:

CS : Source 9.99$, CS 1.6 4.99$, L4D 24.99$, STALKER 4.99$ gibi birsürü kampanyaları olmuştu zamanında, hepsini aldım.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

quote:

bencil mode: on
    bende var o set, indirim yapmasınlar :))

bu arada nvidia ekran kartı sahipleri şu linke tıkladıktan sonra teşekkür edebilirler :))
    ahanda şu link:
    http://www.steampowered.com/nvidia/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GCGorusu -- 27 Nisan 2009; 0:54:57 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

quote:

bencil mode: on
    bende var o set, indirim yapmasınlar :))

bu arada nvidia ekran kartı sahipleri şu linke tıkladıktan sonra teşekkür edebilirler :))
    ahanda şu link:
    http://www.steampowered.com/nvidia/

Alıntıları Göster
    ben de aldım.
    indiriyorum şu an...
    portaldan başladım, hl2 vardı daha önceden...
    valve complate pack almaya üşene üşene tek tek alıyoz yine.
    valve tek tek pack oldu benimki artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurrani

ben de aldım.
    indiriyorum şu an...
    portaldan başladım, hl2 vardı daha önceden...
    valve complate pack almaya üşene üşene tek tek alıyoz yine.
    valve tek tek pack oldu benimki artık.

Alıntıları Göster
    Ben birde unreal 3 u indirimde bulsam bana yeterli
  • quote:

Evet Team Fortress 2 kesinlikle çok çok keyifli bir oyun, Left 4 dead henüz yüklenmedi ama rahatlıkla Tf2 daha çok eğlendirir diyebilirim. 20$ galiba steamde ama orjinal hl2 ve hl2 ep1 sahibi falan değilseniz oyun satışı yapan yerlerde "orange box" paketine dahil olarak 50ytl civarına satılıyor aklınızda olsun.

Alıntıları Göster
    Başlığı açandan allah razı olsun ya :) Şu anda aldım orangebox u. Ev arkadaşları 29 dolardan TF2 almıştı, ben pahalı diye almamıştım fiyatı düşer dedim. Onlar daha yeni indirime girmiş düşmez dedi 1 ay olmadı orangebox u kaptık :D Çok sağolun iyi eğlenceler alanlara. Bu arada nickim berquaytaji isteyen eklesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: berquay

Başlığı açandan allah razı olsun ya :) Şu anda aldım orangebox u. Ev arkadaşları 29 dolardan TF2 almıştı, ben pahalı diye almamıştım fiyatı düşer dedim. Onlar daha yeni indirime girmiş düşmez dedi 1 ay olmadı orangebox u kaptık :D Çok sağolun iyi eğlenceler alanlara. Bu arada nickim berquaytaji isteyen eklesin

Alıntıları Göster
    Ati kartı olanlar da buraya tıklayabilirler :)

http://www.steampowered.com/ati_offer1a/
  • quote:

Orijinalden alıntı: _uuur_

Ati kartı olanlar da buraya tıklayabilirler :)

http://www.steampowered.com/ati_offer1a/

Alıntıları Göster
    ben de aldım :)
    orange box için çok iyi para.
    fazladan bir hl2'm oldu :)
    aylardır steam'i açmıyordum.
    teşekkür ederim yazan arkadaşa bunu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: foreone

ben de aldım :)
    orange box için çok iyi para.
    fazladan bir hl2'm oldu :)
    aylardır steam'i açmıyordum.
    teşekkür ederim yazan arkadaşa bunu...

Alıntıları Göster
    Güle güle kullanmanız dileğiyle :).
    Birkaç saate sona erer yanılmıyorsam kampanya, çabuk tutun elinizi eğer hala almamışsanız :).
  • quote:

Güle güle kullanmanız dileğiyle :).
    Birkaç saate sona erer yanılmıyorsam kampanya, çabuk tutun elinizi eğer hala almamışsanız :).

Alıntıları Göster
    An itibariyle yetişip Orange Box kapmış bulunmaktayım. Süper fiyattan vermişler valla.
    Ayrıca şu NVidia linkini veren arkadaşa da çok teşekkürler. Half Life 2 için ekstra 2 paket geldi oradan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feverfire

An itibariyle yetişip Orange Box kapmış bulunmaktayım. Süper fiyattan vermişler valla.
    Ayrıca şu NVidia linkini veren arkadaşa da çok teşekkürler. Half Life 2 için ekstra 2 paket geldi oradan.

Alıntıları Göster
    steam cuma günü left 4 dead oyununu bedava yapıyor, bi nevi cumaya özel tam erişimli demo.
    yanlış anlaşılmasın... bugün preload yani önyüklemeye açmış.
    oyunu kuruyorsunuz, erişim cuma günü aktif oluyor, oynuyorsunuz.
    cumartesi oyun tekrardan erişime kapatılıyor.
    kotasız bağlantı kullanan ve steamden nasıl merak edenlere,
    arkadaşına kurdurup beraber takılmak isteyenlere duyurulur.

oyunun defalarca patchlenmiş halini de bi kıyaslama şansı olur crackli kullananlar için.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.