Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13562. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: osmandemi2 , osmandemi2
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.059
Cevap
2.712
Favori
21.224.573
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • PC.içinde aynı tarihte çıkacak.28 Ağustos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 26 Şubat 2021; 11:18:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC de aynı tarihte çıkar hocam çünkü Kena Playstation timed exclusive değil diye biliyorum.

• Kena'nın fiyatı gerçekten çok uygun. Epic'e özel oyunlarda bölgesel fiyatlandırma bulunuyor zaten artacağını sanmıyorum.

• 24 ağustos çıkış tarihi.

• dayanamadım siparişi verdim. oyun çok güzel gözüküyor. artık beklemedeyimDijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

@CoreGame @Hudson51

• İyi yapmışsınız. Kafadan en az 10 saati var gibime geliyor. Güzel de bölüm tasarımları varsa işte o zaman fiyatını hak eder. Days Gone olmasa bende şimdiden ön siparişi geçmiştim Kena'ya. Days Gone içinde fiyat bu martta gelir gibime geliyor ayrıca.

• ağustos

• falldownnn F kullanıcısına yanıt

Keşke 80TL olsaydı :)

• arkadaşlar steam cüzdana 10 tl eklemek istiyorum mastercard boacompra ile fakat teknik sorun veriyor işlem yapamıyorum. ardından mail geldi yetkili değildi vs diyor ne yapmam gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

Outriders in demosunu deneyen var mi? gece indirmistim fakat daha deneyemedim. acaba Anthem v2 mi olur?

an itibari ile outriders demo yu tank class ile test ettim.

sunu soyleyebilirim oyun division + gears of war + destiny nin birlesiminden olusmus tamamen siradan bir oyun (belki sadece demoyu oynadigimdan boyledir full surumune birsey diyemem)

sunu anladim piyasada destiny den iyi silah kullanimi olan oyun yok ( tarkov u oynamadigim icin onu katmiyorum.)

oyun gaas olmadigi icin ve guzel co-op mantigi oldugunda alinabilir. fakat bence indirim doneminde alinmasi lazim.

bir de yapimcilar artik standart silah kullanimini birakmali. uzayda istedigin yere gidiyorsun, isinlaniyorsun fakat hala aptalca gunumuz silahlarini kullaniyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onvious -- 26 Şubat 2021; 12:51:19 >
  • 4F3 kullanıcısına yanıt

Parayı çekmediye bekleyen işlemlerden iptal edin, sonra bocampra olmayan mastercard ödeme yöntemini kullanın. Direkt steamden ödemek varken neden kredi kartı için bocompra kullanılıyor anlamış değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Parayı çekmediye bekleyen işlemlerden iptal edin, sonra bocampra olmayan mastercard ödeme yöntemini kullanın. Direkt steamden ödemek varken neden kredi kartı için bocompra kullanılıyor anlamış değilim.

kredi kartı yok hocam atm kartıyla almaya çalışıyorum. boacompra şartmış o yüzden. bir sürü oyun aldım sorun çıkmadı. cüzdana 10 tl ekleyeyim dedim teknik sorun veriyor. iptal edip tekrar denedim yine aynı

• 4F3 kullanıcısına yanıt
    Onun yerine gidip trendyol gibi sitelerden alın
  • EA TL üzerinden satış yapmaya başlamış arkadaşlar

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProStr33t -- 26 Şubat 2021; 14:5:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sargonna

Onun yerine gidip trendyol gibi sitelerden alın

öyle yaptım sağolun

• quote:

Outriders in demosunu deneyen var mi? gece indirmistim fakat daha deneyemedim. acaba Anthem v2 mi olur?

Klasik Cover Shooter'lara skill eklemişler. Grafik vs iyi ama oyun zevkli değil. Anthem'in o full bug hali bile daha eğlenceliydi. Hareketler kısıtlı cover-to-cover bana zevkli gelmiyor kişisel tercih. Destiny vs oynamak daha iyidir. Multiplayer açlığımdan zorladım 3 class'ı lvl 5 yaptım ama oyun sarmadı maalesef. Artık New World'e kadar multi oyun beklentim yok.

• quote:

an itibari ile outriders demo yu tank class ile test ettim.

sunu soyleyebilirim oyun division + gears of war + destiny nin birlesiminden olusmus tamamen siradan bir oyun (belki sadece demoyu oynadigimdan boyledir full surumune birsey diyemem)

sunu anladim piyasada destiny den iyi silah kullanimi olan oyun yok ( tarkov u oynamadigim icin onu katmiyorum.)

oyun gaas olmadigi icin ve guzel co-op mantigi oldugunda alinabilir. fakat bence indirim doneminde alinmasi lazim.

bir de yapimcilar artik standart silah kullanimini birakmali. uzayda istedigin yere gidiyorsun, isinlaniyorsun fakat hala aptalca gunumuz silahlarini kullaniyoruz

Alıntıları Göster

Dün bi yayıncıdan izledim oyunun demosunu. Adamlar baya hikaye, ara sahne, lore falan kasmış. Fakat, adamlar 85 yıl yeni bi gezenene yolculuk ediyor oyunun başında tankla tüfekle gezegene iniyor sonra karakterlerin konuşmaları "bitse de gitsek" şeklinde. Aga insan biraz heyecanlı olur, 85 yıl bekledik, yeni bi gezegen keşfediyoruz falan. Yok, öyle ruhsuz amaçsız falan takılıyorlar aralarında. Hadi diyelim oyun looter shooter olduğu için hikaye önemli değil. Gameplay olarak Gears ve Division daki gibi bariyerlerin arkasına saklanıp sıkıyoruz. Loot düşüyor, farklı classlar var fakat daha oralara gelemeden sıkılıp saldım yayını. Açıkçası, gears, division, destiny, borderlands oynadıktan sonra türe karşı doydum. Yine de meraklısına hala gideri var gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ProStr33t

EA TL üzerinden satış yapmaya başlamış arkadaşlar

Biraz geç de olsa doğru yolu bulmuşlar .

• Origin'in bölgesel fiyatlandırma yapmaması üzücü. Neyse ileride Euro 15 olunca sevinirz. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• hocam ilgili linki atabilirmisiniz ? https://www.origin.com/tur/en-us/store/ea-play burada 899 tl gözüküyor.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.