Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: caneria , sunshines35 , EceliYakın , speedycihan Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 24 Misafir (1 Mobil) - 26 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.026
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt

aynı oyunu 2 kere verdikleri oldu daha önce

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Epic mağazada olan oyunlarını hiç ücretsiz dağıtmıyor. Ücretsiz verdikten sonra mağazaya ekliyor. Inside , my time at portia zaten epic mağazasında olan oyunlar o yüzden bence doğru olmayabilir liste

• quote:

Orijinalden alıntı: Hopdediks-Dediğimdediks

Torchligt 2 verildi zaten.

Önceden verilen oyunların tekrar verilebileceğini söylemiştik, daha önce de verilmiş oyunları tekrar vermişlerdi.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Doğru olabilir, benim de aklıma geldi ama yakında gelecek oyunlara bakınca The Long Dark'ı göremeyince acaba Conan Exiles olabilir mi dedim. Hayırlısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mağazada olan oyunlar da ücretsiz verilebiliyor. Daha önceden World War Z bu şekilde ücretsiz olarak verilmişti.

• Çıtır çerez güzel oyunlar işte.Daha ne olacaktı ki?O liste saçmaydı asıl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hopdediks-Dediğimdediks -- 18 Aralık 2020; 18:24:9 >
  • Ben en azından Detroit, Beyond ve Heavy Rain verirler, 3 günü böyle geçiştirirler sanıyordum ama çok iyi niyetliymişim  

• osviceny kullanıcısına yanıt

inside daha önce epic'de ücretsiz dağıtıldı zaten, aynı zamanda mydealz leak'inde de vardı o doğru yani büyük ihtimal. my time at portia'yı bilemiyorum

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

bence barbara palvin li liste daha gerçekci hocam  

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt

starcraft 2? ben 2-3 senede bir baştan sona oynuyorum ve hala deli gibi zevk almaktayım. kur yüzünden biraz pahalıya geliyor ama fazlasıyla dolu bir oyun.

• the little prince kullanıcısına yanıt

O da olabilir. Ben her ikisine de okeyim  

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Inside verildi ama portia verilmemişti. The long dark olabilir belki ama diğerleri için bilemiyorum. Yine de eleştirmemek gerek 15 tane ücretsiz oyun veriyorlar ve o kadar kötü oyunlar da değil bence.

• Resimdeki sembol olayı da yalan çıktı galiba, ya da direkt olarak yarın verilecek oyunu temsil etmiyor olabilir. Çünkü dün disk sembolü vardı, hatta Disc Room veya Super Meat Boy verilebileceği tahmin ediliyordu.

• Jurassic park ilgimi çekiyor bazıları vaar zaten gerisi olmasa da olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Ben en azından Detroit, Beyond ve Heavy Rain verirler, 3 günü böyle geçiştirirler sanıyordum ama çok iyi niyetliymişim  

İçinizde çok iyi niyetli bir Pollyanna yaşıyor hocam  

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

oddworld'de de varmış, doğru da alternatif çok tahmin etmek çok zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Ben en azından Detroit, Beyond ve Heavy Rain verirler, 3 günü böyle geçiştirirler sanıyordum ama çok iyi niyetliymişim  

Manita da ister misin reis?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 18 Aralık 2020; 19:40:47 >
  • TGA'da duyurulan Back 4 Blood ön siparişe açılmış. Steam'de 249 TL konsollarda 600 TLcik.

https://store.steampowered.com/agecheck/app/924970//

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

oddworld'de de varmış, doğru da alternatif çok tahmin etmek çok zor.

Ben Steam ve Epic'teki oyun header'ına bakmıştım   Ama dediğin gibi Steam oyun için görüntüler kısmında attığın fotoğraf varmış. Aynen bu şekilde direkt tahmin etmek zor, çok belirgin, bir oyunla özdeşleşmiş sembol olmadıkça.

• equasezy1 kullanıcısına yanıt

Oha

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.