Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kaya4136 , emrahkaplan5534 , WBC , Noctivagant , kaya4136 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 27 Misafir - 29 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
349.720
Cevap
2.721
Favori
21.315.578
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: veterangamer

Division 2 looter shooter olarak şu an rakipsiz bir oyun. Ana oyun + new york dlc paketi kuponla 20 liraya geliyor bu kalite ve içerikte bir oyun için bedava diyebilirim.

sezon 2'nin de dahil olduğu sürümü almaya değmez mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

tamam hocam teşekkürler. premium sürümde fiyat baya artıyormuş. ek paketler ve yeni araçlar var sanırım. güzel bir içeriğe benziyor ama çok pahalı geldi. sen ne diyorsun?

Alıntıları Göster

Şu aşamada standart versiyonu 36 TL'ye geliyor bu da bence yeterli. Üst paketi almanıza ilk aşamada gerek yok hocam. Siz standartı alın zaten her türlü oyunun tüm hazzını alacaksınız bir eksiği yok yani üst paketten. 3 farklı bölgede toplam 12 harita var zaten. Uzunda bir oyun olduğu için oyunu alırsınız bitirirsiniz çok severseniz DLC'leri öyle alırsınız çok para vermek istemiyorsanız..

• quote:

Division 2 looter shooter olarak şu an rakipsiz bir oyun. Ana oyun + new york dlc paketi kuponla 20 liraya geliyor bu kalite ve içerikte bir oyun için bedava diyebilirim.

Destiny 2'nin tırnağı olamaz ama Destiny 2'ye dlc alınan parayla da AAA oyun alınıyor o yüzden F/P olarak Division da iyi bir oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

sezon 2'nin de dahil olduğu sürümü almaya değmez mi?

Alıntıları Göster

Bonus sezonlarda fiyat farkına değecek bir içerik bulunmuyor bence. Ana oyun ve new york dlc fazlasıyla büyük içerik sunuyor.

• Division 2'yi Uplay'den almıştım. Şimdi New York DLC olan sürümü Epic'ten alsam Uplay'deki oyunun ilerleyişine etkisi olur mu? Oyunun kendisini de veriyor ondan sorayım dedim.

Bir de oyunu Uplay'den açınca Epic de açılıyor mu?

• Dlc fırsatlarını kaçırdık tüh..

• Miralay Kaplan kullanıcısına yanıt

sebep?

• Kupona Kapatmışlar

@Chronotide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miralay Kaplan -- 18 Aralık 2020; 13:3:41 >
  • Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt

Aklınızda bulunsun epicten ubisoft oyunu aldıysam indirmeyi epicten iptal edip uplayden indiriyorum direk Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]  epicle uplay arasında sıkıntı var sanırsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Division 2'yi Uplay'den almıştım. Şimdi New York DLC olan sürümü Epic'ten alsam Uplay'deki oyunun ilerleyişine etkisi olur mu? Oyunun kendisini de veriyor ondan sorayım dedim.

Bir de oyunu Uplay'den açınca Epic de açılıyor mu?

Epic'den alınan Ubisoft oyunları Uplay'e ekleniyor ve Uplay'den açıldığında Epic'i açmaya gerek kalmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Şu aşamada standart versiyonu 36 TL'ye geliyor bu da bence yeterli. Üst paketi almanıza ilk aşamada gerek yok hocam. Siz standartı alın zaten her türlü oyunun tüm hazzını alacaksınız bir eksiği yok yani üst paketten. 3 farklı bölgede toplam 12 harita var zaten. Uzunda bir oyun olduğu için oyunu alırsınız bitirirsiniz çok severseniz DLC'leri öyle alırsınız çok para vermek istemiyorsanız..

Alıntıları Göster

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Epic Store'da 60₺'lik kupon sayesinde 20-30 tlye alınabilecek 80-90 tl civarındaki oyunlar;

Ac Odyssey - 80,70₺ Ancestors The Humankind Odyssey 87,02₺ Crysis Remastered 80,39₺ Spongebob Battle for Bikini Bottom 89,10₺

My Time At Portia - 89₺ Gta 5 premium Edition 84,50₺ Shadowrun Trilogy 82,00₺

Trackmania Turbo - 89,50₺ Anno 1800 88,77₺ Mortal Shell 83,00₺

Ac 3 Remastered - 89,50₺ Aquanox Deep Descent 89,10₺ Destroy All Humans 89,10₺

Bazı oyunları bilerek 78-79 TL'de bazılarını da bilerek 80 tl'ye çok yakın tutuyorlar insanlar alsın diye Crysis ile Ac Odyssey gibi,Bu arada ben Mortal Shell alıcam galiba Souls oyunlarına yabancı biri olarak gidip Dark Soulsa 100 küsür lira falan vermektense 23 tl verip denemiş olurum,ayrıca oyun güzele de benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 18 Aralık 2020; 13:15:28 >

• Ciclista kullanıcısına yanıt
    konays kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Ama @konays arkadaş aldı, Uplay'e eklemede sorun yaşamış.

Bu arada, akşamki oyun için Disc Room tahmininde bulunduk ama tema renginden dolayı Borderlands 3 de olabilir diye düşünmeye başladım.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • İmmortals finix rising oynayan var mı ? Sadece bulmacamı var ? Nasıl oyun ?

• Oddyses almak isteyenlere sözüm.
    70 saat oldu halen bitiremedim.Daha standart haritayim.Dlcler daha duruyor oynayamadim
    100 lira verilecek bir oyun değil ama 20 lira dibine kadar değer
  • Dlcleri bitirmeden 100 küsür saat oynamıştım
  • baLbesh kullanıcısına yanıt

dün fark edip anno 1800'ü aldım direk. iyi ki geçen ay 80-90 liraya almadım diye de dua ettim. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• quote:

Bonus sezonlarda fiyat farkına değecek bir içerik bulunmuyor bence. Ana oyun ve new york dlc fazlasıyla büyük içerik sunuyor.

Alıntıları Göster

Hocam

Rainbow Six Gold Edition - 38 TL

The Division + New York 20 küsür

Hangisini almak daha mantıklı, sence hangisi daha çok sarar

• hocam en son çıktığı yılda ac revolution oynamıştım sırf istanbul temasından ötürü ac serisine uzağım yani odyesın fiyati çok iyi serinin bağlantısı var mı direk odyesten başlasam keyif alır mıyım ya da mekanikleri kavrarmıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ananas32 -- 18 Aralık 2020; 13:38:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılbaşına kadar bir şey almayacağım. Nedeni ücretsiz dağıtılan oyunlar :D Vurgunu son gün yapacağım.

Division 2 new york pas

Assassins creed Odyssey

Assassins creed Origins

Assassins creed valhalla

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.