Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13377. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: imjohnnystark , JDeveloper , Roronoa Zoro , azos Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 28 Misafir (2 Mobil) - 29 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
349.019
Cevap
2.712
Favori
21.221.767
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Giriş

Legion kaça geliyor hocam?

• Epic Games 60 tl lik kupon uygulanmış hali ile bazı oyunların fiyatları:

Assassin's Creed Valhalla: 163 tl

Immortal's Fenyx Rising: 120 tl

Watch Dogs Legion: 120 tl

GTA V: 24 tl

Cyberpunk 2077: 190 tl

Metro Exodus: 39 tl

Tony Hawk's Pro Skater 1+2: 156 tl

Godfall: 151 tl

Mafia DE: 134 tl

Death Stranding: 139 tl

Red Dead Redemption 2: 140 tl

Star Wars Jedi Fallen Order: 100 tl

Desperados 3: 50 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d41mon -- 17 Aralık 2020; 19:49:39 >
  • FM 21 için kuponu istiyordum indirime girmemiş Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• MuharremAylar kullanıcısına yanıt

Valhalla kaça geliyor bakar mısınız? Gold sürümü

• bölge değişimi açık olan var mı epic'de? eskiden tarayıcıya göre falan değişiyordu hala devam ediyor mu ki o olay acaba Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Thonci08 kullanıcısına yanıt

Legion Valhalla Immortals hepsi aşağı yukarı aynı fiyata geliyor, 90 tl yaklaşık

• yarınki oyuna kadar bağlanamazsam city skiyi kaçırmış mı olacağız?

• Valhalla yı en ucuz ne şekilde alabilirim arkadaşlar ?

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Bende eskiden değişiyordu şu an kapalı hocam. Ama desteğe mail atınca değiştiriyorlar atıcam birazdan

• Türkiye ile nerdeyse aynı veya daha pahalılar. Uah Ukrayna birimi kupon 300 uah, Br brezilya reali kupon 40 br.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • brokenwings kullanıcısına yanıt

Evet. Oyunları elde etmek için 24 saatin var.

• Uplay'de %21'lik "WELCOME2021" kodu haricinde 100 jetonla alınan %20'lik indirimi de uygulayabiliyor muyuz acaba deneyen var mı? Eğer kullanılabiliyorsa AC: Vallhalla %21 + %20 indirimle 143₺'ye gelmiş oluyor. Gold sürümü de 227 lira oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Kuponu kullanmak için verilen süre geçen seferlere göre az tutulmuş.

Yılbaşı Tatili İndirimi sırasında alınmış olup kullanılmayan tüm 10 USD (60 TL) değerindeki Epic Kuponları, 7 Ocak 2021 Perşembe günü TSİ 19.00'da geçerliliğini yitirir.

Merak ettiğimden soruyorum 3 haftalık süre niçin yeterli değil hocam?

Bence o vakte kadar alınacak olan alınır ve indirim dönemi de biter.

• Epicte Tom Clancy's The Division 2 Warlords of New York Ultimate Edition kuponla birlikte 37 liraya geliyor. Fiyat çok iyi gibi geldi tavsiye eder misiniz?

Edit; Assassins Creed Odessy'nin Season Pass'ini aldım. Uzun zamandır böyle bir fırsat bekliyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maninjacket -- 17 Aralık 2020; 20:23:13 >
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt

O zaman başka ülkeden almaya çalışmanın anlamı yok. Gold Edition 300 TL'ye geliyor daha uygun yok sanırım

• Crysis Remastered almadan önce grafiklerin kadar iyileştirildiğine bakayım dedim ve almaktan vazgeçtim. 13 yıl önce yapılmış bir oyunun kimi noktalarda gerisinde kalmalarını beceriksizliklerine vereyim yoksa Crysis'in zamanın ötesinde grafiklerle çıktığına mı?

Yüz modellemelerinde, çevre detaylarında, fiziklerde gerileme var. Her konuda iyileştirme olmasını zaten beklemiyordum ama gerileme kabul edilemez bence.

• Bunu bende merak ediyorum niyetim var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet fiyat guzel. Ben alacagim. Gecen hafta ubistoredan almaya niyetlendim İyi ki beklemisim 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciclista kullanıcısına yanıt

Denedim ikisi aynı anda kullanılamıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

Uplay'de %21'lik "WELCOME2021" kodu haricinde 100 jetonla alınan %20'lik indirimi de uygulayabiliyor muyuz acaba deneyen var mı? Eğer kullanılabiliyorsa AC: Vallhalla %21 + %20 indirimle 143₺'ye gelmiş oluyor. Gold sürümü de 227 lira oluyor.

100 jetonla alınan indirim de kod olarak veriliyor.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.