Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13366. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 28 Misafir (4 Mobil) - 27 Masaüstü9 Mobil1 iOS4 Android
5 sn
349.707
Cevap
2.721
Favori
21.313.616
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Hocam dikkatli okuduysanız aralık ayına kadar indirip oynamış olmanız lazımdı, öbür türlü ödüllere erişemezsiniz, Ben betaya zamanında katılmış olan varsa diye yazdım

hocam ben oyuna girip ID falan aldım, bir umut calısır diye. fakat ID yi kabul etmiyor. sanırım ilk defa bugun oynadıgım için :D

• The Frost kullanıcısına yanıt

700 gr dönerde kesinlikle at eti var yoksa niye o kadar ücretsiz dağıtılsın. Steam'ı bitirmek isteyen Epik'ten her şey beklenir. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epic den dolayı steam den şu an için bişey alamıyorum
    Bekliyorum ne verecek 😃
  • quote:

Orijinalden alıntı: daltun47

https://www.companyofheroes.com// COH2 oyununa ait Southern Front dlc veriliyor. Steam hesabıyla giriş yapılıp otomatik aktivasyon yapılıyor.

Bu daha önce dağıtılmış galiba hocam bende var gözüküyor.

• xbox game pass PC için EA play bugün mü aktif oluyor du?

• koreli beybiler yeni eklenecek oyunların bazılarını bulmuşlar. gizemli oyunlar arasında olacakları söyleniyor
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: falldownnn

xbox game pass PC için EA play bugün mü aktif oluyor du?

Aynen ama bende hala gözükmüyor.

• LinkX kullanıcısına yanıt
    Fpsleri 100 fpsden aşağı oynayamiyorum

• TheNewAtilla kullanıcısına yanıt

Şu ana kadar 40 saat oynadım cb77 yi. Full stealth+hack gittim, 45 fps ve xbox gamepadi ile oynuyorum. Oyun witcher 3 gibi, bir süre sonra öyle bir açılıyor ki hayret ediyorsun.

İmzamı atarım şuna, oyunun optimizasyonu düzelince millet witcher 3 gibi övecek şu başyapıtı. Sadece şuan gereksiz yere gta ve skyrim ile karşılaştırıyorlar :)

• Ubisoft Connect üzerinden Starlink: Battle for Atlas™ Digital Edition ücretsiz.

• Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • City of Brass -90% 3,20TL STEAM

https://store.steampowered.com/app/301840/City_of_Brass/

Cyberpunk konusunda Nvidia ATI meselesi baya bir sıkıntılı. CD Red yanlış yolda ilerliyor...

• MuharremAylar kullanıcısına yanıt

Aynı listeyi shiftdelete.net de paylaşmış. Iki tık ve beğeni için, bile bile yalan paylaşım yapacak kadar düşmüşler. Bunu bir kullanıcı yapsa bir şey demem ama bunu paylaşan editör ya gerçekten salaktır ya da haysiyetsizdir.

Geçen sene yılbaşında verilen oyunların listesi. Daha önce ücretsiz verilen oyunları tekrar verdikleri de oldu (celeste gibi). Çok bir şey beklemeyin yani.

Yooka-Laylee and the Impossible Lair

Hello Neighbor

Talos Principle

Shadow Tactics: Blades of the Shogun

Hyper Light Drifter

FTL: Faster Than Light

Totally Accurate Battle Simulator

Celeste

Ape Out

Little Inferno

Superhot

Towerfall Ascension

Into The Breach

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 15 Aralık 2020; 16:47:11 >
  • d41mon kullanıcısına yanıt
    Gamepad ile bende ac odyssey 45 fps oynadim öyle akıcı zaten mouse ile akıcı olmaz 45 fpsde
  • Gears 5 Hikaye dlc'si tam zamanında geldi. Cyberpunk'dan sonra anca Gears keserdi beni. Tek sorun 4:30 saatte 96GB'ı tekrar indirmek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 15 Aralık 2020; 17:28:4 >
  • Elektrik felan kesilmezse bizde 3 günde indiriyoz

• keremec kullanıcısına yanıt
  • Bizler Webtekno beklerken oltaya Technopat düşmüş :/

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.