Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: demirs37 , returnity , returnity , cntzlm , Flowter Daha Az
5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 28 Misafir (3 Mobil) - 29 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
349.560
Cevap
2.720
Favori
21.294.326
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Multisi hakkında fikrim yok ama single player kısmı baya keyifli grafikleri güzel Marcus reis var ayrıca 15 TL ye düşmüştü geçen haftalarda bedava şu oyun için. Bu arada resmi türkçe oyun
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Hocam inceleme yorumlari çok kotu ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: rogzoidre

Hocam inceleme yorumlari çok kotu ama

bilemem hocam incelemeleri xbox one x de bitirmiştim geçen sene bu sene de pc de oynuyorum ara ara keyifli oyun bana göre. öyle süper beklenti içine girmeyince keyif alınıyor oyundan en azından kendim için. co op filanda var

Digital Foundry'nin (Oyunların teknik analizinde işin nirvanası olan arkadaşlar) Gears 5 hakkındaki videosunda

"Gears 5, PC'ye nasıl oyun portlanacağı konusunda ders niteliğinde bir yapım"

"Görsel ve teknik açıdan mucize gibi bir oyun"

gibi cümleler sarfediyorlar. Boşa değil hocam 

• TheNewAtilla kullanıcısına yanıt

Aynen katılıyorum hocam. Şuanda hype in gazıyla gereksiz gömüyor insanlar. Seneye bu zamanlar "aslında iyi oyunda ya" dicekler bencede.

• D. kullanıcısına yanıt
    Ağzınıza sağlık hocam. 1050ti ekran kartım olduğu için PC’ye alamamıştım. Gerçi kaldırıyor ama optimizasyon rezalet. Düzgün olsa lowda akıcı oynardım. PS4’e alayım diyorum ama o kadar kötü izlenimler ve videolar var ki grafikler 2013-2012 seviyesindeki oyunlar gibi duruyor PS4’de. FPS dropları da cabası. O da stabil olsa hadi yine tamam diyeceğim. O yüzden oyunu oynayamıyorum maalesef. Hayır madem PS4’e optimize edemeyeceksiniz hiç çıkarmayın. Diyin ki biz Next-gen düşünüyoruz o zaman tamam der geçer insanlar.
    Yani dün geliştirmeye başladığın bir oyun da değil ki bu. 9 senedir uğraşıyorsun dile kolay.
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Gerçekten öyle hocam 2080S var bende cp77 de kart ağlıyor resmen abi yeter oyunu oynama diye.

Gears 5 herşey ultra 4K 60 fps veriyor ve kart %85 le çalışıyor. Bunun haricinde oyundaki akicilik bir değişik gerçekten. Patlama vs drop olmuyor bişey olmuyor 15 TL ye düşerse bence almayanlar alıp denesin.
  • Wallcroft kullanıcısına yanıt
    Ben de severdim cdpr yi ama bilerek art niyetli bir yalan yönlendirme yapıldı oyuncular için konuda belirtmiştim

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=146946716
  • d41mon kullanıcısına yanıt

Polis spamlanması, arabaların 2D olması, trafiğin tıkanması,kamera yön değişince insanların yok olması, herkesin çömelmesi gibi durumlar PC'de de yok mu? Yoksa sadece konsollarda mı geçerli? Bilmediğinden soruyorum. Oyun illa stabil hale gelir ama bunlar daha büyük sorunlar bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Güzel araştırmışsınız ve aynı şekilde yazınızın sonunda yazan cümle çok doğru olmuş. Bu oyunu EA veya Ubi gibi bir firma yapsaydı dünya yıkılmıştı şimdiye kadar. Millet CD falan yakardı herhalde sokakta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d41mon

Aynen katılıyorum hocam. Şuanda hype in gazıyla gereksiz gömüyor insanlar. Seneye bu zamanlar "aslında iyi oyunda ya" dicekler bencede.

çok fazla beklenti yaratması insanlarda kusursuz bir oyun çıkacağı algısı yarattı

• Burada Larian Stüdyoları, Baldur's Gate 3'ü 250 liradan erken erişime çıkartınca laf eden bir sürü arkadaş olmuştu.

Adamlar en azından ellerindeki oyunun hazır olmadığını kabul etmiş, ona göre erken erişim kararı almışlar. Her gelen yamayla da sadece oyunu düzeltmiyorlar, kullanıcıların oyunu nasıl oynadıklarına göre toparladıkları istatistikler sayesinde oyunun dengesini muazzam bir hale getirmek için çabalıyorlar (görevlerde daha az kullanılan tatlı dille işi çözme olayının artık daha fazla ödül vermesi gibi)

CDPR resmen bitmemiş oyun sattı.

Onlar da Larian kadar omurgalı olsalarmış keşke de, oyunu evvela bir erken erişime çıkartıp, sorunlarını temizleyip sonra konsol sürümlerini piyasaya sürselermiş.

Arkadaşım resmen ağlıyor oyunu ps4'te oynamaya çalışırken. Allahtan Sony iade almaya başlamış da daha fazla eziyet çekmesine gerek kalmayacak.

• Ubisoft Connect 14-18 Aralık arasında her gün ücretsiz bi hediye verecekmiş dostlar bugün Valhalla Ödül Paketi verdiler muhtemelen diğer günler de farklı oyunlar için böyle paket verirler(Sanırım kıyafet tarzı bi şey).

https://register.ubisoft.com/happyholidays2020-day1/tr-TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imjohnnystark -- 14 Aralık 2020; 20:37:34 >
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt

Cd projekt'i savunanların çoğu profil resimlerine geralt veya ciri'nin resimini koymuşlar. Nasıl bir gönül bağı oluştuysa bu kişilerde artık, kabullenemiyorlar. Adamlar bi ton yalan söylediler insanlara. Bethesda'dan todd howard abimizle yarışırlar artık yalan konusunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Burada Larian Stüdyoları, Baldur's Gate 3'ü 250 liradan erken erişime çıkartınca laf eden bir sürü arkadaş olmuştu.

Adamlar en azından ellerindeki oyunun hazır olmadığını kabul etmiş, ona göre erken erişim kararı almışlar. Her gelen yamayla da sadece oyunu düzeltmiyorlar, kullanıcıların oyunu nasıl oynadıklarına göre toparladıkları istatistikler sayesinde oyunun dengesini muazzam bir hale getirmek için çabalıyorlar (görevlerde daha az kullanılan tatlı dille işi çözme olayının artık daha fazla ödül vermesi gibi)

CDPR resmen bitmemiş oyun sattı.

Onlar da Larian kadar omurgalı olsalarmış keşke de, oyunu evvela bir erken erişime çıkartıp, sorunlarını temizleyip sonra konsol sürümlerini piyasaya sürselermiş.

Arkadaşım resmen ağlıyor oyunu ps4'te oynamaya çalışırken. Allahtan Sony iade almaya başlamış da daha fazla eziyet çekmesine gerek kalmayacak.

Şu yorumu oyunun ana konusuna da yaz, gör bak nasıl linç ediyorlar  

Oyun resmen beni oynamak istiyorsan 3000 serisi Nvidia kart alman lazım ya da stabil bir oyun oynamak istiyorsan en azından 2000 serisi kart alman lazım diyor, ki bunun da sebebi oyunun optimizasyonunda tamamen sırtlarını DLSS'e dayamışlar. Ama bazı insanlar sanıyor ki herkeste Nvidia 2000-3000 serisi kart var, millet bir taraflarından element uyduruyor oyunu kötülemek için.

Bug'lar bir şekilde görmezden gelinebiliyor, gülüp geçiyorsun ama GTX1080 ve GTX1080ti sahipleri 60 fps stabil oyun oynamak için kırk takla atıyorlar. GTX serisini resmen öldürdüler Cyberpunk ile, ki daha 2.5 sene öncesine kadar GTX1080 ve GTX1080ti piyasadaki en iyi ve en güçlü kartlardı. Bunda Nvidia'nın parmağı olduğuna adım gibi eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 14 Aralık 2020; 21:15:6 >

• Slim Charles kullanıcısına yanıt

Oyun rpg değil zaten. RPG kelimesini sileli 1,5 yıl oluyorlar neredeyse.

https://twitter.com/cyberpunkgame

"Cyberpunk 2077 — an open-world, action-adventure"

• Activison oyunları kaç zamandır indirime girmiyor. İyice çekildiler piyasadan. Beklediğim birkaç oyunu vardı.
  • Epic 7 gun oyun verecegi zaman hangi oyunu versin istersiniz?

Bence division 2 verirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polanski TR -- 14 Aralık 2020; 21:54:14 >
  • Polanski TR P kullanıcısına yanıt

Rdr2 den yana gönlüm ama rdo olacak gibi😀

• Polanski TR P kullanıcısına yanıt

Cyberpunk 2077, Red Dead Redemption 2, Assassins Creed Valhalla, Death Stranding, Doom Eternal, Horizon Zero Dawn ve bir de Fifa 21 isterim.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.