Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kokesta , JDeveloper , hDundar , David Attenborough Daha Az
4 Kayıtlı Üye ve 24 Misafir (3 Mobil) - 25 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.473
Cevap
2.719
Favori
21.285.223
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Noelde alınan her oyun müslümanlara bir kurşun mu hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: meqlotkobo

Noelde alınan her oyun müslümanlara bir kurşun mu hocam?

Evet, oyun indirimleri adı altında kılıfa sokuyorlar ama amaç belli. O yüzden hiçbir kış indiriminde oyun almıyorum. Bahar ve yaz indiriminde alıyorum. Ayrıca cadılar bayramında da almıyorum. Bir de Uygur Türkü kardeşlerimize yaptıklarından dolayı Çin yeni yılında da almıyorum. Buralarda harcadığım paralar hep onlara gidiyor. Oyun büyük ama görebilene...

• Peki hocam diğer indirim dönemlerinde alınca para nereye gidiyor?

• meqlotkobo M kullanıcısına yanıt

Karadeniz'deki dağlarda yaşayan 150-160 yaşında ogrelere.

• Bu forum sürprizlerle dolu. Asla bunun ötesinde bir şey göremem dediğinde her zaman ötesini gösteriyor bir şekilde  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epic demek Çin demek, o zaman Epic'den de uzak dur!

• Battlefield 3 Origin

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    7DPX-MK6P-QXG2-BYJ9-QUX9
  • Arkadaşlar zamanında epic den Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 almıştım. İptal edip parayı geri alabilirmiyim. Alalı 1 yılı geçti. Aldığım kartı iptal ettim ayrıca bu durumda iptal mi etmeliyim yoksa kalsın mı öyle.

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt

İptal edilebiliyor diye biliyorum. İade etme kısmında parayı steam cüzdana aktarırsan bir sıkıntı kalmaz bence.

• Ya naptın bütün sırrı bozdun ama 🥺🥺🥺

• quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

İptal edilebiliyor diye biliyorum. İade etme kısmında parayı steam cüzdana aktarırsan bir sıkıntı kalmaz bence.

Epic games hocam

• NeCRiS kullanıcısına yanıt

alınmış arkadaşlar boşuna denemeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: turk0gamer

Epic demek Çin demek, o zaman Epic'den de uzak dur!

Ben Epic'den oyun almıyorum! (Beleşler hariç.)

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Bu forum sürprizlerle dolu. Asla bunun ötesinde bir şey göremem dediğinde her zaman ötesini gösteriyor bir şekilde  

• quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Epic games hocam

Alıntıları Göster

Hocam benim gibi 30tl ye aldıysanız bırakın kalsın. Artık ne zaman çıkarsa oynarız 

Kredi kartını iptal ettiyseniz parayı almak için uğraşmanız gerekebilir. Trendyol geçen iptal ettiğim bir kredi kartıma 1tl iade yapmış baktım +1 tl lik ekstre gelmiş bana bu ay. Para otomatik banka hesabına düşmemiş. Nasıl alacağım o 1tl yi bilmiyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Hocam benim gibi 30tl ye aldıysanız bırakın kalsın. Artık ne zaman çıkarsa oynarız 

Kredi kartını iptal ettiyseniz parayı almak için uğraşmanız gerekebilir. Trendyol geçen iptal ettiğim bir kredi kartıma 1tl iade yapmış baktım +1 tl lik ekstre gelmiş bana bu ay. Para otomatik banka hesabına düşmemiş. Nasıl alacağım o 1tl yi bilmiyorum :D

Alıntıları Göster

Bende 32 tl aldım da oyunun gelmesi 1 seneyi geçecek. İptal etmek daha mantıklı geldi nedense. Bırakacağım bende yapacak bir şey yok.

• Ucuza steam cüzdan kodu veya cyberpunk 2077 (no gift) kampanyası var mı? (Toslayı biliyorum)
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Hocam garanti bonus var ise 250 TL üzeri 50 TL indirim, master card olması gerek. Birde dijital oyun kampanyası var, harcadığın kadar bonus diyor ama 40 TL sinir var. Toplamda 250 TL harcamaya 50+40 =90 TL indirim, bonus oluyor.
  • Arkadaşlar Steam'den RDR Online aldığımızda RDR2 140TL oluyormuş deniliyor doğru mu? Steam içinse alıcam da.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.