Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13328. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 21 Misafir - 26 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
349.718
Cevap
2.721
Favori
21.315.515
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Bu mesaj silindi.

take two rockstarın sahibi tepe firması

• Reiskonen kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam iyi oyunlar.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Rockstar, 2K, Private Division. Bu üç yayıncının da çatı şirketi Take Two oluyor. Aslında ortada tek yayıncı var ama marka imajı için böyle alt şirketler kullanıyorlar. Mesela Private Division daha küçük yapımları yayınlıyor. 2K AAA oyunları yayınlıyor, Rockstar da rockstar işte   Şimdi neden rockstar da 2k ye bağlanmıyor diyeceksiniz. Sebebi şu, Rockstar çok daha büyük 2k den. Sadece gelir olarak değil, Rockstarın stüdyo sayısı da daha fazla. Durumu biraz Blizzard - Activision gibi de düşünebilirsiniz. Aynı patron altındalar ama firmalar büyük olunca marka imajı, çalışma kültürü vs sebeplerden dolayı böyle oluyor işte.

Ayrıca aynı ay içinde epicde bedava verilen borderlands(2k), Civilization 6(2k), GTA V (Rockstar) oyunlarını, epic exclusive olarak çıkan private divison oyunlarını vs unutmamak lazım. Epic ile take two baya içli dışlılar şu aralar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 1 Aralık 2020; 22:57:24 >

• Özür diliyorum, benim hatam. GTA 5'in Publisher'ı da kağıt üzerinde Rockstar Games imiş. Ben GTA'yı Take Two, RDR'yi Rockstar dağıtıyor diye biliyordum ama kağıt üzerinde ikisinin de dağıtımcılığını Rockstar Games yapıyormuş. Yoksa Take Two'nun Rockstar'ın çatı şirketi olduğunu biliyorum tabii ki. @keremec @TheMuyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 1 Aralık 2020; 23:45:16 >
  • Geldi arkadaşlar Steame RDO

Ayrı bir oyun olarak eklemişler ana RDR2 sayfasında değil.

40 TL

Red Dead Online Steam'de (steampowered.com)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 1 Aralık 2020; 23:2:11 >
  • quote:

Özür diliyorum, benim hatam. GTA 5'in Publisher'ı da kağıt üzerinde Rockstar Games imiş. Ben GTA'yı Take Two, RDR'yi Rockstar dağıtıyor diye biliyordum ama kağıt üzerinde ikisinin de dağıtımcılığını Rockstar Games yapıyormuş. Yoksa Take Two'nun Rockstar'ın çatı şirketi olduğunu biliyorum tabii ki. @keremec @TheMuyu

Hocam siz 2K ile Take2 yu karıştırıyorsunuz.

Neyse anlatana kadar oyun steame eklenmiş bile  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 1 Aralık 2020; 23:5:51 >

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

2K Rockstarın çatı şirketi değil. Take-Two hem rockstar hem de 2K in çatı şirketi. Hatta ayrıca Private Division diye aynı rockstar ve 2K gibi firması daha var take-two wiki sayfasındaki künyeye bakarsanız anlarsınız bu gta rdr filan hepsi take-two nun markasıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 1 Aralık 2020; 23:8:12 >
  • Red Dead Online'ı aldım. 118 Gb depolama alanı istedi ve 111.7 gb indirme yapıyor. Haberlerde ücreti düşülerek Rdr2'ye yükletebiliyorsun diyorlardı ancak mağaza sayfasında herhangi bir fiyat düşüşü olmadı. Bilgisi olan var mı?

Eğer durum böyleyse, 40 liraya içi boş online almak yerine 110 liraya (Ukrayna Epic) veya 160 liraya (Türkiye Epic)'ten standart sürümü almak çok daha mantıklı. Sonuçta Rdr2'nin en önemli niteliği singleplayer hikayesi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuharremAylar -- 1 Aralık 2020; 23:38:2 >
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt

hikaye zaten efsane oynamamış olan varsa tabiki indirimle normal sürümü almaları daha mantıklı

fakat benim gibi konsolda bir kaç kez ana hikayeyi bitirenler için bu ayrı online satılması gayet güzel oldu

bu arada konsolda 5$ a oyunu alıyorsun ama online olan oyunu online olarak oynayabilmen için ayrıca konsolun online servisini satın alman gerekiyor  

PC nin gözünü seveyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 1 Aralık 2020; 23:47:42 >
  • Arkadaşlar L.A. Noire complete edition ve GTA 4 Complete edition için türkçe yama kullanan varsa paylaşabilecek var mı ? Pc yeni,daha virüs programı falanda almadım,rastgele yerlerden indirip denemek istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alprn46 -- 1 Aralık 2020; 23:55:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprn46

Arkadaşlar L.A. Noire complete edition ve GTA 4 Complete edition için türkçe yama kullanan varsa paylaşabilecek var mı ? Pc yeni,daha virüs programı falanda almadım,rastgele yerlerden indirip denemek istemiyorum.

Aşağıdaki linkini paylaştığım 2 Steam Rehberi bütün Türkçe Yama işini görecektir hocam, ben de yeni keşfettim her ne kadar her oyun için yamaya ihtiyaç duymasam da. Saçma sapan sitelerden yama indirme, özellikle de setup'lı (.exeli) yamaları.

Bu 2 rehberde yamaların hangi sayfalardan veya hangi çeviri grubundan / çevirmenden alındığı referans linkleri de mevcut. Dilersen direkt çevirmenlerin kendi sayfalarından (tabii linkleri hala aktif ise) indirebilirsin.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=464077817

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1098052254

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 2 Aralık 2020; 0:0:34 >

Teşekkürler hocam yarın akşam deneyeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Harika paylaşım teşekkürler.
  • BF3 Origin keyi arkadaşlar. Kullanan kullandım diye belirtirse diğer arkadaşlar uğraşmamış olur.

4C6E-9ZV9-GTSR-WT7N-S8R5

Kod kullanılmış alan arkadaş zahmet edipte "kullandım" deseydi bari de neyse güle güle kullansın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CA5FFA1B5 -- 2 Aralık 2020; 14:25:9 >
  • Yama linkleri yıllardır ilk mesajda duruyor gençler biraz kurcalayın görmediğiniz daha kimbilir neler vardır.  

Bu rehber güncelleniyor mu ? Yani yamalar güncel mi acaba
  • Kardeşime alayım diye ümitlendim fakat çoktan emiklemişler. kullananın yerine ben teşekkür edeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seturyakis S kullanıcısına yanıt

Amazon Prime ilk ay ücretsiz. Bu şekilde alabilirsin ücretsiz olarak. Daha önceden hakkını kullandıysan da 8 lira çok bir şey değil.

• Kod kullanılmış bilginiz olsun
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.